alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: نحوه ی ارائه ی بندهای جنبش فرهنگ سازی

1. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

نحوه ی ارائه ی بندهای جنبش فرهنگ سازی

#1 1393/09/05, 12:48
    سلام دوستان

انشاا.. بندها که نهایی شد باید یه جوری ارائه شه
    دوتا شیوه هست. یا خودمون توی انجمن ها یا صفحات شخصیمون توی جوامع مجازی قرارش بدیم یا از صاحبان سایت ها و صفحات جوامع مجازی بخوایم که عمومیش کنند

حالا این شیوه ارائه چطور باشه؟ چه متن درخواستی نوشته شه؟

من خودم فکر میکنم چیزی شبیه این:

سلام
    من به نمایندگی از اعضای بزرگترین جامعه ی اینترنتی معلولین ایران، forum.special.ir مزاحم شما میشم.
    خدمتتون عارضم که روز جهانی معلولین نزدیک هست و با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی محبوبیت زیادی بین افراد جامعه دارند میتونن تریبون بسیار وسیعی و مفیدی برای اطلاع رسانی و فرهنگسازی باشند. لذا از شما خواهشمندیم تا در روز 12 آذر متن زیر که درخواست معلولین از افراد جامعه هست رو در صفحه/وبسایت خودتون قرار بدید تا نوعی جنبش در مورد نحوه ی صحیح مواجهه افراد جامعه با معلولین شکل بگیره
    پیشاپیش از حسن توجه و همکاری شما بسیار سپاسگزاریم
    اعضای انجمن معلولین اسپشل

متن درخواست:
    سلام دوستان
    امروز روز جهانی معلولین هست و ما اعضای بزرگترین انجمن اینترنتی ایران از شما درخواست هایی داریم و بسیار امیدواریم که با کمک شما یکبار هم که شده ما ایرانیان آغاز کننده ی یک جنبش وسیع و البته مفید اینترنتی باشیم. پس اجازه بدید شما را به چالش برخورد صحیح با معلولین دعوت کنیم
    درخواست های ما بسیار ساده هستند ولی خیلی اوقات به خاطر عدم آگاهی رعایت نمی شوند. همچنین سعی شده بسیار خلاصه شده خدمتتون ارائه بشه تا حوصله سر بر نشه
    راستی، لطفا درخواست های ما رو با لحن بسیار دوستانه و بصورت تقاضا بخونید
    هموطن عزیزم، دوست مهربانم
    - بند 1
    - بند 2
    - ....

و به عنوان خواهش آخر، اگر برای معلولین ارزش قائل هستید و میخواهید در به وجود آوردن بستری مناسب برای حضورشان در جامعه قدم بسیار مفیدی بردارید، لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید
    با تشکر
    اعضای انجمن اسپشل
    forum.special.ir
    نظر شما چیه.؟

راستی اگر انجمنی بزرگتر وجود داره بگید تا اون عبارت حذف ‌شه
    24 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, azam.1233, Davod, disabilities, eBRAHIMV, faeze hajizade, Jahan, laleh6, Mojtaba, montazer65, nazdel, Niloof@r, pooya, sarv, soheilaa, Tavarish, امیرمهدی, باران بهاری, ساحل27, سنگ صبور, سیدرضا, نارون, نیلوفر
    شکیب آنلاین نیست.

2. 27,525 امتیاز ، سطح 50
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 25
    58.0% فعالیت
    سطح
    50
    تشکر شده 9,082 بار در 1,823 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/09/05, 13:45
    استفاده از کلمه های جنبش و ... یه جور ایجاد کننده موج هستن
    این موج بالاخره فروکش میکنه و ...
    همچنین شخصا خودم حس خوبی ندارم در مواجه با کلمات مث جنبش و... یه نوع حس اعتراض رو در من تداعی میکنه

چالش و ... رومن دوست ندارم
    رک بگم تا چشمم به اینجور کلمات میخوره خیلی شیک از کنارش بدون اینکه بخونم رد میشم و باخودم میگم باز طرف جو گیر شده و...

ازعبارات کپی اجباری و... هم واسه وایبر و لاین و واتس آپ و.... میشه اصن خوشم نمیاد

متن هرچی کوتاه تر باشه خواننده بیشتری خواهد داشت
    به نظر من حذف کنید جملات حاشیه ایی رو...

خیلی دوستانه و فرندلی:
    دوستان امروز روز جهانیه معلولین هست
    من به نمایندگی از جامعه مجازی معلولین ایران تقاضا دارم در دربرخورد با یه معلول به نکات زیرتوجه کنیم تا باعث رنجش اون نشیم

بند 1
    بند 2
    بند 3

باتشکر از همه دوستان و ایرانیان غیور

شکلک لبخند آخر هر بند فراموش نشه
    غوغا میکنه این شکلک
    11 کاربر مقابل از sarv عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, disabilities, Jahan, laleh6, montazer65, Tavarish, باران بهاری, ساحل27, شکیب, نارون, یاحسین
    تا درودی دیگر،بدرود
    sarv آنلاین نیست.

3. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/09/06, 12:14
    جونم مشارکت
    یعنی هیچی؟ نظر عقیده نقد توصیه پیشنهاد. هیچی؟

محمود جان اتفاقا به نظرم دقیقا موج لازمه. ما یه حرکت میخوایم بزنیم که درخواستمونو ملت ببینن. و الان یه موج لازمه تا احساسات جوگیرانه ی ایرانی رو به غلیان بندازه و اگر کمی شانس باهامون یار باشه کار میگیره و دیده میشیم

ما کمک مالی نمیخوایم لازم باشه ساری و جاری باشه. فقط کافیه این چند درخواست دیده شه
    البته که اگر ادامه دار باشه موثر تره ولی یه موردی مثل اینکه "آقا جون مادرت زوری کمک نکن" رو طرف یکبار ببینه دیگه براش چا میوفته چون اصلا نمیدونسته

بازم اکثریت هرچی بگن من تابع ام
    8 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, Jahan, laleh6, montazer65, nazdel, Tavarish, باران بهاری, نارون
    شکیب آنلاین نیست.

4. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/09/06, 12:17
    من با همین نوشته شما موافقم شکیب
    فقط خواهشا بندها کوتاه باشه
    و به قول سرو آیکون لبخند هم فراموش نشه
    7 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, Jahan, montazer65, Tavarish, باران بهاری, شکیب, نارون
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

5. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/09/06, 12:26
    من كمي متن رو سعي كردم كوتاه كنم البته من اصلا وارد نيستم فقط كوتاه ميكنم بنظرم كوتاه تر باشه بهتره
    در كل نظرم خودمه
    متن اوليه خوب بود بقيشو ميزنم
    سلام دوستان
    امروز روز جهانی معلولین هست و ما اعضای بزرگترین انجمن اینترنتی ایران از شما درخواست هایی داریم. پس اجازه بدید شما را به چالش برخورد صحیح با معلولین دعوت کنیم.
    درخواست های ما بسیار ساده هستند ولی خیلی اوقات به خاطر عدم آگاهی رعایت نمی شوند.
    بجاي جمله حذف شده اينجا به گفته سرو شكلك لبخند اخر هر بند باشه همين رو ميرسونه
    هموطن عزیزم، دوست مهربانم
    - بند 1
    - بند 2
    - ....

در صورت تمايل و كمك به آگاهي بيشتر جامعه به اشتراك بزاريد.
    با تشکر
    اعضای انجمن اسپشل
    forum.special.ir
    10 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, faeze hajizade, Jahan, montazer65, Niloof@r, pooya, Tavarish, باران بهاری, شکیب, نارون

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

6. 41,972 امتیاز ، سطح 63
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 978
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر اول مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر دوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه داستانک نویسینفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    63
    تشکر شده 9,558 بار در 2,137 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/09/06, 12:56
    به نظر منم خلاصه تر باشه بهتره...

+این جمله ای که شکیب نوشته بود

"راستی، لطفا درخواست های ما رو با لحن بسیار دوستانه و بصورت تقاضا بخونید"
    7 کاربر مقابل از Niloof@r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, eBRAHIMV, Jahan, pooya, باران بهاری, شکیب, نارون
    Niloof@r آنلاین نیست.

7. 7,394 امتیاز ، سطح 25
    69% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 156
    0% فعالیت
    سطح
    25
    تشکر شده 250 بار در 68 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/09/06, 17:23
    منم با متن آقا شکیب و کوتاهی کلمات آقا محمود موافقم
    5 کاربر مقابل از orange عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, Jahan, باران بهاری, شکیب, نارون
    orange آنلاین نیست.

8. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    64
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/09/08, 15:04
    سلام

یکم جمع بندیش زیادی سخت شد

ببینید دوستان اون مورد کوتاه بودن رو من خودم موافقم و اگر دقت کرده باشید تو اون تاپیک هم اشاره کردم که بندها تا حد امکان کوتاه باشن ولی باید این مسئله رو هم در نظر داشته باشیم که ازون ور پشت بوم نیوفتیم
    زیادی کوتاه بودن هم مشکلات خودشو داره. یعنی تا حدامکان باید منظور و حدف رسونده شه. مثلا ما وقتی هدفمون فرهنگ سازیه نمیشه این عبارت رو اصلا تو متنمون نیاریم و خطر دیگه اینه که خواننده فکر کنه ما خودمون موضوع رو جدی نگرفتیم و ورداشتیم یه چیزی سرسری نوشتیم

پیشنهاد سرو هم که فکر کنم برای درخواست قابل استفاده نیست چون بخش درخواست از مدیر صفحه کاملا حذف شده
    قراره این درخواست به مدیران صفحات ارسال شه تا بصورت رسمی تو صفحه شون قرار بگیره و ما خودمون نمیخوایم زیر هر پست نامربوطی بندها رو بنویسیم
    5 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, disabilities, Jahan, montazer65, نارون
    شکیب آنلاین نیست.

9. 27,333 امتیاز ، سطح 50
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 217
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برگزیده مسابقه میلاد امام علی(ع)ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    50
    تشکر شده 3,098 بار در 867 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/09/09, 07:04
    سلام
    این هم پیشنهاد من :

متن زیر از طرف جمعی از معلولین سایت اسپشییال جهت اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بیشتر
    با دغدغه های اجتماعی معلولین تهیه شده است. امیدواریم بتوانیم با همکاری شما هموطن گرامی
    و انتشار درخواست های معلولین در شبکه های اجتماعی موجب بالا رفتن آگاهی جامعه ،
    بهبود نحوه رفتار و برخورد با معلولین و حضور و مشارکت بیشتر آنها در اجتماع شویم.

هموطن عزیز / دوست مهربان
    سلام
    روز جهانی معلولین (12آذر) فرصتی شد تا ما از شما دعوت نمائیم دقایقی از وقتتان را
    صرف خواندن درخواست های گروهی از معلولین نمائید.
    موارد ساده ای که به دلیل نادیده گرفته شدن تاثیرات منفی زیادی دارند
    این در خواست ها به شرح زیر است :
    1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    ...
    سپاس فراوان که ما را یاری مینمائید
    9 کاربر مقابل از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Davod, disabilities, faeze hajizade, montazer65, nazdel, سنگ صبور, شکیب, نارون, نیلوفر
    شب سپيد در راه است ...
    -------------------------------
    [RIGHT][SIZE=1][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=8011"]آگهی های اسپشیالی[/URL] - [/SIZE][SIZE=2][SIZE=1][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=3340"]ازدواج معلولین و مخالفت خانواده - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?p=285305#post285305"]مشاوره برای اسپشیالی ها - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=835"]معلولین موفق - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=627"]فهرست معلولین فروم[/URL]
    [URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=3129"]بزرگترین مشکل من معلول - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=7193"]سقط جنین معلول آری یا نه؟ - [/URL][URL="http://www.special.ir/forum/showthread.php?t=7589"]ازدواج معلولین آری یا نه؟[/URL] - [URL="http://forum.special.ir/showthread.php?p=291028#post291028"]داستانک نویسی - [/URL][URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=29508"]چه کسایی در ارتباط با معلولین فعالیت دارند؟
    [/URL][/SIZE][/SIZE][/RIGHT]

[CENTER][B][COLOR=red]***************[/COLOR][/B]
    [URL="http://forum.special.ir/showthread.php?t=835"][IMG]http://forum.special.ir/xperience/icons/signbar93t.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
    pooya آنلاین نیست.

10. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 755
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    تشکر شده 7,798 بار در 1,595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/09/09, 11:54
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    سلام
    این هم پیشنهاد من :

متن زیر از طرف جمعی از معلولین سایت اسپشییال جهت اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بیشتر
    با دغدغه های اجتماعی معلولین تهیه شده است. امیدواریم بتوانیم با همکاری شما هموطن گرامی
    و انتشار درخواست های معلولین در شبکه های اجتماعی موجب بالا رفتن آگاهی جامعه ،
    بهبود نحوه رفتار و برخورد با معلولین و حضور و مشارکت بیشتر آنها در اجتماع شویم.

هموطن عزیز / دوست مهربان
    سلام
    روز جهانی معلولین (12آذر) فرصتی شد تا ما از شما دعوت نمائیم دقایقی از وقتتان را
    صرف خواندن درخواست های گروهی از معلولین نمائید.
    موارد ساده ای که به دلیل نادیده گرفته شدن تاثیرات منفی زیادی دارند
    این در خواست ها به شرح زیر است :
    1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    ...
    سپاس فراوان که ما را یاری مینمائید
    سلام
    پیشنهاد آقای pooya هم خوبه خیلی خوب میشه دو متن متن آقا شکیب و آقا پویا ترکیب بشه
    منظورم اینکه هم اهمیت و مهم بودن موضوع رسونده بشه و هم اینکه عامیانه پسندم باشه
    من با این قسمت متن موافق نیستم
    ما ایرانیان آغاز کننده ی یک جنبش وسیع و البته مفید اینترنتی باشیم. پس اجازه بدید شما را به چالش برخورد صحیح با معلولین دعوت کنیم
    شاید خود این جمله برای کسی ایجاد ابهام کنه بالاخره هر نوع قشری با هر نوع سطح آگاهی قراره این متن رو بخونه
    6 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. disabilities, laleh6, pooya, سنگ صبور, شکیب, نارون
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

ای پادشــه خــوبــان داد از غــم تنــهایی
    دل بی تو به جان آمد وقتست که باز آیی
    montazer65 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)