alt
صفحه 122 از 172 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,211 به 1,220 از 1718

موضوع: ازدواج معلولین

1. 28,247 امتیاز ، سطح 51
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 403
    0% فعالیت
    سطح
    51
    تشکر شده 7,856 بار در 3,294 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1211 1390/07/13, 20:34
    واقع نگری این نیست

این یک نوع بدبینی و عدم اعتماد به نفسه .

راکد بودن و عدم فعالیت و وابستگی به دیگران

این معنی نداره
    2 کاربر مقابل از ناقوس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. masaeli66, چرا؟
    ناقوس آنلاین نیست.

2. 28,247 امتیاز ، سطح 51
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 403
    0% فعالیت
    سطح
    51
    تشکر شده 7,856 بار در 3,294 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1212 1390/07/13, 20:41
    با سلام
    جناب سیاوش دفترتون کجاست ؟ اگه ممکنه کتابها و یا سی دی ها رو یه جورایی باشه که بتونم دسترسی داشته باشیم

ممنون میشم واقعا

بعدشم در طی صحبتهای اخیر باید بگم که : کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من

شما ( معلولین ) به جامعه چه کار دارید ؟؟ یکی از افرار خوده جامعه شمایی ....خوده شما یادت باشه !!! خوده شما

درسته که به نظر من 90 افراد ( البته منظورم به شمای مخاطب نیست ) در دنیایی زندگی میکنن که فقط چیزایی رو قبول دارن که میبینن و عقل محدودشون خالی از اندیشه و تفکره . که البته اونا هم ...... نمیدونم چی بگم

حالا بگذریم ولی هر انسانی مخصوصا معلولین نباید منتظر باشن دیگران دستشون رو بگیرن و بالا ببرن
    اول از هر چیز یه خدای مهربون دارن که داره بهشون میگه : چی میخوایی عزیزم ؟؟؟ بگو تا بهت بدم

دوم اینکه بهتر از هر چیز دیگه خدا از روح خودشون در هر انسانی دمیده مگه این چیز کمیه ؟؟؟؟؟؟؟

ایمان - همت - تلاش و امید میتونه انسان رو به هر آنچه که میخواد برسونه . سختی های زیادی تو راه هست و لی تو هم کمتر از اون سختی ها نیستی .

ارسالی توسط سیاوش :::::من مي خوام حقايقي رو بگم كه حتما بعضي ها معترض مي شن ولي ما كه تا پنجشنبه در مي ريم پس بهتره بگمو برم :
    خانمها در روانشناسي ديده احساسي ...................

آقای سیاوش با شما موافقم که ممکنه بعضی ها معترض بشن .. ولی چرا ؟؟؟

چرا بگی و در بری ؟

چرا همه فکر میکنن این چیزا خصوصیه ؟؟؟ به نظر من هیچ چیز خصوصی وجود نداره .

چرا اگه طرز پخت یه غذا باشه خانم ها سه ساعت حضوری و 6 ساعتم تلفنی دستور پختشو میگیرن ؟؟؟ آقایو هم همینطور ( در مسائلی که مربوط به خودشونه )

اصلا زوج ها میدونن بیش از 70 درصد عواملی که باعث طلاق میشه نارضایتی در ارتباطات جنسیه ؟؟؟؟

بعد اسمشو عدم تفاهم اخلاقی میزارن . واقعا مسخرست . بعدشم وقتی یکی ازشون میپرسه پس چرا طلاق گرفتید ؟؟؟ روشون نمیشه بگن از هم عقده ای شدیم .

اصلا چرا سر یه مسئله کوچیک و الکی جنجال به پا میکنن ؟؟ اینا ریشه اش کجاست ؟؟؟

درسته به ظاهر از هم راضی اند ولی فقط منتظر یه تلنگرن .

کاش یه کم سطح علمی جامعه بالا میرفت و آموزش ها بیشتر میشد .

البته اگه چند تا خاله زنک نمیگفت عیبه .. حیا کنید ...

یا حداقل یه کم ظرفیت ها بالا میرفت .

ممنون سیاوش
    4 کاربر مقابل از ناقوس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. masaeli66, SiyaVash, tanha56, چرا؟
    ناقوس آنلاین نیست.

3. 8,653 امتیاز ، سطح 27
    84% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 97
    0% فعالیت
    سطح
    27
    تشکر شده 472 بار در 205 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1213 1390/07/14, 04:40
    واقعا با حرف های شما موافقم ما میتونیم و بایک یا علی همچی حله فقط خواستنgolgol.البته از شناختی که من از حسین دارم هنوز کمی مامانیهgolgol
    کاربر مقابل از masaeli66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: SiyaVash
    masaeli66 آنلاین نیست.

4. 12,025 امتیاز ، سطح 33
    11% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 625
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 1,996 بار در 614 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1214 1390/07/14, 11:26
    سلام من نتونستم متاسفانه هديه اي براي سركار خانم فرشته داشته باشم ولي چند توصيه مي تونم داشته باشم :
    1- در كليه موارد معيشت اعم از تملك ، در آمد و .... از كلمه (ما) استفاده كنيد نه (من)و(تو) زيرا پس از عقد ، زندگي مشترك شروع مي شود و ديگر من و تو مطرح نيست .
    2-در مقابل همسر خود هر چند كه حق با شماست ، لجبازي و اصرار نكنيد و از مخالفت و مشاجره با همسر خود بپرهيزيد زيرا محبت را از بين مي برد .
    3-همسر خود را به خصوص در مقابل بستگانش تحقير نكنيد و از تعريف و تمجيد بستگان خود در مقابل او بپرهيزيد .
    4-چنانچه كمك هايي از طرف بستگان شما به همسرتان شده ، آنها را به رخ او نكشيد .
    5- با دوستان و آشنايان همسرتان در معاشرت ها بيش از حد معمول گرم نگيريد .
    6- همسر خود را در معاشرت با اقوامش محدود نكنيد .
    7-در رفت و آمد و معاشرت با بستگان شوهر خود پيشقدم باشيد.
    8-به بستگان نزديك همسر خود ( مادر شوهر ، پدر شوهر،برادر شوهر، خواهر شوهر ، .... ) بيش از خويشاوندان ديگر احترام بگذاريد .
    9-زحماتي كه براي پذيرايي خويشاوندان همسر خود متحمل شده ايد را به رخ وي نكشيد .
    10-اگر در آمدي داريد كه براي زندگي هزينه مي كنيد ، آن را باز گو نكنيد .
    11- از مردان ديگر نزد همسرتان تمجيد نكنيد ، هيچ مردي را بر همسرتان ترجيح ندهيد و در گفتار خود اين موضوع را رعايت كنيد زيرا هر فردي توانمنديهاي خاص خود را دارد .
    12-براي انجام در خواست هاي خود ، با همسرتان با خشونت برخورد نكنيد .
    13-براي بر آوردن نيازمنديهاي خود اعم از مادي و غير مادي ، امكانات همسر خود را در نظر بگيريد و او را تحت فشار قرار ندهيد .
    14-خود را براي همسرتان بياراييد و بهترين ، تميزترين ، شيك ترين و جذاب ترين لباسهاي خود را در حضور وي بپوشيد .
    15-در مقابل همسر خود ، اخمو و افسرده حاضر نشويد . از او در موقع ورود به خانه با لبخند و شاد و خندان استقبال كنيد .
    16-پس از مراجعه همسر خود به خانه كارهاي غير ضروري تان را كنار بگذاريد ، در حضورش بنشينيد و با او صحبت كنيد .
    17-در مواقعي كه همسرتان آماده نيست ، در خواست هاي خود را مطرح نكنيد . 18-در موقع خروج از خانه او را بدرقه كنيد و به گرمي از او خداحافظي كنيد .
    2 کاربر مقابل از SiyaVash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. fereshte, چرا؟
    SiyaVash آنلاین نیست.

5. 12,025 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1215 1390/07/14, 11:42
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1366 نمایش پست ها
    مخالفم چون واقع نگرم چون معلومه که یه معلول از پس کارهایش بر نمیاد.افراد سالم تو کارهایشان ماندند.چه برسه به معلولین
    عزيزم افراد سالم تو كارشون موندند چون باري به هر جهت زندگي مي كنند ولي اگر شما سخت كوش باشي صدتا سالم كارمندت مي شن من افراد معلول زيادي رو مي شناسم كه مديرهاي بسيار موفقي هستند . قربون شكلت : سعي كن عادتهاي خوبو جايگزين عادتهاي بد كني ، از لختي و سستي پرهيز كن و خودتو تحت فشار بذار و سعي كن هرگز ( حتي يك لحظه )بيكار نباشي كه فساد مياره ، زمان بيكاري هم فكر كن و به انديشيدن و يادگرفتن عادت كن ، سعي كن مثل آب زلال هميشه و همه جا شادي ببري و اطرافيانتو به محيط علمي عادت بده ، يا ياد بگير يا ياد بده و نذار رشدت متوقف بشه .
    يا علي داداشي
    کاربر مقابل از SiyaVash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: چرا؟
    SiyaVash آنلاین نیست.

6. 12,025 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1216 1390/07/14, 11:44
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساغر نمایش پست ها
    با سلام
    جناب سیاوش دفترتون کجاست ؟ اگه ممکنه کتابها و یا سی دی ها رو یه جورایی باشه که بتونم دسترسی داشته باشیم

ممنون میشم واقعا

بعدشم در طی صحبتهای اخیر باید بگم که : کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من

شما ( معلولین ) به جامعه چه کار دارید ؟؟ یکی از افرار خوده جامعه شمایی ....خوده شما یادت باشه !!! خوده شما

درسته که به نظر من 90 افراد ( البته منظورم به شمای مخاطب نیست ) در دنیایی زندگی میکنن که فقط چیزایی رو قبول دارن که میبینن و عقل محدودشون خالی از اندیشه و تفکره . که البته اونا هم ...... نمیدونم چی بگم

حالا بگذریم ولی هر انسانی مخصوصا معلولین نباید منتظر باشن دیگران دستشون رو بگیرن و بالا ببرن
    اول از هر چیز یه خدای مهربون دارن که داره بهشون میگه : چی میخوایی عزیزم ؟؟؟ بگو تا بهت بدم

دوم اینکه بهتر از هر چیز دیگه خدا از روح خودشون در هر انسانی دمیده مگه این چیز کمیه ؟؟؟؟؟؟؟

ایمان - همت - تلاش و امید میتونه انسان رو به هر آنچه که میخواد برسونه . سختی های زیادی تو راه هست و لی تو هم کمتر از اون سختی ها نیستی .

ارسالی توسط سیاوش :::::من مي خوام حقايقي رو بگم كه حتما بعضي ها معترض مي شن ولي ما كه تا پنجشنبه در مي ريم پس بهتره بگمو برم :
    خانمها در روانشناسي ديده احساسي ...................

آقای سیاوش با شما موافقم که ممکنه بعضی ها معترض بشن .. ولی چرا ؟؟؟

چرا بگی و در بری ؟

چرا همه فکر میکنن این چیزا خصوصیه ؟؟؟ به نظر من هیچ چیز خصوصی وجود نداره .

چرا اگه طرز پخت یه غذا باشه خانم ها سه ساعت حضوری و 6 ساعتم تلفنی دستور پختشو میگیرن ؟؟؟ آقایو هم همینطور ( در مسائلی که مربوط به خودشونه )

اصلا زوج ها میدونن بیش از 70 درصد عواملی که باعث طلاق میشه نارضایتی در ارتباطات جنسیه ؟؟؟؟

بعد اسمشو عدم تفاهم اخلاقی میزارن . واقعا مسخرست . بعدشم وقتی یکی ازشون میپرسه پس چرا طلاق گرفتید ؟؟؟ روشون نمیشه بگن از هم عقده ای شدیم .

اصلا چرا سر یه مسئله کوچیک و الکی جنجال به پا میکنن ؟؟ اینا ریشه اش کجاست ؟؟؟

درسته به ظاهر از هم راضی اند ولی فقط منتظر یه تلنگرن .

کاش یه کم سطح علمی جامعه بالا میرفت و آموزش ها بیشتر میشد .

البته اگه چند تا خاله زنک نمیگفت عیبه .. حیا کنید ...

یا حداقل یه کم ظرفیت ها بالا میرفت .

ممنون سیاوش
    از بذل محبت و نكته سنجي شما سپاسگزارم و آرزوي بهترينها رو دارم
    کاربر مقابل از SiyaVash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: چرا؟
    SiyaVash آنلاین نیست.

7. 41,080 امتیاز ، سطح 62
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 570
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 8,897 بار در 3,644 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1217 1390/07/14, 11:46
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساغر نمایش پست ها
    چرا فکر میکنی بر نمیاد ؟؟؟؟

خب حالا فرض کن وقتی پدر و مادرش نباشن این معلول چه کار باید بکنه ؟؟؟

تا ابد که پد رو مادرش نیستن . بعد از پدر و مادرش باید بره آسایشگاه ؟؟؟
    مظور من این بود که ما نمی توانیم زیر بار مسولیت خانواده برویم نه خودمان.
    ببخشید صریح حرف می زنم ولی شما فرض کنید شب تو خانه معلول تنهاست اگه دزد بیاید چی کار می تونه بکند
    وهزاران مشکل دیگر
    اصلا یه چیز دیگه کی حاضر بیاید بایه معلول ازدواج کند منظورم افراد سالمند
    همه اینها ارزوست ارزو بر جوانان عیب نیست
    کاربر مقابل از ho$$ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: SiyaVash
    ماﻫﯽﻫﺎ ﺍﺯ ﺗﻼﻃﻢ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ، ﺍﺳﯿﺮ ﺻﯿﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺗﻼﻃﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ.
    "ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻟﯽ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻩ ﻧﻪ ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺁﺭﺍﻡ"
    ho$$ein آنلاین نیست.

8. 41,080 امتیاز ، سطح 62
    0% فعالیت
    سطح
    62
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1218 1390/07/14, 11:55
    نقل قول نوشته اصلی توسط siyavash نمایش پست ها
    عزيزم افراد سالم تو كارشون موندند چون باري به هر جهت زندگي مي كنند ولي اگر شما سخت كوش باشي صدتا سالم كارمندت مي شن من افراد معلول زيادي رو مي شناسم كه مديرهاي بسيار موفقي هستند . قربون شكلت : سعي كن عادتهاي خوبو جايگزين عادتهاي بد كني ، از لختي و سستي پرهيز كن و خودتو تحت فشار بذار و سعي كن هرگز ( حتي يك لحظه )بيكار نباشي كه فساد مياره ، زمان بيكاري هم فكر كن و به انديشيدن و يادگرفتن عادت كن ، سعي كن مثل آب زلال هميشه و همه جا شادي ببري و اطرافيانتو به محيط علمي عادت بده ، يا ياد بگير يا ياد بده و نذار رشدت متوقف بشه .
    يا علي داداشي
    جهت اطلاع شما عرض کنم که هیچ اداره ایی معلول نمی گیره حلا هگه معلول علامه هم که باشه بازم بیکاره این موضوع نشات گرفته از فرهنگ جامعه است
    2 کاربر مقابل از ho$$ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. masaeli66, SiyaVash
    ماﻫﯽﻫﺎ ﺍﺯ ﺗﻼﻃﻢ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ، ﺍﺳﯿﺮ ﺻﯿﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺗﻼﻃﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ.
    ho$$ein آنلاین نیست.

9. 41,080 امتیاز ، سطح 62
    0% فعالیت
    سطح
    62
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1219 1390/07/14, 11:57
    نقل قول نوشته اصلی توسط masaeli66 نمایش پست ها
    واقعا با حرف های شما موافقم ما میتونیم و بایک یا علی همچی حله فقط خواستنgolgol.البته از شناختی که من از حسین دارم هنوز کمی مامانیهgolgol
    خیلییییییییییی نامردی
    2 کاربر مقابل از ho$$ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. masaeli66, SiyaVash
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ.
    ho$$ein آنلاین نیست.

10. 12,025 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#1220 1390/07/14, 12:13
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1366 نمایش پست ها
    مظور من این بود که ما نمی توانیم زیر بار مسولیت خانواده برویم نه خودمان.
    ببخشید صریح حرف می زنم ولی شما فرض کنید شب تو خانه معلول تنهاست اگه دزد بیاید چی کار می تونه بکند
    وهزاران مشکل دیگر
    اصلا یه چیز دیگه کی حاضر بیاید بایه معلول ازدواج کند منظورم افراد سالمند
    همه اینها ارزوست ارزو بر جوانان عیب نیست
    حسين جان بذار خيالتونو راحت كنم من تو كارتم نوشته معلول شديد ، ولي همسرم سالمه و خدارو شكر از خانواده اصيل و خوبيه و به دلايلي همه خانواده ايشون رو مي شناسند و سه تا هم بچه داريم و كلي هم كارمند دارم و چند تا شركتو اداره مي كنم و رزومه ي من رو مي توني تو سايت اداره بازرگاني و چند سايت ديگه ببيني ، چرا خود بايد خودمونو كوچك ببينيم ؟ بيشتر افراد خانواده خانمم براي حل مشكلاتشون از بنده مشاوره مي گيرند .
    لطفا خواهش مي كنم طرز فكرتو عوض كن . من هميشه فكر مي كنم بخاطر معلوليتم منحصر به فردم و براي همين فكر مي كنم تكم و از معلوليتم لذت مي برم .
    من تعاوني تشكيل دادم بنام معلولين خلاق پارس و بيشتر معلولين خوش فكر و كاركشته عضو اون هستند و سرمايه گذاري هايي كرديم كه در دنياي ركود اقتصادي جزو موفق ترين شركتهاي ايران بوده ( طبق بيلان سال 89 ) همت كن عزيزم . يا علي
    2 کاربر مقابل از SiyaVash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mehregan, چرا؟
    SiyaVash آنلاین نیست.

صفحه 122 از 172 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)