alt
صفحه 62 از 70 نخستنخست ... 12526061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 611 به 620 از 697

موضوع: پیشنهادات خودتون رو برای بهبود فروم اینجا بگذارید

1. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#611 1393/06/11, 15:33
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrashub نمایش پست ها
    دوست خوبم آقای شکیب من نمیدانم آیا این موضوع مربوط به شما یا دیگر مدیران میشود اما اگر لطف بفرماید این 100 تاپیک را به 30 تقلیل دهید و بجایش اگر خدای نکرده عده ای قلیل از دوستان سوء استفاده یا دچار اشتباه شدند یک تذکر و برای بار دوم طبق قوانین سایت برخورد کنید بسیار سایت را جذابت تر و پر مخاطب تر خواهد کرد البته این نظر شخصی من است با تشکر از شما که همواره کمک حال بچه های اسپیشالی در این سایت میباشید

با احترام و درود فراوان فردین داوری
    سلام الان بنا به تصمیم همه مدیران 50 تا هست نه 100 تا
    6 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. diSloYaL536, hasti63, omid92, shahrashub, شکیب, یاحسین

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

2. 20,914 امتیاز ، سطح 44
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 736
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,732 بار در 880 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#612 1393/06/11, 15:58
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پیشنهاد
    من الان خیلی دنبال همچین افزونه ای گشتم. یه افزونه هست که علاوه بر اطلاع رسانی نقل قول، قابلیت تگ کردن هم داره که خیلی خوبه. ولی یک مشکلی هست. نسخه ی رایگانش امکان غیر فعال کردن این اطلاع رسانی رو نداره. یعنی کاربری که نخواد پیام دریافت کنه راهی برای غیرفعال کردنش نداره که خب یه جورایی مشکل سازه

راهی به ذهن کسی میرسه؟
    سلام
    ببخشید یه سوال ... چرا ورژن vb رو به آخرین نسخه ارتقا نمیدین ؟!!!
    کاربر مقابل از hadi123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: diSloYaL536

hadi123 آنلاین نیست.

3. 20,914 امتیاز ، سطح 44
    19% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 736
    0% فعالیت
    سطح
    44
    تشکر شده 2,732 بار در 880 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#613 1393/06/14, 05:59
    یک سال بعد . . .
    کاربر مقابل از hadi123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: diSloYaL536

hadi123 آنلاین نیست.

4. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#614 1393/06/16, 18:35
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    درود

راجع به این دو مقوله نظری داشتم که عنوان میکنم

به نظر بنده بهترین قالبی که برای نسخه 3.8 ویبی میشه استفاده کرد همین قالب پیشفرضش هست. قالب واسه 3.8 زیاد هست که در منابع تخصصی ویبی وجود داره اما خوب بازم از نظر من زیاد فرقی نداره. برای بهبود شکل ظاهری و موارد دیگه مستلزم این هست که نسخه کنونی به نسخه 4 آپگرید بشه چون واسه این نسخه امکانات و استایل های متعددی ارائه میشه و کاربرپسند تر هم هست. این صرفا نظر بنده هست و مسلما مدیران عزیز تمام جوانب رو برای هر پیشرفت و ارتقایی میسنجن و بهترین کار رو انجام خواهند داد.

چند مورد هک برای این مورد ارائه شده. حالا نمیدونم کدوم مد نظر شما بوده. اما این نسخه رو چون قبلا دیده بودم مجدد تست کردم و مشکلی نداشت و کاربران میتونند از کنترل پنل کاربریشون اون رو مخفی کنند. البته تنها اطلاع رسانی مخفی میشه

همچنین قابلیت اطلاع از نقل قول، فراخواندن دوستان به یک تاپیک و تگ کردن کاربران در یک تاپیک در این افزونه موجوده

اطلاع رسانی هم از طریق پیام نیست. یک تب به قسمت پروفایل کاربری جهت اطلاع از آخرین موارد اضافه میشه و تنها از طریق اطلاع رسانی زیر نام کاربری.

البته یه نکته دیگه اینکه فکر نکنم کسی با این قابلیت مشکلی داشته باشه که حالا قصد غیر فعال کردنش رو هم داشته باشه. اکثر ما کم و بیش با این مقوله مواجه هستیم که در موارد اینچنینی عموما بی اطلاع میمانیم و یا اکثرا میبینیم که دوستان از طریق پیام خصوصی مجبور به اطلاع رسانی یک مبحث و یا مشارکت دوستانشون برای حضور در یک تاپیک هستند.
    حالا این وسط اگر عده قلیلی هم نخوان که در جریان امور باشن میتونند از کنترل پنل خودشون این اطلاع رسانی رو مخفی کنند

advanced user tagging pro v3.0.6 for vbulletin 3.8.x

لینک منبع رو از طریق پیام خصوصی براتون ارسال میکنم.

یا حق
    سلام
    ممنون از وقتی که گذاشتید
    بنده هم به شخصه با قالب پیش فرض موافق ترم چون هم سبک تره و بی باگ تر و هم از نظر سلیقه ی جمعی تجربه م میگه که با اقبال عمومی بیشتری مواجه میشه
    منظورم اینه هیچ قالبی بی نقص نیست و تو دراز مدت سلیقه کاربران بیشتری با همین جور در میاد

در مورد بروز رسان به نسخه 4 هم عرض کنم لایسنس انجمن توسط نوید عزیز خریداری شده بوده و بروزرسانی هزینه بالایی داره. من مستقیم با تیم دوولوپر ویبولتین مکاتبه کردم و شرایط خاص انجمنمون رو براشون توضیح دادم ولی حاضر نشدن لایسنس رو رایگان یا حداقل با هزینه کمتر در اختیارمون بذارن

در مورد اون افزونه هم تشکر میکنم
    بله دقیقا همین افزونه منظورم بود
    الان که شما فرمودید کاربر امکان غیرفعال کردن داره گفتم شاید من اشتباه میکنم و بشه. نصبش کردم ولی همچین گزینه ای رو نیافتم
    البته یه مدت آزمایشی بمونه اگر مشکلی نداشت و کسی اعتراضی نکرد دائمی شه

اطلاع رسانی و توضیحات نحوه استفاده ش هم در اسرع وقت خدمت دوستان ارائه میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه گلی نمایش پست ها
    اینکه حتما باید 100تا تایپیک بزاریم تاقسمت پیاممون باز بشه خیلی سخته
    مدتی هست اون محدودیت کم شده دوست عزیز
    و اینکه 100 تاپیک لازم نبوده. پست مفید منظورمون بوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط giasi نمایش پست ها
    سلام فقط برای این ایرادی که داخل وب سایت شما هست اومدم عضو شدم چون شما همه برادر و خواهر های من هستید و من به شما خیلی اردت دارم و آرزوی سلامتی برای تک تک شما دارم

من یکی از قدیمی ها و وبمستر هستم و دارای دانش کوچکی از سایت و وبمستر دارم

چون نتونستم توی وب اصلی نظر بزارم مجبور شدم که عضو انجمن شما بشم البت با افتخار

این دامنه یادم هست چندین ساب دامنه داشت حرف برای 3 سال یا بیشتر هست

چرا ساب دامنه ها حذف شد

حال به هر دلیلی حذف شد

شما باید تغییر مسیر سرور برای اون ساب دامنه ها ایجاد کنید به کسی که وبمستر و یا برنامه نویس شما بوده و یا هست بگید دستورات سرور هاست فایل .hatacces
    تغییر مسیر برای ساب دامنه هایی که فعال بود به صفحه اصلی وب یا انجمن ایجاد کنید که دامنه وب شما ضرر نکند
    تغییر مسیر نسبت به مدیرت وب سایت می تواند 302 یعنی تغییر مسیر مقطعی یا 301 دائمی باشد

یا ساده ترین راه هم یک صفحه خطا 404 داخلش تغییر مسیر ایجاد کنید

در هر صورت اگه مشکلی بود در خدمتم

موفق پیروز باشید
    سلام
    راستش این تغییرات در زمان مدیریت من نبوده و بهنام یا حسین عزیز هنگام این تغییرات حتما در نظر داشتن که ساب دامین ها باید پرمننت ریدایرکت شن و حدس میزوم لازم ندیدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrashub نمایش پست ها
    دوست خوبم آقای شکیب من نمیدانم آیا این موضوع مربوط به شما یا دیگر مدیران میشود اما اگر لطف بفرماید این 100 تاپیک را به 30 تقلیل دهید و بجایش اگر خدای نکرده عده ای قلیل از دوستان سوء استفاده یا دچار اشتباه شدند یک تذکر و برای بار دوم طبق قوانین سایت برخورد کنید بسیار سایت را جذابت تر و پر مخاطب تر خواهد کرد البته این نظر شخصی من است با تشکر از شما که همواره کمک حال بچه های اسپیشالی در این سایت میباشید

با احترام و درود فراوان فردین داوری
    سلام
    همونطور که ابی عزیز گفت این مورد بررسی شد و چند وقتی هست که محدودیت نصف شده
    تا جایی که خاطرم هست اطلاع رسانی هم شد

به هرحال ممنون از توجه تون
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi123 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یه سوال ... چرا ورژن vb رو به آخرین نسخه ارتقا نمیدین ؟!!!
    سلام

درجواب اقا محمد جواب ااین سوال رو هم دادم. مطالعه بفرمایید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi123 نمایش پست ها
    یک سال بعد . . .
    عذر تاخیر دارم
    اینکه باید جواب کاربر سریع ارسال شه حق اعضا هست ولی خب تیکه پرانی هم لازم نیست

من وضعیت روحی مناسبی ندارم. مجتبی عزیز هم بدلیل اسباب کشی کمتر به انجمن سر میزنن
    10 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, diSloYaL536, eBRAHIMV, hadi123, Mohammad, montazer65, امیرمهدی, فاطمه58, نارون, نیلوفر
    شکیب آنلاین نیست.

5. 2,315 امتیاز ، سطح 13
    55% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 135
    0% فعالیت
    سطح
    13
    تشکر شده 50 بار در 13 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#615 1393/06/23, 12:12
    سلام و خسته نباشید
    (کاملا جدی)
    میخواستم بپرسم ایا سایت special فروشی است اقای مدیر؟اگرهست پیشنهادفروشتون چنده...
    اگرنیست =
    1_میخواستم پیشنهادکنم سایتوبروز کنیم و از فورمی زیبا وجذاب با منوهای وشکلی پیشرفته وجدید...استفاده کنیم ومن خودم مقداری کمک مالی و فعالیتی کنم و مطمعننا دوستان نیز کمکهایی خواهندکرد...
    2_و درمورد اسم special که دیده شده بیانش بسختی اشتباه و نامفهوم بوده اشتباهات تایپی نیز داشته ایا نباید اسمی و تصویری زیبا و قابل فهم عموم در عنوان سایت استفاده کرد...(پیشنهاد)
    دوستان همکاری کنید...
    منتظررسیدگی هستم...
    باتشکر
    2 کاربر مقابل از ghafasss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. diSloYaL536, eBRAHIMV
    ghafasss آنلاین نیست.

6. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#616 1393/06/23, 12:37
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghafasss نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    (کاملا جدی)
    میخواستم بپرسم ایا سایت special فروشی است اقای مدیر؟اگرهست پیشنهادفروشتون چنده...
    اگرنیست =
    1_میخواستم پیشنهادکنم سایتوبروز کنیم و از فورمی زیبا وجذاب با منوهای وشکلی پیشرفته وجدید...استفاده کنیم ومن خودم مقداری کمک مالی و فعالیتی کنم و مطمعننا دوستان نیز کمکهایی خواهندکرد...
    2_و درمورد اسم special که دیده شده بیانش بسختی اشتباه و نامفهوم بوده اشتباهات تایپی نیز داشته ایا نباید اسمی و تصویری زیبا و قابل فهم عموم در عنوان سایت استفاده کرد...(پیشنهاد)
    دوستان همکاری کنید...
    منتظررسیدگی هستم...
    باتشکر
    سلام
    احتمالا من نبايد جواب ميدادم ولي چون ميدونستم جواب دادم. با پوزش از شكيب
    اين سايت فروشي نيست و يك يادگاري هست كه صاحبش همه اعضا هستن و به كمك هم اداره ميكنن
    به فكر ارتقاع و بروزرساني نرم افزاري هستيم ولي فعلا مقدور نيست در صورت نياز به كمك مالي و فكر اطلاع رساني عمومي ميشه و اگر تمايل داشتيد ميتونيد كمك كنيد
    در مورد اسمشم فكر نكنم اسم فعلي مشكلي داشته باشه اسم جديد يجورايي ميشه سايت جديد
    ممنون از پيشنهادات
    11 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, diSloYaL536, ghafasss, hasti63, montazer65, nazdel, omid92, شکیب, متافیزیک, نیلوفر, یاحسین

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

7. 1,445 امتیاز ، سطح 10
    48% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 105
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    10
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#617 1393/07/01, 02:14
    پیشنهاد من واسه بهبود فروم این هستش که تعداد پست ها جهت رسیدن به دسترسی کامل به انجمن به 10 تا یا 20 تا یا نهایتا و در بدترین حالت ممکن 30 تا کاهش پیدا کنه.....آخه من چجوری 100 تا پست بدم تا به انجمن دسترسی کامل پیدا کنم.....به خدا دیگه اعصاب ندارم....من سه ساله عضو این سایتم و همه منو میشناسن.....جان من یه کاری کنید.....تازه وقتی اینطوریه و 100 تا پست نیازه تا شخص دسترسی کامل پیدا کنه طرف مجبور میشه که از پستهای اسپم استفاده کنه و اینطوری نظم فروم هم یه جورایی بهم میریزه و پستهای اضافیه زیادی داده میشه که اینطوری دیتابیس شما هم یه جورایی اشباع میشه و دچار مشکل میشید و هر چند وقت یکبار مجبور میشید دیتابیس فروم رو یه خونه تکونی داخلش انجام بدید
    4 کاربر مقابل از متفاوت عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. diSloYaL536, hadi123, رویای پاک, متافیزیک
    متفاوت آنلاین نیست.

8. 2,054 امتیاز ، سطح 12
    68% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 96
    0% فعالیت
    سطح
    12
    تشکر شده 307 بار در 99 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#618 1393/07/18, 19:41
    من با گوشی میام رو سایت....انگاری سایت برای گوشی صفحه بندی نشده.....روی یه چیزی کلیک میکنم اما یه صفحه ی دیگه باز میشه.....
    کاربر مقابل از رویای پاک عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: diSloYaL536
    رویای پاک آنلاین نیست.

9. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#619 1393/07/19, 13:57
    سلام

دوست عزیز پلاگین tapatalk بر روی انجمن فعاله. شما با نصب این اپلیکیشن روی گوشیتون میتونید از انجمن به راحتی استفاده بفرمایید
    6 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, diSloYaL536, montazer65, sarv, امیرمهدی, رویای پاک
    شکیب آنلاین نیست.

10. 82,540 امتیاز ، سطح 89
    33% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,210
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر اول مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر اول مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه شعر و گرافیبهترین کاربر به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    89
    تشکر شده 20,783 بار در 4,222 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#620 1393/07/24, 21:11
    با سلام
    تشکر می کنم از زحمات تمام مدیران گرامی
    پیشنهادی داشتم که اگر مدیران انجمن ها به آن رنگ عمل ببخشند شاید بتوان کاربران تازه وارد و حتی سایر کاربران را کمی از سردرگمی نجات داد.
    اگر مدیران عزیز بتوانند در انجمن مربوط به مدیریت خویش تاپیکی ایجاد کنند همانند تاپیکی که بانو طناز زحمت کشیده و با عنوان (نکاتی در مورد سایت اسپشیال که هر تازه واردی خوبه بدونه )استارت نموده اند شاید بتوان با استقبال بیشتر و منظم تری از سوی کاربران مواجه شد.همانطور که همه شاهدیم در این تاپیک نکاتی کلی در مورد سایت بیان شده است و به نکات ریز سایر انجمن ها اشاره ایی نشده است.به نظر می رسد هر انجمنی نیازمند یک نقشه راهنمای مخصوص به خود می باشد.
    چنین تاپیکی می تواند شامل معرفی قسمت های مهم انجمن مربوط به مدیریت شخص مدیر، تاپیک های مهم استارت شده در آن بخش، لینک تاپیک های آموزشی مربوط به سایت و همچنین سایر راهنمایی هایی که مدیر مربوطه لازم می دانند باشد.
    و در آخر لینک موردنظر برای کاربرانی که تازه وارد بوده ارسال گردد.

با آرزوی موفقیت

خونه ی دلتون گرم
    8 کاربر مقابل از نیلوفر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, hadi123, m.bagheri, Mojtaba, sarv, zina_68, شکیب, فاطمه58

---------------

نیلوفر آنلاین نیست.

صفحه 62 از 70 نخستنخست ... 12526061626364 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)