alt
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: با درودی خوش: امار و اطلاعات برای کار...

1. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 63
    0% فعالیت
    سطح
    33
    تشکر شده 2,120 بار در 531 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1394/04/07, 21:23
    نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    برای فروش جوراب و لباس راحتی زنانه ، نیاز بود اطلاعات خصوصی ملت رو بپرسین؟

کسی که خودش بتونه مغازه رهن و اجاره کنه سرمایش هم جور می کنه.
    سلام دوست خوبم اولاً اطلاعات خصوصی در سوالهایم نمیبینم و بعد این آمار فقط جهت اینکار تهیه نمیشه بلکه برای همه کسانی که در سایت میخواهند به دوستان بیکار کمک کنند داره تهیه میشه و ثالثاً کسی را مجبور به ارائه اطلاعات نکردیم و رابعاً بجای ایراد گیری اگر دوستان را حمایت کنیم چه میشود و همچنین باید بگویم آمار و اطلاعات میتواند حتی در اینکار بکار آید و در آخر باید متذکر شوم سرمایه کار را همگان ندارند و خود همین سرمایه دادن نوعی وام دادن است حال اینجا کسی را نه مجبور کرده ایم نه بی حرمتی فقط پیشنهاد داده ام حال نمیدانم شما چرا اعصبانی هستید واقعاً نمیدانم در ضمن من لباس راحتی خانه نوشته ام نه زنانه هم مردانه است هم زنانه

---------- Post added at ۲۰:۲۳ ---------- Previous post was at ۱۹:۴۳ ----------

این تاپیک ایجاد شده تا دوستان برای اشتغال زائی هر ایده و پیشنهادی دارند را بدهند و هر کسی که میتواند به دوستان بیکار هر نوع کمکی که از دستش ساخته است را بنمایید پس همگان مختارند پیشنهاد خود را بدهند حال اگر کسی دوست داشت استقبال میکند و اگر هم دوست نداشت میتواند در ان کار شرکت نکند
    با احترام فردین داوری
    gol
    خوشبختى در دستان من توست اى دوست بدنبال چه هستى
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

2. 11,181 امتیاز ، سطح 31
    91% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 69
    0% فعالیت
    سطح
    31
    تشکر شده 899 بار در 224 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1394/04/08, 01:18
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrashub نمایش پست ها
    حال کسانی که مایلند خود همه کار مغازه خویش را انجام دهند در صورت تمایل اجناس مغازه را میتوانند از ما تهیه کنند

---------- post added at ۰۹:۴۰ ---------- previous post was at ۰۹:۲۷ ----------

لازم به توضیح است اگر ببینیم یکی از شعبات دچار مشکل فروش گشته پس از برسی و با در نظر گرفتن راه حلها میتوان راهکارها را ارائه داد و اقلامی را که در ان فروشگاه به فروش نمیرسد به دیگر شعبات که فروش دارند انتقال داد
    تمامی شعبات به دوربین مداربسته تجهیز میشوند که جزء هزینه های دکوراسیون مغازه میباشد در ضمن شریک سرمایه گذار هم میپذیریم
    ممنون از پاسختون
    دوست عزیز این شرایطی که شما ذکر کردید،به هیچ وجهی از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر نیست!
    کسی که توانایی رهن یک مغازه رو داشته باشه،چون هرجایی رو برای شغل مورد نظر شما نمیشه انتخاب کرد،قطعا نیازی برای تهیه اجناس نداره!
    به چند دلیل
    1-این کار نیاز به آورده سنگین برای اجناس نداره،حداکثر 5 تا 10 میلیون تومان نیاز داره!!پس خنده دار هست که سود 50 به 50 درصد باشه.اونم با دخل و خرج مستقل
    2-دوربین مدار بسته نیاز به 1/5تا 2 میلیون تومن هزینه داره،که این رو هم باید صاحب مغازه بده؟؟!!!
    مگه طلا جواهر می خواهید به امانت بسپارید که دوربین مدار بسته هم نیاز باشه و فروشنده تحت کنترل قرار بگیره؟
    3-در بازار تهران بسیاری از عمده فروشان این کالا به صرف داشتن یک ضامن و چک یا سفته اجناس رو به مدت سه ماهه وحتی 6 ماهه میفروشند(صنف پوشاک به دلیل خواب سرمایه و سود بالا طولانی مدت کار میکنند).

و...

من مبنا رو بر این قرار میدم که شما نیت خیر دارید.اما دوست عزیز من چون قبلا تجربه شغل آزاد داشتم این نوع مشارکت رو اصلا اقتصادی نمیدونم،و هر بچه ای متوجه میشه که این نوع شراکت غیر عادلانه است،امیدوارم از حرفهای من ناراحت نشید.

پ.ن:خدا باعث و بانی این همه گرفتاری و بیکاری و مشکلات اقتصادی رو لعنت کنه،که این وضعیت بغرنج رو برای جوانان این کشور درست کردند.
    4 کاربر مقابل از مجید110 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. diSloYaL536, shahrashub, Tavarish, نیلوفر
    مجید110 آنلاین نیست.

3. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

سلام و درود

#13 1394/04/08, 14:07
    با تشکر از شما آقا مجید 110 البته الان چند جا با فروشنده اینکار رو کردیم و در ماه 2 تومانی هر طرف برداشت میکنند کلاً بهتر آنست که دوستان پیشنهاد من را نادید بگیرند چون احساس میکنم تاپیک بسوی شخصی شدن من میرود و من اصلاً همچین هدفی نداشتم و دوستان فقط به قسمت اطلاعات موجود توجه فرمایند تا تعداد بیکاران مشخص و توانائیهایشان دیده شود و کسانی که توانائی کمک دارند و یا جذب سرمایه برای این عده وارد عمل شوند باز میگویم بدون توجه به پیشنهاد کاری من
    با تشکر و درود فردین ذاوری

---------- Post added at ۱۳:۰۷ ---------- Previous post was at ۱۲:۱۵ ----------

از همه دوستان خواهشی دارم و آن اینکه هدف این تاپیک فقط بدست آوردن آمار و اطلاعات دوستان بیکار و دانستن توانائیهایشان بوده تا اگر شده حتی در حد کمک و یاری فکری و مشاوره ای و حال اگر کسانی از دستشان کاری ساخته است بتوانند بر اساس اطلاعات فوق یاری رسانند و پیشنهاد کاری حاشیه است که مد نظر این تاپیک نمیباشد
    و من نباید پیشنهاد کاری میدادم چون دوستان به حاشیه کشیده شدند
    امید وارم دوستان هدف تاپیک را دنبال کنند
    با درود و احترام فردین داوری
    کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: diSloYaL536
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

4. 12,587 امتیاز ، سطح 33
    0% فعالیت
    سطح
    33
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

با درودی خوش

#14 1394/04/10, 10:33
    دوستان این تاپیک مخصوص من نیست بلکه متعلق به همه دوستان است پیشنهادها خودتون رو بگذارید شاید بعضی از دوستان نظر مخالف داشته باشند ولی امکان دارد چند نفر بتوانند بهره ببرند
    بعضی از دوستان به پیشنهاد کاری من اعتراض داشتند البته برای تک تک مواردشان جواب داشتم اما چون تاپیک را من زده ام این شبه بوجود میامد که من برای جذب نیرو برای خودم این تاپیک را زدم بخاطر همین پیشنهادم را پس گرفتم تا دوستان در این تاپیک برای کمک و یاری همدیگر همت گمارند من اگر اول پیشنهاد دادم فقط هدفم این بود که دیگر دوستان هم پیشنهاد بدهند نه اینکه بخواهم با دوستان به مجادله بپردازم
    امید وارم دوستانی که بیکارند اطلاعات کاری خویش را بگذارند بیکار بودن و یاری گرفتن از دیگران عیب نیست بلکه بیکار بودن و نشستن و هیچ تلاشی نکردن عیب است
    و امید وارم جو تاپیک در جهت کمک و یاری رساندن بهم چه از لحاظ روحی و فکری و اقتصادی باشد
    با درود و احترام فراوان فردین داوری
    3 کاربر مقابل از shahrashub عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. diSloYaL536, EMPERATUR, هرو
    gol
    golgol
    shahrashub آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)