alt

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با محدود کردن تعداد تاپیک های ایجاد شده در یک روز مو

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

27 71.05%
  • خیر

11 28.95%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53

موضوع: نظرسنجی در مورد محدودیت تعداد تاپیک های ارسالی در یک روز

1. 40,394 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,256
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 10,292 بار در 3,390 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#21 1389/08/24, 12:49
    آقا نوید ما مخالف تاپیک جدید نیستیم اما اگر نگاه کنین برای هر داستان کوتاه یک تاپیک ایجاد شده که اصلا هم موضوعی نیست که بخواد ادامه داشته باشه خوب می‌شه این داستان کوتاه رو به تاپیک داستانهای کوتاه اضافه کرد و یا برای هر عکس یک تاپیک ایجاد شده مثلا عکس شیر عکس بچه میخندد عکس بچه گریه می‌کند خوب می‌شه همه اینها رو در یک زیر مجموعه کرد وقتی تاپیک زیاد باشه مطلب مفید که قابل بحث از ردیف موضوع جدید خارج می‌شه تا چشم کار می‌کنه تاپیک شکل هم شما اگر دقت کنین حتّی در کتابها داستانهای کوتاه رو در یک مجموعه جم میکنند نه اینکه برای داستان ۱ صفحه یک کتاب چاپ کنند
    3 کاربر مقابل از mehregan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. NaviD.Sincere, taraneh, محبوب
    اونایی که قشنگ حرف میزنن ... قشنگم پشت پا میزنن !!
    mehregan آنلاین نیست.

2. 9,844 امتیاز ، سطح 29
    83% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 106
    0% فعالیت
    سطح
    29
    تشکر شده 430 بار در 214 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1389/08/24, 14:19
    بازم میگم اگه قصد مرتب کردن و جمع و جور کردن اینا رو دارین باید زیرمجموعه درست کنین تا همه چی سر جاش باشه.با موضوع جامع ایجاد کردن مشکل حل نمیشه.
    NaviD.Sincere آنلاین نیست.

3. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1389/08/24, 17:41
    نقل قول نوشته اصلی توسط محبوب نمایش پست ها
    به نظر من درسته كه هر كس بايد خودش رعايت كنه.اما وقتي يه فرد براي ايجاد يه تاپيك بايستي تمامي صفحات مربوطه رو چك كنه و بعد اگه چنين موضوعي نبود اون تاپيكو ايجاد كنه خوب فكر نميكنيد اين يه كم كارشو سخت ميكنه.
    پس خيلي خوب ميشد اگه يه نقشه ي كلي از اون زير مجموعهتوي يه صفحه ديده ميشد.
    محدوديت در ايجاد تاپيك خوبه موافقم اما يه بدي داره كه اونم اينه كه ممكنه بعضي ها توي يه زمان خاص بتونند تاپيكاي خوبي ايجاد كنن.

به نظر من محدوديت رو بگزاريد روزانه براي [COLOR="red"]هر بخشي [/حداكثر يه تاپيك.
    محبوب خانم تقریبا هر مطلبی رو با جستجوی 2-3تا از جمله هاش میشه فهمید که تکراری هست یا نه و یه مسئله دیگه اینکه ما الان با تازه کار ها مشکلمون بیشتره به خاطر اینکه میخوان خودشونو بالا بکشن و رده بندی شون بالا بره و راحت ترین راهش هم تاپیک زدن پشت سر همه
    به نظر من با این محدودیت این عزیزان هم یجورایی فعالیتشون آهسته و پیوسته میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط NaviD.Sincere نمایش پست ها
    مخالفم !
    مگه شما به فکر پیشرفت آمار بازدید نیستید؟ میخواین همین اعضا هستن بمونن همین؟ بیشتر نشن؟
    بنظرم مهم نیست یه نفر میاد پشت سر هم پست میزاره و فقط اسمش اون پایین تو آخرین آمار بیفته، مهم اینه که با گذاشتن موضوع های مختلف کلیدواژه ها (برچسب) های بیشتری توی موتورهای جستجو ثبت میشه و کاربرای زیادی از طریق جستجو وارد سایت میشن.
    اگه شما یه موضوع ایجاد کنین و بعدش توش 20 صفحه بحث کنین یا مطلبای مختلف بزارین فقط اون کلمه های عنوان موضوع اول توی برچسب ها قرار میگیره و بقیه هیجا ثبت نمیشن.
    این اصل seo توی انجمن ها بحساب میاد و تعجب میکنم بهش هیچ توجهی نمیشه.
    شما حداقل میتونین با اضافه کردن زیر مجموعه های جدید وضع رو بهتر کنین نه اینکه جولو افراد رو بگیرین پست نزارن.
    این فقط یه نظر بود
    مرسی
    بای
    آقا نوید من خودم خیلی قدیمی نیستم اینجا ولی دستم اومده که اسپشل میخواد پیشرفت کنه ولی نه به هر قیمتی. ولی گویا شما یه فروم هرکی هرکی با تعداد تاپیک بالا رو به یه فروم مرتب با تعدادی کمتر تاپیک ترجیح میدید
    توی اسپشل کیفیت ارجح ه بر کمیت و فدای اون نمیشه

در مورد SEO فرمودید
    حتما میدونید که برای index شدن صفحات و اولویت قرارگیریشون توی SERPs عوامل زیادی وجود داره که یکی از مهترین هاشون keyword density هست و مطمئنا میدونید که وقتی زیاده روی بشه توی این مسئله جزو spamerها شناخته میشید و توی black list موتور های جستجو قرار میگیرید مخصوصا گوگل که سخت گیری زیادی داره
    حالا شما حساب کن توی یه روز ما 20تا تاپیک با keyword "عکس خنده دار" داشته باشیم اونوقته که گور خودمونو به دست خودمون کندیم
    3 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mehregan, NaviD.Sincere, محبوب
    شکیب آنلاین نیست.

4. 10,386 امتیاز ، سطح 30
    73% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 164
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 1,035 بار در 438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1389/08/24, 21:57
    پستهای مختلفی میذارن حالا چه مفید باشه چه نباشه تشکرهای فراوانی هم میشه بعضیها واقعا به فکر گرفتن تشکر هستند به نظر من باید محدودیتی برای چنین تاپیکها بشه
    2 کاربر مقابل از Rozita عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. NaviD.Sincere, شکیب
    Rozita آنلاین نیست.

5. 40,394 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,256
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 10,292 بار در 3,390 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1389/08/24, 22:23
    من اعلام آمدگی می‌کنم و تا جایی‌ که از دستم بر بیاد در خدمتم فقط یک مساله میماند نمیدانم که حسین آقا با کمک من مثلی‌ داره یا نه البته سمت مدیریت نمی‌خوام فقط موقت آماده هستم که به تاپیکا سرو سامان بدم
    3 کاربر مقابل از mehregan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. NaviD.Sincere, شکیب, محبوب
    اونایی که قشنگ حرف میزنن ... قشنگم پشت پا میزنن !!
    mehregan آنلاین نیست.

6. 9,844 امتیاز ، سطح 29
    83% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 106
    0% فعالیت
    سطح
    29
    تشکر شده 430 بار در 214 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1389/08/24, 23:06
    نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    محبوب خانم تقریبا هر مطلبی رو با جستجوی 2-3تا از جمله هاش میشه فهمید که تکراری هست یا نه و یه مسئله دیگه اینکه ما الان با تازه کار ها مشکلمون بیشتره به خاطر اینکه میخوان خودشونو بالا بکشن و رده بندی شون بالا بره و راحت ترین راهش هم تاپیک زدن پشت سر همه
    به نظر من با این محدودیت این عزیزان هم یجورایی فعالیتشون آهسته و پیوسته میشه

آقا نوید من خودم خیلی قدیمی نیستم اینجا ولی دستم اومده که اسپشل میخواد پیشرفت کنه ولی نه به هر قیمتی. ولی گویا شما یه فروم هرکی هرکی با تعداد تاپیک بالا رو به یه فروم مرتب با تعدادی کمتر تاپیک ترجیح میدید
    توی اسپشل کیفیت ارجح ه بر کمیت و فدای اون نمیشه

در مورد seo فرمودید
    حتما میدونید که برای index شدن صفحات و اولویت قرارگیریشون توی serps عوامل زیادی وجود داره که یکی از مهترین هاشون keyword density هست و مطمئنا میدونید که وقتی زیاده روی بشه توی این مسئله جزو spamerها شناخته میشید و توی black list موتور های جستجو قرار میگیرید مخصوصا گوگل که سخت گیری زیادی داره
    حالا شما حساب کن توی یه روز ما 20تا تاپیک با keyword "عکس خنده دار" داشته باشیم اونوقته که گور خودمونو به دست خودمون کندیم
    شما کاملا درست میفرمایید آقای شکیب ولی نمیدونم چرا شما همه نیمه اول صحبت های منو میخونین و به بقیش کاری ندارین !!! اگه ببینین چه در این تاپیک و چه تو یه موضوع دیگه بود (...) هر 3 پستم گفتم همه اینها با ایجاد زیر مجموعه های بیشتر درست میشه که متاسفانه اینجا وارد هر انجمن که میشی یا بخش بندی نشده یا اگه هم شده 2 یا 3 بخش بیشتر نداره که دوستان وقتی میبینن تاپیک جامعی نیست یا زیر مجموعه ای برای موضوعی که میخوان بزارن نیست خودشون موضوع ایجاد میکنن. اگه حرف من صحیح نیست بگین تا دیگه وقت شریفتون رو نگیرم... در ضمن کسی که به فکر فروم هرکی به هرکی باشه دوست نیست بلکه دشمنه و اگه شما منو دشمن میدونین راحت تر میتونید حرفتونو بزنین. همگی موفق باشین.
    کاربر مقابل از NaviD.Sincere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: شکیب
    NaviD.Sincere آنلاین نیست.

7. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1389/08/25, 16:08
    نوید خان من جسارت نکردم که شما دشمن اید و تشکر هم میکنم که پییشنهاد میدید ولی من از پست قبلتون این برداشتو کردم که ما به خاطر اینکه رتبه مون توی موتورهای جستجو بالا بره و چندتا عضو بیشتر بشه، اجازه بدیم همینطور بدون قانون و برنامه پست زده بشه

در مورد فرمایشتون راجع به زیر مجموعه ها باید بگم من با اینکه دسته بندی ها با جزئیات بیشتر صورت بگیره موافقم ولی اونم حدی داره. اینکه اخبار اجتماعی از ورزشی جدا بشه خوبه ولی دیگه اینکه اخبار اجتماعی غرب تهران از شرق ش جدا شه و تو هر کدوم ماهی یه پست ارسال شه یکم زیاده روی ه. جدا از شلوغ شدن صفحه اول و گیج کردن بیننده زمان لود شدن هم خیلی بالا میره و این به اصطلاح شما اساتید وبمستر، یوزر پرونه
    کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: NaviD.Sincere
    شکیب آنلاین نیست.

8. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1389/08/26, 13:16
    سلام به همگی ...
    یک یاد آوری ، نوید مجاهد این فضا رو ایجاد کرد برای دوستی و در کنار هم بودن و ... معلولین .
    اگر هم قرار هست اینجا پیشرفت کنه قبلاً هم صحبت کردیم ، میخوایم کیفیت مطالب ، مطالبی که واقعاً به درد معلولین بخوره پیشرفت بکنه ... و الا " مطالب طنز و عکس حیوانات و طبیعت و شعر و موسیقی و الی آخر ماشااله توی همه فروم ها ریخته !! " ...
    خدمت آقا نوید هم عرض کنم تعداد آمار شاید برای شما مهم باشه ، اما اصلاً برای ما یا حداقل برای من مهم نیست ، برای ما مهم اینه که افرادی که اینجا عضو هستن و برچسب دوست روشون خورده واقعاً آدم باشن ...
    محدودیت در ارسال مطالب غیر مربوط به مسائل پزشکی و معلولین به نظر من خیلی هم خوبه ...
    قصد هم دارم برای کسانی که در مورد مسائل مربوط به معلولین مطلبی ارسال میکنن یک امتیاژ ویژه در نظر بگیرم ...
    2 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ghasedak, NaviD.Sincere
    از سادگی برخی دختر خانومای سایت خیلی دلخورم .... بیشتر دقت كنید .
    حسين آنلاین نیست.

9. 33,158 امتیاز ، سطح 56
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,092
    0% فعالیت
    سطح
    56
    تشکر شده 5,564 بار در 2,080 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

در فروبسته ترین دشواری ،
    در گرانبارترین نومیدی ،
    بارها بر سرخود ، بانگ زدم :
    - هیچت ار نیست مخور خون جگر ،
    دست که هست !
    بیستون را یاد آر ،
    دست هایت را بسپار به کار ،
    کوه را چون پَر کاه از سر راهت بردار!http://telegrm.me/@afra_wooden
    taraneh آنلاین نیست.

10. 33,158 امتیاز ، سطح 56
    9% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,092
    0% فعالیت
    سطح
    56
    تشکر شده 5,564 بار در 2,080 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1389/08/26, 18:57
    http://forum.special.ir/showthread.p...395#post222395
    http://forum.special.ir/showthread.php?t=2561
    این دوتاهم تویک تاپیک قرارداده بشه یایکیش بسته بشه
    در فروبسته ترین دشواری ،
    در گرانبارترین نومیدی ،
    بارها بر سرخود ، بانگ زدم :
    - هیچت ار نیست مخور خون جگر ،
    دست که هست !
    بیستون را یاد آر ،
    دست هایت را بسپار به کار ،
    کوه را چون پَر کاه از سر راهت بردار!http://telegrm.me/@afra_wooden
    taraneh آنلاین نیست.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)