باسلام
بنده به عنوان کسی که از خدمات این شرکت استفاده می کردم بار ها و بار ها با لحن های توهین امیز و غیر انسانی مواجه شدم . این شرکت با وجود اینکه سرویس های متعدد ارزی ارایه می کنه متاسفانه برخورد بسیار نا مناسبی رو با کاربران اعمال می کنه .
این پست بنده فقط برای اینکه حداقل دوستان دیگه به این مشکل نخورند . چون حتی این شرکت در به اصطلاح قوانین خودش حق ضبط کردن کل مبلغ واریز شده و بدون هیج دلیل منطقی برای خودش در نظر گرفته و این ممکنه برای سایر کسانی که می خوان از سرویس این سایت یعنی www.abzarha.com استفاده کنند مهم باشه .
در زیر متن توهین هایی که این شرکت به بنده کردند رو ذکر می کنم . البته کل متن ایمیل های رد و بدل شده رو هم در پیوست اوردم تا دوستان قضاوت کنند .
در اولین ایمیل با عنوان "order e ma chi shod mohandes" از ایشون درخواست کردم نسبت به بررسی مجدد فرم ارسالی سفارشم در روز گذشته که نام بانک فقط اشتباه انتخاب شده بود (یعنی به جای حساب سامان - به صورت پیش فرض ملی انتخاب شده بود) اقدام کنند که با این جواب مواجه شدم :
Ba Salam

1 chiz ro 2 bar tekrar nemikonan... baraye etelaate bishtar be avalin emaili ke behetoon zadam deghat konin har moghe oono anjam dadin man dar khedametoonam dar gheyre in soorat hich javabi az man nemigirim !!!

===========================
Regards
Support Staff
-
بعد بنده از ایشون خواستم احترام بیشتری برای مشتریان قایل بشند و باتوجه به تعداد زیاد فیلد های فرم سفارش و محدودیت زمان این سفارش رو انجام بدن.
که با این جواب مواجه شدم :‌
Ba Salam

Marde hesabi shoma 10 sal ham ba ma kar koni vaghti be terms ma ehteram nazari kareto anjam nemidam. man nemitoonam beram 10 ta bank ro check konam ke to rikhti ya na !!! yekbar dige formha ro por mikonin ta yad begirin ke dige az dafe bad dorost por konin... inja be ezaye har 5 daghighe etlafe vaght ma zarar bayad bedim... masghareye daste shoma nistim. baraye jelogiri az etlafe vaght man dige be in email javab nemidam ta zamanike form por konin

Regards
Support Staff
-
اینجا مجدادا با لحن توهین امیز در حدی که ما اینجا با افراد زیر دستمون هم صحبت نمی کنیم گفتند یک بار فرم رو باید ور کنید تا دفعه بعدی "یاد" بگیرید. . .
بنده ازشون خواستم باتوجه برخورد نا مناسبشون مبلغ رو به حساب برگردوند تا از جای دیگه سفارش بدم که حداقل احترام به شخصیتش بگذارند . و شماره حساب ها رو برای بازگشت هزینه براشون ارسال کردم. و پرینت فیش بانکی و سایر مشخصات رو براشون ارسال کردم.
که پاسخ دادن :
Ba Salam
Ok save shod dar asrae vaght bar asase zavabete sherkat bargardoonde khahad shod...

Regards
The Senior Admin
حالا ضوابط شرکت چی هست ؟ ۵۰۰ تومان هزینه انتقال وجه (سامان هزینه ای کم نمی کنه بین حساب سامان واریز کنید) ۱۰ هزار تومان هزینه پشتبانی صورت گرفته ( یعنی هزینه بد و بی راه هایی که به بنده حواله کردند) + اینکه اگر به صلاحدید خودشان مبلغی بیشتر به عنوان خسارت وارد شده بود دریافت کنند .
در حال روز اینده دوباره پیگیری کردم که مبلغ رو واریز کنند که جواب دادن :‌
Ba Salam
Har zaman ke admin vaght bezare mablaghe shoma bar migarde. Zaheran oomade va dare inkarha ro anjam mide. Zemnan Inja kooche bazaar nist azizam ke bara chenderghazet baraye ma shakho shone mikeshi. Man khodam roozi 10 nafar mesle to ro mizaram tooye jibam… Ma har zaman ke terms moon gofteh va vaght ejaze bede + ba kasre karmozd mablaghetoon ro bar migardoonim... mofti,kharej az nobat va ya shash daspache kasi baraye kasi kar anjam nemide...
Regards
Support Staff
جالبه که لحن صحبت کاملا واضحه : man khodam roozi 10 nafar mesle to ro mizaram tooye jibam
در اخر هم بنده کلا بی خیال مبلغ شدم و حداقل سعی دارم دیگران را از سیاست های این شرکت و نحوه برخوردش اشنا کنم جالبه که در اخرین ایمیلشون گقتن :
Ba Salam
Mesle inke ma yek chizi bedehkaram shodim… ooni ke bayad shekayat kone ma hastim… in sherkathaye irani ro joon be jooneshoon koni zateshoon iraniye… boro agha khoda shafat bede… agar intori fekr mikoni… say kon dige az ma service nagiri va be moshtarihat ham elam koni ke tarafe sharkate ma nayan choon inja vaght baraye ma arzeshe ziadi dare… kasi ke be business be onvane yek bazi negah kone dir ya zood az system ma biroon endakhte mishe…
Regards
The Senior Admin
-
یعنی خودشون رو از ایرانی بودن مبرا کردن و این طرز حرف زدن بامشتری رو bussiness خطاب کردن.
-
در پایان از مبلغ 162,436 تومان واریزی بنده با کسر ۱۰ هزار تومان هزینه پشتیبانی و ۵۰۰ تومان هزینه عملکرد بانک 151,936 تومان برای من واریز کردن و در ایمیل شون دلیل کنسل شدن رو این طور ذکر کردند :‌
Refund Reason(s): The Customer sent fake order forms + without contacting support + customer requested to refund for an unknown reason !!! > Terms.Abzarha.Com
-
یعنی ۱- مشتری در پر کردن فرم سفارش تقلب کرده ۲- بدون تماس با پشتیبانی سفارش دادن + مشتری بدون هیچ دلیل خاصی درخواست بازگشت کرده ؟!!
حالا دوستان قضاوت کنند . این طرز برخورد با مشتری از کجا ناشی شده ؟ شاید به خاطر محدود بودن شرکت هایی باشه که خدمات ارزی می دن این شرکت به خودش اجازه میده اینطور برخورد کنه با کاربرانش . شاید به خاظر ضغف قانون رسیدگی به خرید و فروش های اینترنتی باشه که هر بلایی سر مشترکین اورده می شه و صداشون به جایی نرسه.

در هر حال قبل از اقدام قانونی بر علیه این شرکت وظیفه خودم دیدم در این رابطه اطلاع رسانی کنم. باشد تا دیگران به مشکل مشابه نخورند.

لینک اسکرین شات از ایمیل های استناد شده : http://izip.ir/download.php?id=932AC2DB1
توضیح :‌موارد ذکر شده در این پست همهگی با دلیل و مدرک و اسکرین شات ایمیل هست و هیچ سوء نیت و دشمنی در کار نیست تنها جهت اطلاع رسانی و اکاهی عموم از اتفاقاتی که برای بنده افتاده می باشد.

با تشکر