alt
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 65

موضوع: قابل توجه معاونین عزیز

1. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1391/06/25, 22:39
    دکمه مخالفت وجود نداره. همه باید از دکمه تشکر استفاده کنن
    5 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FireBoy, ho$$ein, Mohammad, l0ov3, شهلا
    hasti63 آنلاین نیست.

2. 29,263 امتیاز ، سطح 52
    56% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 487
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه اسنوکر
    سطح
    52
    تشکر شده 5,951 بار در 1,676 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1391/06/25, 23:30
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti63 نمایش پست ها
    دکمه مخالفت وجود نداره. همه باید از دکمه تشکر استفاده کنن
    این موارد مربوط به مدیریت نمیشه. باید اول یه پلاگین یا افزونه ای برای ویبولتین (همین برنامه ای که فروم باهاش راه اندازی شده) وجود داشته باشه که بشه این امکان رو به سایت اضافه کنه. من تابحال چنین افزونه ای ندیدم.

---------- Post added at ۲۲:۳۰ ---------- Previous post was at ۲۲:۲۷ ----------

البته الان که سرچ کردم، مثل اینکه چنین چیزی هم وجود داره
    3 کاربر مقابل از FireBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ho$$ein, Mohammad, شهلا
    Never never never give up! Albert Einstein

(جلسه پنجم)
    FireBoy آنلاین نیست.

3. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1391/06/25, 23:38
    نقل قول نوشته اصلی توسط FireBoy نمایش پست ها
    این موارد مربوط به مدیریت نمیشه. باید اول یه پلاگین یا افزونه ای برای ویبولتین (همین برنامه ای که فروم باهاش راه اندازی شده) وجود داشته باشه که بشه این امکان رو به سایت اضافه کنه. من تابحال چنین افزونه ای ندیدم.

---------- Post added at ۲۲:۳۰ ---------- Previous post was at ۲۲:۲۷ ----------

البته الان که سرچ کردم، مثل اینکه چنین چیزی هم وجود داره
    اره وجود داره من تو انجمن های دیگه که عضوم دیدم مثل nuk php
    مشخص میشه کی با یک مطلب موافقه کی مخالفه.
    5 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FireBoy, ho$$ein, Mohammad, l0ov3, شهلا
    hasti63 آنلاین نیست.

4. 21,981 امتیاز ، سطح 45
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 569
    0% فعالیت
    سطح
    45
    تشکر شده 3,091 بار در 982 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1391/06/26, 03:08
    مهمترین عامل که باعث این روند شده بی انگیزه بودن مدیران و کاربران هست این عامل باید برطرف بشه تا سایت به یک روند رو به رشدی برسه مدیر سایت باید هر روز مسائل و مطالب سایت پیگیری و بررسی کنه و مشکلات بر طرف کنه و کابران هم باید با دید بازتری به سایت نگاه کنند و مطالب پر محتوا و خلاقیت ها نو به خرج دهند سایت زمانی پیشرفت می کند که مدیران و کابران خود تولید کننده محتوا و مطالب سایت باشند و روند توسعه طرح و برنامه در پیش گیرن سایت همیشه نیاز به تغییر و تحول داره که دچار یکنواختی و روند نزولی نشود
    در اصل سایت یک گارگاه تولید اطلاعات هست پس برای اینکه سایت موفقی داشته باشیم مدیران و کاربران
    باید وقت بزارند وتلاش بیشتری انجام بدن که سایت یک روند رو به رشد به خود بگیرد
    7 کاربر مقابل از najme 64 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FEAR, hasti63, ho$$ein, Mohammad, l0ov3, آپامه, شهلا
    najme 64 آنلاین نیست.

5. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1391/06/26, 10:43
    با سلام

مواردی رو که به نظرم برای تحولات بهتر میشه اعمال کرد، در ذیل به اونها اشاره میکنم

1.دسترسی کاربران مهمان فقط به انجمن هایی باشه که به صورت مطالب عمومی قرار میگیره. مثل اخبار و امثال اون. به طور کلی مشاهده لینک در پستها برای کاربران مهمان بسته بشه. ( به طور مثال الان کاربران مهمان به تمام انجمن ها دسترسی دارند. از جمله تاپیک هایی که به طور خصوصی و مسائل مرتبط با معلولین هست)

2. در تمام انجمن ها بخشی به عنوان VIP وجود داره که کاربران خاصی فقط دسترسی به اون دارند. ما به جای این بخش VIP بخش معلولین رو به طور خصوصی فقط برای کاربران معلول قرار بدیم که دسترسی کاربران معمولی به اون بخش ممکن نباشه. بنده به این نکته قائل هستم که برخی از مسائل معلولین مرتبط به خودشون هست و حیطه و حریم اون باید به خودشون محدود باشه.

3. میشه در انجمن از سیستم امتیاز دهی نوین که الان اکثر انجمن ها ازش استفاده میکنن استفاده کرد . این هک و یا پلاگین باعث جزابیت و ایجاد حس رقابت و تلاش در کاربران میشه.
    سیستم امتیاز دهی حال حاضر صرفا به همون ستاره ها و میزان فعالیت بچه ها منحصر میشه. دوستانی هستند که از سال گذشته اینجا هستند و تعداد پستشون هم بالاست اما وقتی دیدم هنوز به عنوان کاربر بسیار فعال هستند. اما مثلا بنده در بدو ورود و پس از یک ماه و چند روز با این مقدار پست کاربر با سابقه هستم. یک مقدار میزان فعالیت ها به نظرم سازماندهی نشده هستش و نیاز به توجه داره.
    همانند شکل زیر که میزان فعالیت کاربران هم مشخص باشه. در صورت عدم فعالیت مقدار Activity کاهش پیدا میکنه و در صورت افزایش شاهد فعالیت مفید کاربران خواهیم بود.

4. اسپم در انجمن موج میزنه. دوستان عزیزمون انگار براشون این مسئله باب شده که زیر هر تاپیک و پستی که ایجاد میشه تیکه ها و طنز ها و صحبت های بی اساسی رو ارسال کنند. دکمه تشکر نه اینکه استفاده نشه اما به یه نماد پوچ تبدیل شده. چون دوستان عزیز پیش از تشکر بابت علاقه نسبت به اون تاپیک یه پست رو ارسال میکنند.
    ( این نکته رو به همه کاربران عرض میکنم که اینگونه پست ها اولا باعث ترافیک در حجم سایت میشه. باعث میشه مطالب مفید سایت در صفحات جستجوگر ها مثل گوگل به درستی قرار نگیره و موارد دیگه)
    در وهله اول خواهشم به شخصه از کاربران این هست که این پست ها رو نه اینکه کم کنند بلکه به کلی از ارسال این گونه پست ها خودداری کنید. صرفا از گزینه تشکر استفاده کنید.

و اما در جهت اعمال قانون ترتیبی داده بشه که واقعا اینگونه پست ها پاک بشن. ببینید لازمه اعمال قانون گاهی اوقات برخورد در قالب صحیح هستش. به عنوان قانون اگر وضع بشه که کاربران فقط از گزینه تشکر استفاده کنند دیگه کسی حق نخواهد داشت که پست های بی ربط و هجو ارسال کنه. در صورت ارسال این گونه پست ها ، طبق مقررات پست اون پاک میشه و در مراحل بعد با اخطار مواجه میشه.

5. ایجاد یک بخش در قسمت پشتیانی انجمن برای رسیدگی سریع به مشکلات کاربران با انجمن. الان این بخش رو داریم اما به نظرم دیر بهش رسیدگی میشه. کاربرانی داریم که هنوز کار با انجمن رو به خوبی بلد نیستند و هنوز با مشکلاتی ابتدایی و رو به بالا مواجه هستند.در اون قسمت اموزش کار با قسمت های مختلف انجمن قرار داده بشه. مدیری جهت رسیدگی سریع به سئوالات و مشکلات در اون بخش تعیین بشه تا کاربران خیلی سریع به جواب سئوال و راه حل مشکلشون دست پیدا کنند.

6. ایجاد یک راه حلی برای رسیدگی به شکایات و تخلفات. البته سیستم خود انجمن قسمتی داره در هر پست که اگر کسی با تخلفی مواجه شد و قصد شکایت از کاربری رو داشت میتونه از همون قسمت راجع به همون پست، ثبت تخلف کنه و اون تخلف رو ارسال کنه.(البته شاید برخی از این گزینه در پست ها اگاهی نداشته باشن و لازم هست که در قالب یک اموزش اطلاع رسانی بشه) اما در مواری خارج از مباحث تاپیک مثل چت باکس تخلفاتی صورت میگیره.
    البته ایجاد یه بخش عمومی برای رسیدگی به تخلفات به نظرم صحیح نیست . چون جنبه خوبی نداره که عمومی بشه. مدیری جهت رسیدگی به این تخلفات تعیین بشه که کاربران با ثبت تخلف به صورت عکس بتونن از طریق پیام خصوصی تخلفات حاصل شده رو با مدرک عنوان کنند و خواستار رسیدگی بشن.

7. این حس در بین مدیران باید ایجاد بشه که در صورت کم کاری و یا عدم حضور برای مدتی از پست و مقامشون برکنار یا با تنزل درجه مواجه میشن. باید حس رقابت و تلاش در مدیران ایجاد بشه. به عنوان مثال من در انجمنی مدیر بخشی بودم که به دلیل مشکلات و بیماری مدت 3ماه غایب بودم. بعد از مراجعت رتبه من به کاربران عادی تنزل پیدا کرده بود. و مجدد چند ماه فعالیت مستمر و مفید داشتم تا به پست قبلی بازگشت داده شدم. درسته گاهی وقتها مشکلاتی برای همه پیش میاد اما این دلیل بر این نیست که سایت با افت فعالیت در اون قسمت مواجه بشه به صرف اینکه منتظر بازگشت مدیر مربوطه باشیم. مشکلات برای همه هست. اما اینجا بحث ما سایت و مسائل اون هست. و باید اون رو در نظر گرفت

(میشه بخشی رو به فعالیت مدیران اختصاص داد به صورت نظر سنجی که کاربران میتونن مدیر لایق و شایسته از دیدگاه خودشون رو اعلام کنند. بدون ارسال پست. فقط نظر خودشون رو با انتخاب گزینه مورد نظرشون ارسال کنند. خوب این میتونه باعث پیشرفت و فعالیت و ترغیب یک مدیر در جهت کارش داشته باشه و مدیران مستعد و فعال رو نشون بده تا اگر ادمین عزیز خواست برای رتبه های بالاتر کسی رو در نظر بگیره اینها رو مورد لحاظ قرار بده و ازشون استفاده کنه.) که البته این میتونه به صورت ماهانه باشه. که هر ماه نظر سنجی انجام و نتیجه اون اعلام بشه. به این صورت که در یک هفته پایانی هر ماه نظر سنجی شروع بشه و در پایان هفته ماه جاری که یک هفته میشه نتایج اعلام بشه.

8. دوستانی که به عنوان مدیر یا ناظم انتخاب میشن با سطح فعالیت خودشون به طور کامل اشنا باشن و یا اگر کامل نیست تا حدودی باشه که بتونن شروع به فعالیت کنند که در ادامه در کارشون هم پیشرفت کنند. باید اموزشهایی هم در خصوص وظایفشون در نظر گرفته و قرار داده بشه که با مسئولیت هاشون کاملا اشنایی داشته باشند. در انجمن های دیگه معمولا بخشی برای مدیران اختصاص داره که تمام مسائل و مشکلات و یا اموزشهای مرتبط با مدیران در اون بخش قرار داده میشه که از دید کاربران دیگه سایت هم مخفی می باشد. خوب اگر با اموزش کار رو اغاز کنیم دیگه شاهد اشتباهات در فعالیت مدیران نیز نخواهیم بود.

9.شاید به زعم بعضی از دوستان لازم باشه قسمت های متنوع دیگری به انجمن اضافه بشه که الان در حال حاضر وجود نداره. یک نظر سنجی در این جهت انجام بشه که پس از جمع اوری نظرات بشه قسمت های مفید دیگری هم به انجمن اضافه بشه در موضوعات خاص و متنوع دیگه. که این مورد به نظرم خیلی خوب باشه

10. در تمام انجمن ها بخشی برای ورود کاربران تازه وارد تعیین شده که به صورت تاپیک باز میشه و خوش امدی گویی از طرف سایر کاربران و یا مدیران انجام میشه و تاپیک بعد از یک یا دو روز بسته میشه. الان دقیقا من خودم سه جای مختلف رو دیدم که کاربران جهت معرفی خودشون میتونن پست ارسال کنند. بعد در قالب یک تاپیک حجم صفحات متعدد رو خواهیم داشت و اینکه نظم رو در این مورد شاهد نخواهیم بود.
    اگر بخشی ایجاد بشه که کاربران تازه وارد به محض ورود در او بخش بتونن تاپیک خودشون رو جهت معرفی ایجاد کنند و به ذکر مشخصات و در صورت داشتن معلولیت به ذکر معلولیت خودشون اشاره کنند.

11. کاربران متعددی رو دیدم که معلول هستند اما هنوز به رنگ ابی هستند. به نظرم هیچ معلولی از اینکه معلول هست و در اینجا عضو شده ناراحت نیست. و کسی نمیخواد از معلولیت خودش فرار کنه. چون اگر اینطور بود اصلا عضو نمیشد. این رو در جهت مورد شماره 2 عرض میکنم که بنا باشه بخش ویژه معلولین فقط به خود معلولین اختصاص داشته باشه و سایر کاربران دسترسی به اون بخش رو نداشته باشند. در این صورت کاربران معلول هم مجبور خواهند بود که سبز بشن و بتونن از مطالب اون بخش استفاده کنند. حالا به هر نحوی که باشه به نظرم به صورت الزامی باید کاربران معلول سبز باشن. کسی حق نداره فرار کنه صرفا جهت مزاح

12. رسیدگی لحظه ای به چت باکس هست. حالا نمیدونم امکان این هست که چت مستر قرار داد و این قابلیت وجود داره در این مدل چت باکس یا نه. اما خوبه به نظرم کاربرانی که اکثرا در اونجا حضور دارند، از بینشون اشخاصی گزینش بشه به عنوان چت مستر که به صورت آنی و لحظه ای بر اونجا نظرات داشته باشن که رسیدگی کنند.

13. تمام این موارد که عرض کردم صرفا خواستم به گونه ای بیان بشه که ارزش یک بار دیدن و سنجیدن رو داشته باشه. نه اینکه لزوما همه لازم الاجرا باشن.

شرمنده از اینکه سرتون رو به درد اوردم و پر چونگی کردم. اما خوب به عنوان باز کننده تاپیک خواستم شروع کننده نظر هم باشم تا انشاالله شاهد حضور سایر دوستان هم باشیم در جهت بیان نظرات سازنده و مفید خودشون. همه خواهان پیشرفت و تعالی هستند. ما میتوانیم. انشاالله

اگر باز موردی یادم اومد اضافه میکنم به قول حدیث که میگه المسافر کالمجنون . من الان مغزم درست کار نمیکرد. برم خونه شاید موارد دیگری هم اضافه بشه. اقا هل نده دارم میرم

همتون رو دوست دارم. با ارزوی سلامتی سربلندی و موفقیت برای تک تک عزیزان. در پناه حق باشید
    golgolgolgolgol

یا حق
    7 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FEAR, hasti63, ho$$ein, najme 64, امیرمهدی, شهلا, کام
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

6. 41,080 امتیاز ، سطح 62
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 570
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 8,897 بار در 3,644 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1391/06/26, 11:59
    من میگم مدیران بارای بجه ها انتخاب شن
    کاربر مقابل از ho$$ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Mohammad
    ماﻫﯽﻫﺎ ﺍﺯ ﺗﻼﻃﻢ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ، ﺍﺳﯿﺮ ﺻﯿﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺗﻼﻃﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ.
    "ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻟﯽ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻩ ﻧﻪ ﺩﺭﯾﺎﯼ ﺁﺭﺍﻡ"
    ho$$ein آنلاین نیست.

7. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1391/06/26, 12:22
    نقل قول نوشته اصلی توسط invisible نمایش پست ها

1.دسترسی کاربران مهمان فقط به انجمن هایی باشه که به صورت مطالب عمومی قرار میگیره. مثل اخبار و امثال اون. به طور کلی مشاهده لینک در پستها برای کاربران مهمان بسته بشه. ( به طور مثال الان کاربران مهمان به تمام انجمن ها دسترسی دارند. از جمله تاپیک هایی که به طور خصوصی و مسائل مرتبط با معلولین هست)

2. در تمام انجمن ها بخشی به عنوان vip وجود داره که کاربران خاصی فقط دسترسی به اون دارند. ما به جای این بخش vip بخش معلولین رو به طور خصوصی فقط برای کاربران معلول قرار بدیم که دسترسی کاربران معمولی به اون بخش ممکن نباشه. بنده به این نکته قائل هستم که برخی از مسائل معلولین مرتبط به خودشون هست و حیطه و حریم اون باید به خودشون محدود باشه.

3. میشه در انجمن از سیستم امتیاز دهی نوین که الان اکثر انجمن ها ازش استفاده میکنن استفاده کرد . این هک و یا پلاگین باعث جزابیت و ایجاد حس رقابت و تلاش در کاربران میشه.
    سیستم امتیاز دهی حال حاضر صرفا به همون ستاره ها و میزان فعالیت بچه ها منحصر میشه. دوستانی هستند که از سال گذشته اینجا هستند و تعداد پستشون هم بالاست اما وقتی دیدم هنوز به عنوان کاربر بسیار فعال هستند. اما مثلا بنده در بدو ورود و پس از یک ماه و چند روز با این مقدار پست کاربر با سابقه هستم. یک مقدار میزان فعالیت ها به نظرم سازماندهی نشده هستش و نیاز به توجه داره.
    همانند شکل زیر که میزان فعالیت کاربران هم مشخص باشه. در صورت عدم فعالیت مقدار activity کاهش پیدا میکنه و در صورت افزایش شاهد فعالیت مفید کاربران خواهیم بود.

4. اسپم در انجمن موج میزنه. دوستان عزیزمون انگار براشون این مسئله باب شده که زیر هر تاپیک و پستی که ایجاد میشه تیکه ها و طنز ها و صحبت های بی اساسی رو ارسال کنند. دکمه تشکر نه اینکه استفاده نشه اما به یه نماد پوچ تبدیل شده. چون دوستان عزیز پیش از تشکر بابت علاقه نسبت به اون تاپیک یه پست رو ارسال میکنند.
    ( این نکته رو به همه کاربران عرض میکنم که اینگونه پست ها اولا باعث ترافیک در حجم سایت میشه. باعث میشه مطالب مفید سایت در صفحات جستجوگر ها مثل گوگل به درستی قرار نگیره و موارد دیگه)
    در وهله اول خواهشم به شخصه از کاربران این هست که این پست ها رو نه اینکه کم کنند بلکه به کلی از ارسال این گونه پست ها خودداری کنید. صرفا از گزینه تشکر استفاده کنید.

و اما در جهت اعمال قانون ترتیبی داده بشه که واقعا اینگونه پست ها پاک بشن. ببینید لازمه اعمال قانون گاهی اوقات برخورد در قالب صحیح هستش. به عنوان قانون اگر وضع بشه که کاربران فقط از گزینه تشکر استفاده کنند دیگه کسی حق نخواهد داشت که پست های بی ربط و هجو ارسال کنه. در صورت ارسال این گونه پست ها ، طبق مقررات پست اون پاک میشه و در مراحل بعد با اخطار مواجه میشه.

5. ایجاد یک بخش در قسمت پشتیانی انجمن برای رسیدگی سریع به مشکلات کاربران با انجمن. الان این بخش رو داریم اما به نظرم دیر بهش رسیدگی میشه. کاربرانی داریم که هنوز کار با انجمن رو به خوبی بلد نیستند و هنوز با مشکلاتی ابتدایی و رو به بالا مواجه هستند.در اون قسمت اموزش کار با قسمت های مختلف انجمن قرار داده بشه. مدیری جهت رسیدگی سریع به سئوالات و مشکلات در اون بخش تعیین بشه تا کاربران خیلی سریع به جواب سئوال و راه حل مشکلشون دست پیدا کنند.

6. ایجاد یک راه حلی برای رسیدگی به شکایات و تخلفات. البته سیستم خود انجمن قسمتی داره در هر پست که اگر کسی با تخلفی مواجه شد و قصد شکایت از کاربری رو داشت میتونه از همون قسمت راجع به همون پست، ثبت تخلف کنه و اون تخلف رو ارسال کنه.(البته شاید برخی از این گزینه در پست ها اگاهی نداشته باشن و لازم هست که در قالب یک اموزش اطلاع رسانی بشه) اما در مواری خارج از مباحث تاپیک مثل چت باکس تخلفاتی صورت میگیره.
    البته ایجاد یه بخش عمومی برای رسیدگی به تخلفات به نظرم صحیح نیست . چون جنبه خوبی نداره که عمومی بشه. مدیری جهت رسیدگی به این تخلفات تعیین بشه که کاربران با ثبت تخلف به صورت عکس بتونن از طریق پیام خصوصی تخلفات حاصل شده رو با مدرک عنوان کنند و خواستار رسیدگی بشن.

7. این حس در بین مدیران باید ایجاد بشه که در صورت کم کاری و یا عدم حضور برای مدتی از پست و مقامشون برکنار یا با تنزل درجه مواجه میشن. باید حس رقابت و تلاش در مدیران ایجاد بشه. به عنوان مثال من در انجمنی مدیر بخشی بودم که به دلیل مشکلات و بیماری مدت 3ماه غایب بودم. بعد از مراجعت رتبه من به کاربران عادی تنزل پیدا کرده بود. و مجدد چند ماه فعالیت مستمر و مفید داشتم تا به پست قبلی بازگشت داده شدم. درسته گاهی وقتها مشکلاتی برای همه پیش میاد اما این دلیل بر این نیست که سایت با افت فعالیت در اون قسمت مواجه بشه به صرف اینکه منتظر بازگشت مدیر مربوطه باشیم. مشکلات برای همه هست. اما اینجا بحث ما سایت و مسائل اون هست. و باید اون رو در نظر گرفت

(میشه بخشی رو به فعالیت مدیران اختصاص داد به صورت نظر سنجی که کاربران میتونن مدیر لایق و شایسته از دیدگاه خودشون رو اعلام کنند. بدون ارسال پست. فقط نظر خودشون رو با انتخاب گزینه مورد نظرشون ارسال کنند. خوب این میتونه باعث پیشرفت و فعالیت و ترغیب یک مدیر در جهت کارش داشته باشه و مدیران مستعد و فعال رو نشون بده تا اگر ادمین عزیز خواست برای رتبه های بالاتر کسی رو در نظر بگیره اینها رو مورد لحاظ قرار بده و ازشون استفاده کنه.) که البته این میتونه به صورت ماهانه باشه. که هر ماه نظر سنجی انجام و نتیجه اون اعلام بشه. به این صورت که در یک هفته پایانی هر ماه نظر سنجی شروع بشه و در پایان هفته ماه جاری که یک هفته میشه نتایج اعلام بشه.

8. دوستانی که به عنوان مدیر یا ناظم انتخاب میشن با سطح فعالیت خودشون به طور کامل اشنا باشن و یا اگر کامل نیست تا حدودی باشه که بتونن شروع به فعالیت کنند که در ادامه در کارشون هم پیشرفت کنند. باید اموزشهایی هم در خصوص وظایفشون در نظر گرفته و قرار داده بشه که با مسئولیت هاشون کاملا اشنایی داشته باشند. در انجمن های دیگه معمولا بخشی برای مدیران اختصاص داره که تمام مسائل و مشکلات و یا اموزشهای مرتبط با مدیران در اون بخش قرار داده میشه که از دید کاربران دیگه سایت هم مخفی می باشد. خوب اگر با اموزش کار رو اغاز کنیم دیگه شاهد اشتباهات در فعالیت مدیران نیز نخواهیم بود.

9.شاید به زعم بعضی از دوستان لازم باشه قسمت های متنوع دیگری به انجمن اضافه بشه که الان در حال حاضر وجود نداره. یک نظر سنجی در این جهت انجام بشه که پس از جمع اوری نظرات بشه قسمت های مفید دیگری هم به انجمن اضافه بشه در موضوعات خاص و متنوع دیگه. که این مورد به نظرم خیلی خوب باشه

10. در تمام انجمن ها بخشی برای ورود کاربران تازه وارد تعیین شده که به صورت تاپیک باز میشه و خوش امدی گویی از طرف سایر کاربران و یا مدیران انجام میشه و تاپیک بعد از یک یا دو روز بسته میشه. الان دقیقا من خودم سه جای مختلف رو دیدم که کاربران جهت معرفی خودشون میتونن پست ارسال کنند. بعد در قالب یک تاپیک حجم صفحات متعدد رو خواهیم داشت و اینکه نظم رو در این مورد شاهد نخواهیم بود.
    اگر بخشی ایجاد بشه که کاربران تازه وارد به محض ورود در او بخش بتونن تاپیک خودشون رو جهت معرفی ایجاد کنند و به ذکر مشخصات و در صورت داشتن معلولیت به ذکر معلولیت خودشون اشاره کنند.

11. کاربران متعددی رو دیدم که معلول هستند اما هنوز به رنگ ابی هستند. به نظرم هیچ معلولی از اینکه معلول هست و در اینجا عضو شده ناراحت نیست. و کسی نمیخواد از معلولیت خودش فرار کنه. چون اگر اینطور بود اصلا عضو نمیشد. این رو در جهت مورد شماره 2 عرض میکنم که بنا باشه بخش ویژه معلولین فقط به خود معلولین اختصاص داشته باشه و سایر کاربران دسترسی به اون بخش رو نداشته باشند. در این صورت کاربران معلول هم مجبور خواهند بود که سبز بشن و بتونن از مطالب اون بخش استفاده کنند. حالا به هر نحوی که باشه به نظرم به صورت الزامی باید کاربران معلول سبز باشن. کسی حق نداره فرار کنه صرفا جهت مزاح

12. رسیدگی لحظه ای به چت باکس هست. حالا نمیدونم امکان این هست که چت مستر قرار داد و این قابلیت وجود داره در این مدل چت باکس یا نه. اما خوبه به نظرم کاربرانی که اکثرا در اونجا حضور دارند، از بینشون اشخاصی گزینش بشه به عنوان چت مستر که به صورت آنی و لحظه ای بر اونجا نظرات داشته باشن که رسیدگی کنند.

13. تمام این موارد که عرض کردم صرفا خواستم به گونه ای بیان بشه که ارزش یک بار دیدن و سنجیدن رو داشته باشه. نه اینکه لزوما همه لازم الاجرا باشن.

یا حق

1- ممكن هست كاربران مهمان معلولی داشته باشیم كه نحوه عضویت در انجمن رو بلد نباشند ، و یا از وجود مطلب خاصی در مورد معلولین مطلع نشند ... بنابراین بهتر هست محدودیتی قائل نشیم .
    2- همچین بخشی رو داریم .... اختصاصی معلولین
    3- این هك قبلاً نصب شده ، به خاطر مشكلاتی كه داشت غیر فعال كردیم . اگر مشكل مرتفع شده باشه میشه دوباره فعالش كرد .
    4- قبلاً‌ راجع به این مسئله زیاد بحث شده و برخورد شده ، اما قابل كنترل نیست و واقعاً خود كاربران باید رعایت كنند . زیاد پیش اومده كه بابت پاك شدن پست اسپم كاربر ناراحت شده و در نهایت به قول معروف دلسرد شده ! اینجا محیط دوستانه ای هست . كاربران در انجمن های دیگه حتی بابت ارسال اسپم بن میشن ،‌اما چون جو اینجا فرق میكنه ما خیلی خیلی مراعات میكنیم كه همه كنار هم باشند . هرچند برخی از دوستان كم لطفی میكنن و بی دقتی میكنند .
    5- در حال حاضر من و شكیب تا اونجایی كه از دستمون بر بیاد به سوالات پاسخ میدیم . برای تسریع اینكار شما هم میتونید دوستانی كه آشنا نیستند رو راهنمایی كنید . در واقع اگر همه بچه ها هوای تازه عضو شده هارو داشته باشند ، هیچ سوال و شبهه ای بی پاسخ نمیمونه .
    6- در حال حاضر تخلفات از طریق پیغام خصوصی به من و شكیب گزارش میشه و اگر تخلفی باشه كه نیاز به تحقیق برای صحت اون نباشه ، ما سریعاً‌ عمل میكنیم . در غیر اینصورت نیاز هست تحقیق بشه تا حق كسی ضایع نشه . سیستم گزارش تخلف هم ظاهراً‌كسی ازش استفاده نمیكنه . در واقع چون از طریق ایمیل به ما گزارش میشه ،‌ بهتر هست استفاده نشه ، چون حداقل من فرصت نمیكنیم ایمیل های مربوط به این قسمت رو چك كنم . ممكن هست طول بكشه . پیغام خصوصی بهتره .
    7- كسانی كه برای مدیریت اعلام آمادگی كردن و این پست رو بهشون دادیم ، بخشی از وقت زندگی خصوصیشون رو دارن صرف اینجا میكنن . حداقل از جانب من این كم لطفی هست به خاطر مشكلاتی كه براشون پیش میاد و مدتی غیبت میكنند من این پست رو ازشون بگیرم . ما از مدیران چیزی طلب نداریم كه هیچ ، بدهكار هم هستیم . من به نوبه ی خودم ترجیح میدم مدیران در خلال زندگی خصوصشون هر وقت وقت كردند سر بزنن ... مگر اینكه خودشون اعلام كنند كه قادر به ادامه مدیریت نیستند .
    برای مشكل مدیریت بهتر هست مدیران جدیدی داشته باشیم . مشروط به اینكه قابل اعتماد و دارای مهارت كافی باشن .
    8- ما این بخش رو داریم و همینطور كه گفتید قابل مشاهده برای سایرین و همینطور شما نیست .
    9- بخش نظر سنجی موجود هست ،‌ تاپیك هایی هم به این منظور قبلاً ایجاد شده .... هركس هر وقت خواست میتونه پیشنهاد بده ...
    10- ما فیلد های كافی برای معرفی اعضاء در قسمت پروفایل قرار دادیم . كسانی كه عضو میشند اگر تمایل داشته باشند میتونند بیوگرافی كوتاهی از خودشون ارائه بدن ...
    11- الان وضعیت همینطور كه گفتید هست .
    12- تخلفات در چت روم گزارش داده بشه بهتر هست . نیازی به مدیر نداره .
    13- تقریباً‌ همه ی این موارد قبلاً‌ عنوان شده و تكراری هست .
    9 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, $Nafa, ho$$ein, Mohammad, آپامه, nazdel, Niloof@r, امیرمهدی, شهلا
    حسين آنلاین نیست.

8. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1391/06/26, 13:19
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين نمایش پست ها
    1- ممكن هست كاربران مهمان معلولی داشته باشیم كه نحوه عضویت در انجمن رو بلد نباشند ، و یا از وجود مطلب خاصی در مورد معلولین مطلع نشند ... بنابراین بهتر هست محدودیتی قائل نشیم .
    2- همچین بخشی رو داریم .... اختصاصی معلولین
    3- این هك قبلاً نصب شده ، به خاطر مشكلاتی كه داشت غیر فعال كردیم . اگر مشكل مرتفع شده باشه میشه دوباره فعالش كرد .
    4- قبلاً‌ راجع به این مسئله زیاد بحث شده و برخورد شده ، اما قابل كنترل نیست و واقعاً خود كاربران باید رعایت كنند . زیاد پیش اومده كه بابت پاك شدن پست اسپم كاربر ناراحت شده و در نهایت به قول معروف دلسرد شده ! اینجا محیط دوستانه ای هست . كاربران در انجمن های دیگه حتی بابت ارسال اسپم بن میشن ،‌اما چون جو اینجا فرق میكنه ما خیلی خیلی مراعات میكنیم كه همه كنار هم باشند . هرچند برخی از دوستان كم لطفی میكنن و بی دقتی میكنند .
    5- در حال حاضر من و شكیب تا اونجایی كه از دستمون بر بیاد به سوالات پاسخ میدیم . برای تسریع اینكار شما هم میتونید دوستانی كه آشنا نیستند رو راهنمایی كنید . در واقع اگر همه بچه ها هوای تازه عضو شده هارو داشته باشند ، هیچ سوال و شبهه ای بی پاسخ نمیمونه .
    6- در حال حاضر تخلفات از طریق پیغام خصوصی به من و شكیب گزارش میشه و اگر تخلفی باشه كه نیاز به تحقیق برای صحت اون نباشه ، ما سریعاً‌ عمل میكنیم . در غیر اینصورت نیاز هست تحقیق بشه تا حق كسی ضایع نشه . سیستم گزارش تخلف هم ظاهراً‌كسی ازش استفاده نمیكنه . در واقع چون از طریق ایمیل به ما گزارش میشه ،‌ بهتر هست استفاده نشه ، چون حداقل من فرصت نمیكنیم ایمیل های مربوط به این قسمت رو چك كنم . ممكن هست طول بكشه . پیغام خصوصی بهتره .
    7- كسانی كه برای مدیریت اعلام آمادگی كردن و این پست رو بهشون دادیم ، بخشی از وقت زندگی خصوصیشون رو دارن صرف اینجا میكنن . حداقل از جانب من این كم لطفی هست به خاطر مشكلاتی كه براشون پیش میاد و مدتی غیبت میكنند من این پست رو ازشون بگیرم . ما از مدیران چیزی طلب نداریم كه هیچ ، بدهكار هم هستیم . من به نوبه ی خودم ترجیح میدم مدیران در خلال زندگی خصوصشون هر وقت وقت كردند سر بزنن ... مگر اینكه خودشون اعلام كنند كه قادر به ادامه مدیریت نیستند .
    برای مشكل مدیریت بهتر هست مدیران جدیدی داشته باشیم . مشروط به اینكه قابل اعتماد و دارای مهارت كافی باشن .
    8- ما این بخش رو داریم و همینطور كه گفتید قابل مشاهده برای سایرین و همینطور شما نیست .
    9- بخش نظر سنجی موجود هست ،‌ تاپیك هایی هم به این منظور قبلاً ایجاد شده .... هركس هر وقت خواست میتونه پیشنهاد بده ...
    10- ما فیلد های كافی برای معرفی اعضاء در قسمت پروفایل قرار دادیم . كسانی كه عضو میشند اگر تمایل داشته باشند میتونند بیوگرافی كوتاهی از خودشون ارائه بدن ...
    11- الان وضعیت همینطور كه گفتید هست .
    12- تخلفات در چت روم گزارش داده بشه بهتر هست . نیازی به مدیر نداره .
    13- تقریباً‌ همه ی این موارد قبلاً‌ عنوان شده و تكراری هست .

با سلام

راجع به جواب اولتون باید بگم که به نظر من قابل توجیح نیست. اولا اینکه فقط انجمن های مرتبط با معلولین از دسترسشون خارج بشه. بعد هم معلولین مگر چقدر زیاد هستند. اون تعداد هم که میخوان استفاده کنن عضو میشن مگر چقدر طول میکشه. الان یکی ار راه های جذب کاربر در تمام انجمن ها همینه که مجبور میشن کاربرا برای استفاده عضو بشن. بعد هم به نظر من سیاست کلی شما طوری هست که خیلی لی لی به لالای معلولان و کاربران میزارید. از نظر من هیچ فرقی نداره بین ما معلولان و سایر افراد. و هیچ فرقی هم بین انجمن ما و دیگران نیست. تنها فرقش اینه که ما مباحثمون مربوط به مسائل خودمون میشه همین.
    برای مثال تاپیک ازدواج معلولین اصلا به نظرم صحیح نیست که وارد موتور جستجوی گوگل شده. همه کاربران مهمان هم دیدن میکنن. درد دل بچه های معلول رو میخونن و شاید براشون عجیب باشه. به نظرم بعضی چیزها مشخصا مربوط به حیطه بچه های معلول میشه و باید شخصی و خصوصی برای خودشون باشه.

از نظر من همین شیوه برخورد باعث توقع کاربران شده. که الان در جواب از پاسخ به گزینه 4 عرض میکنم

و اما در جواب پاسخ دومتون. میدونم داریم اما ایا دسترسی فقط برای معلولین هست یا خیر. تا اونجا که اطلاع دارم همه حتی کاربران مهمان هم دسترسی دارند. عرض من خصوصی بودن این بخش برای خود معلولین صرفا بود.

اما گزینه سوم که همونطور که گفتید ما که از مشکلات بی خبر بودیم. حتما صلاح در این بوده. اما خوب اگر مرتفع شده میشه استفاده کرد به نظرم.

اما مورد چهارم که بالا هم بهش اشاره کردم به نظرم زیاد از حد مسامحه صورت گرفته. ناراحتی نداره. ما داریم در جهت پیشرفت گام برمیداریم. همه کاربران هم اگر خواهان این هستند باید بدونن برای بهتر شدن باید خیلی از باید ها و نباید ها رو رعایت کنند. هر جامعه ای برای بقا و پیشرفت ملتزم به باید ها و نباید هاست. حتی خانواده و بالاتر که بریم هیچ فرقی نمیکنه
    حتی جامعه اینجا که یک انجمن رو تشکیل میدهند. به نظرم از ابتدا زیاد سهل و اسون گرفته شده مسائل که حالا اگر برخورد بخواد بشه بخوان ناراحت بشن. اما به نظرم این راهش نیست.

گفتم که هیچ فرقی از نظر من بین اینجا و جاهای دیگه نیست. به صرف اینکه معلول هستیم اینجور برخورد به نظرم ترحم حساب میشه. بله همه اینجا با هم دوست هستند و شاد هستند محیط شادی داره. اما دلیل بر انجام برخی کارها نیست.

راجع موارد دیگه هم خوب جواب دادید نمیدونم برخی صحیح برخی هم به نظرم باز جای تامل داره

اما مورد هفتم که بازم همون مسامحه اسمش رو میگذرام از نظر من قابل توجیح نبود. در هیچ جای این اینترنت شما کسی رو نمیبینی که در انجمنی کار کنه و حقوقی هم دریافت کنه

همه برای رشد و بار فنی خودشون در انجمن ها شرکت میکنن. کسی هم که میاد هیچ توقعی نداره وقتی مدیر میشه. و به نظرم شما هم که اینطور میفرمایید که احساس میکنید به این دوستان بدهکار هستید درست نیست. الان شما به شخصه احساس این رو دارید که بگید از کسی طلب دارید بابت این همه سال فعالیت. با عشق کار کردید و علاقه ولو روزهایی رو هم به دلیل مشکلات حاضر نبودید.

میگم یه مقدار این احساس زیاد هست توی انجمن. که ادم حس میکنه چون ما معلولیم خیلی از باید و نباید ها در حقمون جاری نمیشه.

نمیدونم برداشت منه. من شاید دوست ندارم در حقم اینطور رفتار بشه و برخی از این وضع راضی باش و برخی اگر در این راستا باهاشون برخورد بشه ناراحت میشن. نمیدونم

اما خوب در کل فرمودید که میشه مدیران رو اضافه کرد. انشاالله که همینطور باشه و از بچه های مستعد استفاده بشه. همیشه دستانی هستند که برای فشردن دستانمان به گرمی باز میشن.

با مورد 13 کلا مخالفم

در کل ممنون از پاسختونgol

یا حق
    4 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ho$$ein, najme 64, شهلا, کام
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

9. 58,565 امتیاز ، سطح 75
    1% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,485
    0% فعالیت
    سطح
    75
    تشکر شده 17,504 بار در 5,769 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1391/06/26, 13:20
    اینوافامخفی گفته
    . اسپم در انجمن موج میزنه. دوستان عزیزمون انگار براشون این مسئله باب شده که زیر هر تاپیک و پستی که ایجاد میشه تیکه ها و طنز ها و صحبت های بی اساسی رو ارسال کنند
    واینهم اقاحسین
    - قبلاً‌ راجع به این مسئله زیاد بحث شده و برخورد شده ، اما قابل كنترل نیست و واقعاً خود كاربران باید رعایت كنند . زیاد پیش اومده كه بابت پاك شدن پست اسپم كاربر ناراحت شده و در نهایت به قول معروف دلسرد شده ! اینجا محیط دوستانه ای هست
    ممنونم ازهرودو عزیز که درراستای پیشرفت سایت تلاش ونهایت دلسوزی رو بخرج میدهند

اما من بارها عرض کردم کسی که تاپیک ایجادمیکنه باید این امکان روداشته باشه تا بتونه تاپیک روهم قفل کنه

متاسفانه چون این امکان رونداره پرازاسپم میشه

بنظرم این قسمت اگه درست بشه نه کسی میتونه اسپم کنه نه کسی ناراحت میشه
    5 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ho$$ein, Mohammad, najme 64, nazdel, شهلا
    فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ
    امیرمهدی آنلاین نیست.

10. 45,077 امتیاز ، سطح 65
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 473
    0% فعالیت
    سطح
    65
    تشکر شده 15,765 بار در 4,243 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1391/06/26, 16:54
    یک سری موضوعات مطرح شده توسط اینویس عزیز به نظرم خیلی بگیر و ببندی بود که مثلا یه جایی فقط مخصوص معلولا باشه و از این چیزا، که به نظر من مطلقا نیازی نیست، ما چیزی نداریم که نخوایم دیگران بدونن، اتفاقا خوشحال هم میشیم که دیگران بدونن ما با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم، بدونن برای ازدواج چه مشکلاتی داریم، و چه خوب که تعجب کنن.

از طرف دیگه حسین هم اینقد راه میاد با بچه ها که دیگه اوضاع همینه که می بینیم، معلومه بیش از 90 درصد مشکلات سایت بخاطر اعضاء هست و افراد باید خودشون بر کاراشون نظارت کنن، ولی وقتی نمی کنن چی؟ بذار فرد یکبار بخاطر کار اشتباهش ناراحت بشه خیلی بهتر از اینه که دیگران بخاطر کار اشتباه اون فرد ناراحت بشن.

اما در مورد مدیرا ، حسین جان فکر کنم شما فراموش کردید که برای چی مدیر انتخاب کردید، مدیر انتخاب کردید که به برقراری نظم کمک کنه، وقتی این فرد بقدری کم پیدا شده که نمی تونه وظیفشو درست انجام بده، هرچقد هم که این فرد عزیز و محترمه اون سمت باید ازش گرفته بشه، تا اصل قضیه مدیریت برقرار باشه، فکر نمی کنم خود مدیر هم زیاد تعجب کنه و دلخور بشه، که کوتاهی از اون بوده که با وجود غیبتهاش به هر دلیلی ترجیح داده مدیر باشه ولا به قیمت بی نظمی بخش مربوطش

در مورد چت، وجود چت مستر قطعا لازمه چون تنها بخشیه که به عکس العمل بسیار سریع نیاز داره و باید به موقع درگیریهای لفظی و بی احترامی وارد صحنه بشه و خاتمه بده به جریان

در مورد گزارش خطا، وقتی یه سایتی یه امکان خوبی داره که میشه به بهترین شکل و مستقیم و سریع ترین روش اونو گزارش داد بهتره یکم مدیرا انعطاف بیشتری به خرج بدن و بچه ها رو تشویق کنن که با همون سیستم گزارش خطا رو اعلام کنن، اگر چه می دونم برای شما جز زحمت چیزی نیست، ولی اگه بشه آدرس ایمیل مربوطه رو به یکی از افراد معتمد و یا مدیرا داد، اون هم می تونه در این مورد کمک کنه.
    7 کاربر مقابل از Maroot عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ho$$ein, Mohammad, آپامه, najme 64, Niloof@r, شهلا, کام
    Maroot آنلاین نیست.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)