alt
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 65

موضوع: قابل توجه معاونین عزیز

1. 16,960 امتیاز ، سطح 39
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 290
    0% فعالیت
    سطح
    39
    تشکر شده 3,160 بار در 865 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1391/06/24, 18:03
    منم با آقای مخفی موافقم مدیران زیاد رسیدگی نمیکنن
    و از طرفی هم با حرف زهرای عزیز موافقم هر کسی باید مدیر خودش باشه
    ما دیگه بچه نیستیم خیلی کارا رو میدونیم اشتباه اما نمیدونم چرا انجام میدیمو..منتظر یکی هستیم تا بیاد یه تلنگری بزنه تا بفهمیم که اشتباه
    5 کاربر مقابل از عاتکه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Mohammad, l0ov3, شبنم, شکیب, کام
    ای آسمان کبود کبود جای مـــــــــــــــــــادر من در این جهان بزرگ نبود ؟؟!!!!!
    عاتکه آنلاین نیست.

2. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1391/06/25, 12:29
    نقل قول نوشته اصلی توسط invisible نمایش پست ها
    این رو میگم و دیگه هم حرفی ندارم. چون خدا رو شکر به من یکی ضربه ای نمیخوره این وسط کسی هم با من مشکلی نداره منم با کسی مشکلی ندارم. اگر هم این تایپک رو باز کردم صرفا حرف دل باقی بچه ها رو زدم. مشکلاتی رو که دیدم گفتم. که البته من هنوز هیچی نگفتم. اینا رو شما یکی از ده ها مشکلی بدون که قابل ذکر هستن.

حسین عزیز محبت کردن بعد از 4 روز سر زدن به سایت. اینجا رو ملاحظه کردند یا نه نمیدونم. اما زمانی که ما دیدیم در حال رویت تایپک " عکس بچگی هاتو رو کن" بودند. بعد از چهار روز دغدغه ایشون سر زدن به این تایپک بوده.

یا اینکه این تایپک رو هم ملاحظه کردند اما خوب گویا جوابی برای این مسائل نداشتند.

به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند. دوستان دیگر هم معذرت. قصد ما فقط کمک بود. دیگر هم به هیچ یک از مسائل سایت کاری ندارم. چون کاره ای نیستیم. مثل باقی معلولین سرمون به کار خودمون

یا حق
    سلام
    ممنون از اینكه حرف دل بچه ها رو زدید .
    بله شما درست گفتید . البته 4 روز نه ... بیش از شش سال هست كه من اینجا دغدغم دیدن عكس بچگی اعضاء‌ و .... هست . خلاصه توی این شش سال اینجا كلی داره بهم خوش میگذره ،‌ چون من كار رو زندگی كه ندارم ،‌ همیشه اینجا ولو هستم میشینم تاپیك میخونم و تخمه میشكونم ... این 4 روز هم به توصیه یكی از دوستان كه اتفاقاً‌ پزشك هم هست كمی به خودم استراحت دادم و سرم رو با خوردن قرص اسمارتیس و تنقلات دیگه ای كه برام نوشته بود گرم كردم .
    بله حقیقاً‌ جوابی ندارم .
    اما شمایی كه معتقد هستید صلاح مملكت خویش خسروان دانند ،‌ دیتابیس سایت رو با ایجاد این تاپیك اشغال نمیكردید و میزاشتید خسروان به كارشون برسند . چون خسروان بار اولشون نیست كه این صحبت هارو مخصوصاً‌ از كسانی كه مدت زیادی از عضویتون نگذشته میشنوند .
    بهر حال شما نظرتون رو گفتید و خسروان هم از نظرات شما استفاده میكنند .
    و در آخر
    این چیزی كه توی فوروم ما مهم هست ،‌دوستی بین بچه ها و باهم بودن هست .
    مشكلاتی هست كه قابل حل شدن هست . و از نظر من اصلاً‌ مهم نیست .
    ضمناً‌ خیلی از مشكلات اینجا بر میگرده به خود اعضاء ....
    نه مدیران و ناظم ها میتونن 24 ساعت اینجا بالای سر بچه ها وایسن ، و نه میشه 24 ساعت مدیر عوض كرد . اون هم اگر در اثر سهل انگاری به نوشته های بچه ها گند نزنن !!
    به هر حال این تاپیك برای تنوع بد نبود .
    8 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, $Nafa, ho$$ein, marieh, nazdel, Niloof@r, سیدرضا, شکیب
    حسين آنلاین نیست.

3. 29,263 امتیاز ، سطح 52
    56% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 487
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه اسنوکر
    سطح
    52
    تشکر شده 5,951 بار در 1,676 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1391/06/25, 13:19
    با این حرفت خیلی دل سرد شدم حسین جان
    من و خیلی از بچه های معلول، یکی از بزرگترین دلخوشیامون همین سایته.
    با اینکه مدت کمیه به سایت ملحق شدم ولی تعداد دوستای خوبی که اینجا پیدا کردم از دوستایی که توی بیست و چند سال زندگیم داشتم بیشتره. بهمون حق بده که پیشرفت سایتو بخوایم. بهمون حق بده که ما هم دغدغه ی سایتو داشته باشیم.
    اشتباه نکن حسین جان، خسروان اینجا فقط شما نیستی، اینجا رو نوید ایجاد کرد برای همه معلولین، شما هم یکی از هزاران معلول هستی و نباید لقب مدیر و معاون شما رو از بقیه جدا کنه. مگر اینکه اینجا بخوای حکومت دیکتاتوری راه بندازی که در اون صورت دیگه همه بچه ها از جمله خودم بزودی از اینجا زده میشیم و میریم با دردها و تنهاییهایی که قبلا داشتیم دوباره دست به یقه بشیم.
    من خودم چندین بار مورد توهین و بی احترامی بعضی کاربرها قرار گرفتم. طرف حتی به خانواده من در ملا عام توهین کرد و هیچ مدیری نبود که بهش یه تذکر خشک و خالی بده. متاسفانه از این دست مشکلاتی که Invisible گفت توی سایت کم نیستند.
    ما چیز زیادی از شما نخواستیم. فقط خواستیم کمی توجهتون رو بیشتر کنید. اون هم نه به خاطر اینکه مدیر هستی به خاطر اینکه میدونیم پیشرفت سایت رو میخوای
    7 کاربر مقابل از FireBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, ho$$ein, Mohammad, Maroot, شبنم, شکیب, کام
    Never never never give up! Albert Einstein

(جلسه پنجم)
    FireBoy آنلاین نیست.

4. 45,077 امتیاز ، سطح 65
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 473
    0% فعالیت
    سطح
    65
    تشکر شده 15,765 بار در 4,243 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1391/06/25, 13:22
    یعنی حسین جان ماست مالی تر از این نمی تونستی بکنیا
    به هیچ کدوم از ایرادای اون بنده خدا و دیگران که جواب ندادی هیچ
    غیر مستقیم هم گفتی همینه که هست
    و این وسط سودشو مدیرای بیخیال و افراد گستاخ و مزاحم میبرن و دودش میره توچشم بچه های معلول که اینجا یکی از معدود دلخوشی هاشونه که یا باید بهشون توهین بشه یا اینقد بی نظمی و اسپم ببینن که نیومدن رو ترجیح بدن

توقعی نیست از هیچ کس که 24 ساعت مفت و مجانی واسه خلق الله کار کنه
    ولی توقعه که وقتی مسئولیتی رو می پذیرید حداقل اگه خودتون فرصت کافی رو برای رسیدگی به تمام امور ندارید ناظم ها و مدیرا رو طوری انتخاب کنید که بتونن اون کاستی شمار و جبران کنن
    من نمی دونم چطوری می خوایید از عملکرد(یا بهتر بگم از عمل نکرد) ناظم ها دفاع کنید
    یا از مدیرا که تالاراشون پر از اسپم یا تاپیک تکراریه، فقط رسیدگی و کار مدیرا و ناظمها کفایت می کرد و اینکه این اشخاص دوره ای و به هر صلاح دیدی که خودتون می دونید انتخاب می شدن تا نسبت به مسئولیتشون کمی دغدغه داشتن
    اینکه منتقد تازه وارد یا نه سوپوشی بر ضعفهای سایت نیست
    قطعا شما که خودتون از قدیمی ترین اعضا هستید خیلی از بچه ها رو سراغ دارید که قبلا از فعالترنها بودن و حالا در کنارمون نیستن
    فارغ از اینکه بعضی ها به دلایل شخصی با این انجمن کاری ندارن ولی نمی تونید منکر این بشید که بسیاری هم به خاطر جو و نواقص هست که نمیان
    و حالا اگه پای بچه ها و معلولا از این سایت قطع بشه چور برای شما مهم نیست جای تعجبه
    معلومه که خیلی از مشکلا به خود اعضا بر می گردهف و این مدیر هست که با استفاده از ابزاری که داره می تونه این اعضاء رو کنترل کنه
    حسین جان خیلی بهتر بود که بجای این برخورد هجو آمیز با این تاپیک به دید دلسوزی و مسئولیت نگاه می کردی، تا دلمون خوش باشه اگه نواقصی هست، این نواقص دغدغه مدیرامونم هست
    5 کاربر مقابل از Maroot عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FireBoy, hasti63, Mohammad, شبنم, کام
    Maroot آنلاین نیست.

5. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    0% فعالیت
    سطح
    82
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1391/06/25, 13:30
    نه مثل اینكه منظور من رو از نوشته هام متوجه نشدید .
    من این صحبت هارو از كنایه زدم ...

مشكل اینجا اینه كه كسانی كه دم از نظم میزنن خودشون رعایت نمیكنن !
    مدیران فعلی زمانی فعال ترین مدیران بودند ... اما گاهاً‌ به خاطر مشكلات زندگی و مسائل دیگه حضورشون كم رنگ شده ...
    مثل خودم كه الان 4 روزه مریض شدم و با اسپری جلوی سرفه هامو میگیرم ...
    اما برخی قضاوت زودهنگام میكنن و همه كاسه ها رو سر ما میشكونن ...

در حال حاضر اینجا نیاز به مدیران جدید داره كه اون هم لازم هست ما شناخت كافی كه از كسی كه میخوایم اختیارات بیشتری برای مدیریت بهش بدیم داشته باشیم . و همچنین توانایی و تجربه ی كافی رو در این زمینه داشته باشه .
    مسائل دیگه ای هم باید توضیح میدادم كه الان وقت نمیكنم . محل كار هستم .
    9 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, BAAGHE BI BARGI, FireBoy, hasti63, $Nafa, ho$$ein, آپامه, Maroot, شبنم
    حسين آنلاین نیست.

6. 45,077 امتیاز ، سطح 65
    0% فعالیت
    سطح
    65
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1391/06/25, 13:35
    خدا خیرت بده همین قد کلی دلگرمیه واسه ما
    ولی منتظر قَدهای بعدیشم هستیما
    6 کاربر مقابل از Maroot عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FireBoy, hasti63, ho$$ein, *SABA*, شبنم, کام
    Maroot آنلاین نیست.

7. 45,077 امتیاز ، سطح 65
    0% فعالیت
    سطح
    65
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1391/06/25, 14:13
    اینویس عزیز نمی دونم جواب آخر حسین رو خوندید یا نه
    ولی به نظرم با توجه به جواب آخرشون عزمشون رو نسبت به اصلاحات متوجه شدیم که انشاءلله زودتر صورت میگیره
    5 کاربر مقابل از Maroot عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. FireBoy, hasti63, ho$$ein, Mohammad, شبنم
    Maroot آنلاین نیست.

8. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1391/06/25, 14:16
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين نمایش پست ها
    نه مثل اینكه منظور من رو از نوشته هام متوجه نشدید .
    من این صحبت هارو از كنایه زدم ...

مشكل اینجا اینه كه كسانی كه دم از نظم میزنن خودشون رعایت نمیكنن !
    مدیران فعلی زمانی فعال ترین مدیران بودند ... اما گاهاً‌ به خاطر مشكلات زندگی و مسائل دیگه حضورشون كم رنگ شده ...
    .
    سلام حسین اقا
    جواب اول و دومتون با هم نمی خونه
    ما اون همه سوال کردیم هیچ کدومش جواب نداشت.
    جوابیه اولتون خیلی صریح بود باور کنید جرات نمی کردم جوابتونو بدم چون تجربه دارم در این زمینه . ترسیدم منم رو به باد حرف بگیرید.
    باور کنید دیگه حوصلشو ندارم.
    با خودم قرار گذاشتم اگه دوباره بهم توهین شد برم پشت سرم هم نگاه نکنم.
    ما از دیگران اومدیم پیش شما شکایت کردیم. شما هم به جای قبول یا رد انتقاداتمون با همون لحن صحبت کردید.
    از شما به عنوان یک مدیر انتظار نداشتم.
    ما این همه مشکلو گفتیم شما فقط همینو برداشت کردید:
    "مشكل اینجا اینه كه كسانی كه دم از نظم میزنن خودشون رعایت نمیكنن !"
    ؟؟
    4 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ho$$ein, Mohammad, شبنم, محسن بهزادی
    hasti63 آنلاین نیست.

9. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    0% فعالیت
    سطح
    82
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1391/06/25, 14:47
    لطفاً‌ ضعف هارو لیست كنید .
    قسمت هایی كه ارتباط مستقیم با اعضاء دارند رو جدا بنویسید .
    و قسمت هایی كه باید توسط مدیریت انجام بشه هم جدا بنویسید .
    همین جا ارسال كنید تا رسیدگی كنیم .
    10 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, FireBoy, hasti63, ho$$ein, Mohammad, l0ov3, آپامه, Maroot, najme 64, شبنم
    حسين آنلاین نیست.

10. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1391/06/25, 22:10
    با سلام. دوستان سئوال کردن. من پست های دیگه خودم رو غیر از اول پاک کردم.حسین عزیز لطف کردن و بنا بر این شد که تغییرات ایجاد بشه. ما هم هدفمون این بوده. این وسط بحث حاشیه ای رو حذف کردیم. هدف ما بچه ها فقط خدمت و سازندگی بوده. که انشاالله صورت بگیره.

پس ممنون از حسین عزیز

و اما بنده چون شروع کننده تایپک بودم هم به سهم خودم برخی چیزها رو اشاره خواهم کرد. اما خوب یه سفر چند روزه کاری رفتم جایی زیاد تمرکز ندارم. انشاالله برگشتم چیزهایی که به نظرم میرسه رو عنوان خواهم کرد.

از دوستان عزیزی که در سایت سابقه دارن و یا به نوعی با سایت بیشتر درگیر بودن و از اوضاع احوالش هم اطلاع دارند تقاضا میکنم که در همین بحث اینجا شرکت کنند و نظرات سازنده خودشون رو اعلام کنند. دوستان تازه وارد هم مثل خود بنده به نوعی شاید برخی چیزها رو در همین مدت کوتاه دیده و تجربه کرده باشیم. پس دوستان همدلی کنید. هدف ایجاد محیط مناسب برای همه دوستان حاضر در اینجاست.

البته این نکته رو هم اضافه میکنم که مسلما اینطور نیست که تمام نظرات و پیشنهادات اعمال بشه. و ما هم همچین انتظاری نداریم. مسلما باید نظرات شخصی نبوده و در جهت اصلاح موارد عمومی انجمن باشه. و تشخیص درستی و نادرستی نظرات هم به عهده خود حسین عزیز و شکیب عزیز خواهد بود. ما طبق فرمایش ایشون نکات رو اعلام میکنیم. تصمیم درستی و نادرستی و اعمال نظرات با خودشون

دوستان همدلی کنید همراهی کنید برای آینده بهتر و رو به رشد انجمنمون

یا حق
    3 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hasti63, ho$$ein, Maroot
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)