alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: در قبال اهانت به رسول الله وظیفه من و شما چیست؟

1. 4,515 امتیاز ، سطح 19
    67% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 135
    0% فعالیت
    سطح
    19
    تشکر شده 483 بار در 90 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

در قبال اهانت به رسول الله وظیفه من و شما چیست؟

#1 1393/11/02, 19:22

15 کاربر مقابل از abdollahmoalemi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, Atefeh Panah, laleh6, Mohammad, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, ROSE, roz dj, Tavarish, _MehrabaN_, ساحل27, سیده فاطمه, پرستو, یاحسین
    abdollahmoalemi آنلاین نیست.

2. 25,179 امتیاز ، سطح 48
    63% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 371
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »
    سطح
    48
    تشکر شده 4,249 بار در 981 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1393/11/02, 20:02
    نامه امام خامنه ای ، به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

در پی حوادث اخیر فرانسه صورت گرفت:

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (khamenei.ir) متن این نامه را به شرح زیر منتشر کرد. متن این نامه علاوه بر فارسی به زبان های انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسه نیز در سایت

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=28731
    در دسترس است

بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم
    به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی

حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی را در قلبهای شما زنده‌تر و هوشیارتر می‌یابم. همچنین در این نوشته به سیاستمداران و دولتمردان شما خطاب نمیکنم، چون معتقدم که آنان آگاهانه راه سیاست را از مسیر صداقت و درستی جدا کرده‌اند.
    سخن من با شما درباره‌ی اسلام است و به‌طور خاص، درباره‌ی تصویر و چهره‌ای که از اسلام به شما ارائه میگردد. از دو دهه پیش به این سو ــ یعنی تقریباً پس از فروپاشی اتّحاد جماهیر شوروی ــ تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این دین بزرگ، در جایگاه دشمنی ترسناک نشانده شود. تحریک احساس رعب و نفرت و بهره‌گیری از آن، متأسّفانه سابقه‌ای طولانی در تاریخ سیاسی غرب دارد. من در اینجا نمیخواهم به «هراس‌های» گوناگونی که تاکنون به ملّتهای غربی القاء شده است، بپردازم. شما خود با مروری کوتاه بر مطالعات انتقادی اخیر پیرامون تاریخ، می‌بینید که در تاریخنگاری‌های جدید، رفتارهای غیر صادقانه و مزوّرانه‌ی دولتهای غربی با دیگر ملّتها و فرهنگهای جهان نکوهش شده است. تاریخ اروپا و امریکا از برده‌داری شرمسار است، از دوره‌ی استعمار سرافکنده است، از ستم بر رنگین‌پوستان و غیر مسیحیان خجل است؛ محقّقین و مورّخین شما از خونریزی‌هایی که به نام مذهب بین کاتولیک و پروتستان و یا به اسم ملیّت و قومیّت در جنگهای اوّل و دوّم جهانی صورت گرفته، عمیقاً ابراز سرافکندگی میکنند.
    این به‌خودی‌خود جای تحسین دارد و هدف من نیز از بازگوکردن بخشی از این فهرست بلند، سرزنش تاریخ نیست، بلکه از شما میخواهم از روشنفکران خود بپرسید چرا وجدان عمومی در غرب باید همیشه با تأخیری چند ده ساله و گاهی چند صد ساله بیدار و آگاه شود؟ چرا بازنگری در وجدان جمعی، باید معطوف به گذشته‌های دور باشد نه مسائل روز؟ چرا در موضوع مهمّی همچون شیوه‌ی برخورد با فرهنگ و اندیشه‌ی اسلامی، از شکل‌گیری آگاهی عمومی جلوگیری میشود؟
    شما بخوبی میدانید که تحقیر و ایجاد نفرت و ترس موهوم از «دیگری»، زمینه‌ی مشترک تمام آن سودجویی‌های ستمگرانه بوده است. اکنون من میخواهم از خود بپرسید که چرا سیاست قدیمی هراس‌افکنی و نفرت‌پراکنی، این‌بار با شدّتی بی‌سابقه، اسلام و مسلمانان را هدف گرفته است؟ چرا ساختار قدرت در جهان امروز مایل است تفکر اسلامی در حاشیه و انفعال قرار گیرد؟ مگر چه معانی و ارزشهایی در اسلام، مزاحم برنامه‌ی قدرتهای بزرگ است و چه منافعی در سایه‌ی تصویرسازی غلط از اسلام، تأمین میگردد؟ پس خواسته‌ی اوّل من این است که درباره‌ی انگیزه‌های این سیاه‌نمایی گسترده علیه اسلام پرسش و کاوش کنید.
    خواسته‌ی دوم من این است که در واکنش به سیل پیشداوری‌ها و تبلیغات منفی، سعی کنید شناختی مستقیم و بی‌واسطه از این دین به دست آورید. منطق سلیم اقتضاء میکند که لااقل بدانید آنچه شما را از آن میگریزانند و میترسانند، چیست و چه ماهیّتی دارد. من اصرار نمیکنم که برداشت من یا هر تلقّی دیگری از اسلام را بپذیرید بلکه میگویم اجازه ندهید این واقعیّت پویا و اثرگذار در دنیای امروز، با اغراض و اهداف آلوده به شما شناسانده شود. اجازه ندهید ریاکارانه، تروریست‌های ت ت استخدام خود را به عنوان نمایندگان اسلام به شما معرفی کنند. اسلام را از طریق منابع اصیل و مآخذ دست اوّل آن بشناسید. با اسلام از طریق قرآن و زندگی پیامبر بزرگ آن (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌ سلّم) آشنا شوید. من در اینجا مایلم بپرسم آیا تاکنون خود مستقیماً به قرآن مسلمانان مراجعه کرده‌اید؟ آیا تعالیم پیامبر اسلام (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وس ّم) و آموزه‌های انسانی و اخلاقی او را مطالعه کرده‌اید؟ آیا تاکنون به جز رسانه‌ها، پیام اسلام را از منبع دیگری دریافت کرده‌اید؟ آیا هرگز از خود پرسیده‌اید که همین اسلام، چگونه و بر مبنای چه ارزشهایی طیّ قرون متمادی، بزرگترین تمدّن علمی و فکری جهان را پرورش داد و برترین دانشمندان و متفکّران را تربیت کرد؟
    من از شما میخواهم اجازه ندهید با چهره‌پردازی‌های موهن و سخیف، بین شما و واقعیّت، سدّ عاطفی و احساسی ایجاد کنند و امکان داوری بیطرفانه را از شما سلب کنند. امروز که ابزارهای ارتباطاتی، مرزهای جغرافیایی را شکسته است، اجازه ندهید شما را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کنند. اگر چه هیچکس به‌صورت فردی نمیتواند شکافهای ایجاد شده را پر کند، امّا هر یک از شما میتواند به قصد روشنگریِ خود و محیط پیرامونش، پلی از اندیشه و انصاف بر روی آن شکافها بسازد. این چالش از پیش طراحی شده بین اسلام و شما جوانان، اگر چه ناگوار است امّا میتواند پرسش‌های جدیدی را در ذهن کنجکاو و جستجوگر شما ایجاد کند. تلاش در جهت یافتن پاسخ این پرسش‌ها، فرصت مغتنمی را برای کشف حقیقت‌های نو پیش روی شما قرار میدهد. بنابراین، این فرصت را برای فهم صحیح و درک بدون پیشداوری از اسلام از دست ندهید تا شاید به یمن مسئولیّت‌پذیری شما در قبال حقیقت، آیندگان این برهه از تاریخ تعامل غرب با اسلام را با آزردگی کمتر و وجدانی آسوده‌تر به نگارش درآورند.

سیّدعلی خامنه‌ای
    ۱۳۹۳/۱۱/۱

برا دریافت متن به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ،آلمانی و عربی ؛ به آدرس ذیل مراجعه کنید.

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=28731

در حد گسترده نشر دهید ، در تمامی گروه ها و فضاهای مجازی ، چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران
    11 کاربر مقابل از سیده فاطمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, a.aliyari, abdollahmoalemi, Atefeh Panah, laleh6, Mohammad, montazer65, ROSE, Tavarish, ساحل27, یاحسین
    فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی همه انسانها کافیست
    این نگاه را برایت آرزو میکنم …
    سیده فاطمه آنلاین نیست.

3. 15,822 امتیاز ، سطح 38
    22% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 628
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 2,172 بار در 595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1393/11/02, 20:25
    با سلام
    ما باید اعتراض شدید خود را با تجمع ،تغییر عکس پروفایل، نقاشی و هر کاری که از دستمان بر می آید نشان دهیم چون به قول استاد رائفی پور این سیاستشان است که هرچند وقت یکبار به مقدسا ت ما مسلمانان حمله کنند و حساسیت ما را بسنجند که ببینند که اگر میزان پاسخ ما کاهش یافته فشار خود را افزایش دهند.
    9 کاربر مقابل از laleh6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, abdollahmoalemi, Mohammad, montazer65, Tavarish, ساحل27, سیده فاطمه, نیلوفر28, یاحسین
    «الهی مرا آن ده که مرا آن به»
    laleh6 آنلاین نیست.

4. 7,015 امتیاز ، سطح 24
    93% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 35
    0% فعالیت
    سطح
    24
    تشکر شده 1,648 بار در 426 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1393/11/02, 20:41
    همه ی اینا علیه خودشون میشه
    با این کاراشون باعث میشن که مردم بیشتر

بیشتر پیامبر ص بشناسن
    و اونایی که میشناسنش، بیشتر بهش عشق بورزند

و مکرو مکرالله والله خیر الماکرین
    8 کاربر مقابل از a.aliyari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, abdollahmoalemi, Mohammad, montazer65, Tavarish, ساحل27, سیده فاطمه, یاحسین
    a.aliyari آنلاین نیست.

5. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1393/11/02, 21:42
    فقط سعی دارند جنگ روانی بین مسلمانان بوجود بیاورند که اکثریتشون هم ازنژاد همجنسگرا هستند...
    7 کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. a.aliyari, abdollahmoalemi, Mohammad, montazer65, Tavarish, ساحل27, یاحسین
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

6. 10,519 امتیاز ، سطح 30
    95% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 31
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر سوم مسابقه شعر و گرافی
    سطح
    30
    تشکر شده 1,983 بار در 444 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1393/11/02, 22:19
    سلام دوست عزیز
    ممنون از طرح مطلب به این مهمی

به نظر من ما قبل از اینکه کاری بخواهیم انجام بدیم کمی به خودمون برگردیم وفکر کنیم که چکار کردیم کجاها کم گذاشتیم که دشمن هر چند یک بار جسارت توهین به مقدسترین مقدسات مارو پیدا میکنه .
    وقتی ما از طریق ماهواره فرهنگ غلط غرب رو براحتی وارد خانه های خود میکنیم وبا به به وچه چه در کوی برزن ازش صحبت میکنیم وبا این روش چنان جوانان وبخصوص بانوان مارو مشغول خودشون کرده اند که مقدسات در زندگی آنها روز به روزکم رنگ شده و جای خود رو به مد ومدل مو وبرداشتن حریم محرم ونا محرمو و... داده است خوب با کمال تاسف انتظار چنین جسارتی رو هم باید داشته باشیم.
    از جمله وارد کردن کفش مجلسی زنانه با پاشنه ی بلند به شکل محمد یا شلوار چین به مارک بسم الله الرحمن الرحیم بر روی دو جیب پشت شلوار و...

اما به قول آقای قرائتی مقدسات ما مانند تکه طلایی هستند که هر قدر هم زیر پا لگد مال شوند نه تنها از ارزش آن کاسته نمی شود بلکه از نادانی وسفاهت انجام دهنده این کار خبر خواهد داد
    اینها با این کارشان یک تلنگری هم به بعضی از مسلمانان غافل میزنند ومظلومیت پیامبرشان را برایشان گوش زد میکنند.
    دشمنان دین الان غافلند از اینکه نه تنها با توهینشان غباری بر روی نبی مکرم اسلام یا سایر مفدسات نمی نشیند بلکه درخشان تر ودرخشان تر هم میشود الان در تمامی شبکه ها سایتها ومجالس ومحافل یا سخن از فضایل پیامبر(ص) هست یا مسلمانی مرام محمدی بودنش را به دیگر ان نشان میدهد حال با یک قطعه شعر یا تصویر پروفایل یا...
    عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد

با تشکر از توجه دوستان

9 کاربر مقابل از یاحسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, abdollahmoalemi, laleh6, Mohammad, montazer65, Tavarish, ساحل27, سیده فاطمه, نیلوفر28
    بنویسید به روی لحدم
    من فقط عشق حسین ابن علی را بلدم
    ننویسید که او خادم بد عهدی بود
    بنویسید که منتظر مهدی بود
    یاحسین آنلاین نیست.

7. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1393/11/02, 22:48
    چراغی را که ایزد بر فروزد **** هر آنکس پف کند ریشش ( ریشه اش ) بسوزد

اینها نه دین دارند و نه مذهب. کسی که صاحب دین و مذهب باشد به مقدسات سایر ادیان توهین نمیکند. حساب این جور افراد و دولت ها مشخص هست. به خیالشان مظهر نور حق رو میشه با این کارها خاموش کرد. زهی خیال باطل

همونطور که دوست عزیزمون علی آقا گفتن:

سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴
    وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ﴿۵۴﴾
    و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.

وظیفه ما : به هر نحوی که از دستمون میاد پیامبرِ مهر و دوستی رو به عالمیان بشناسونیم. هر کسی به هر طریقی که میتونه مخصوصا ما که توی نت فعالیت میکنیم. مثلا میشه در صفحات اجتماعی و صفحات قابل دسترس این کار رو انجام بدیم. نفس عمل مهم هست، و مطمئناً تاثیر خواهد داشت.

و این سخن هم از حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

"حجت‌الاسلام قرائتی با بیان این سوال که وظیفه ما در قبال پیامبر چیست؟ افزود: ایمان عاشقانه، آگاهانه و متواضعانه به همراه تسلیم در برابر خداوند از جمله وظایف ما در قبال پیامبر خدا است."
    8 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. abdollahmoalemi, montazer65, ROSE, Tavarish, سیده فاطمه, نیلوفر28, پرستو, یاحسین
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

8. 37,074 امتیاز ، سطح 59
    36% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 776
    0% فعالیت
    سطح
    59
    تشکر شده 7,391 بار در 2,338 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1393/11/04, 16:56
    سلام ، عبدلله جان خدا خیرت بده

به سبب کمالش به بلندی رسید،

با روی نکوی خود تیرگی​ها را برطرف ساخت،

همه​ی روشهایش نکوست،

بر او و خویشانش درود باد.

His perfection procured exaltation

His beauty dispelled the darkness

All his attributes were good ones

Pray for him, and for his family

خداوند در حق رسول مکرمش محمد بن عبد الله (ص ) مي فرمايد: "انک لعلی خلق عظيم .

براستی که بر خلق عظيمی هستي " (سوره قلم آيه 4) بنده ناتوانی چه مي تواند در حق پيامبری که سراپا فضيلت و رحمت و منبع خير و نيکی و بزرگواری است بگويد؟

خوی پيامبر (ص ) و رفتار آن بزرگوار و کردار آن حضرت ، سرمشق مسلمين و بلکه نمونه عالی همه انسانها است

آن چنان ساده و بی پيرايه لباس مي پوشيد و بر روی زمين مي نشست و در حلقه ياران قرار مي گرفت که اگر ناشناسی وارد مي شد، نمي دانست پيغمبر (ص ) کدام است

در عين سادگي ، به نظافت لباس و بدن خيلی اهميت مي داد. وضوی پيامبر (ص ) هميشه با مسواک کردن دندانها همراه بود

از استعمال عطر دريغ نمي فرمود

هميشه با پير و جوان مؤدب بود

هميشه در سلام کردن پيش دستی مي کرد

تبسم نمکينی هميشه بر لبانش بود ولی از بلند خنديدن پرهيز داشت

به عيادت بيماران و تشيع جنازه مسلمانان زياد مي رفت . مهمان نواز بود

يتيمان و درماندگان را مورد لطف خاص قرار مي داد. دست مهر بر سر يتيمان مي کشيد

از خوابيدن روی بستر نرم پرهيز داشت و مي فرمود: "من در دنيا همچون سواری هستم که ساعتی زير سايه درختی استراحت کند و سپس کوچ کند"

با همه مهر و نرمی که با زيردستان داشت در برابر دشمنان و منافقان بسيار شدت عمل نشان مي داد

در جنگها هرگز هراسی به دل راه نمي داد و از همه مسلمانان در جنگ به دشمن نزديکتر بود

از دشمنان سرسخت مانند کفار قريش در فتح مکه عفو فرمود و آنها هم مجذوب اخلاق پيامبر (ص ) شدند و دسته دسته به اسلام روی آوردند

از زر و زيور دنيا دوری مي کرد. اموال عمومی را هرچه زودتر بين مردم تقسيم مي کرد

و با آن که فرمانروا و پيامبر خدا بود، هرگز سهمی بيش از ديگران برای خود برنمي داشت

براستی آن وجود مقدس مظهر و نمونه و سرمشق برای همگان بود

اللهم اجعل صلواتك و صلوات ملائكتك و حملة عرشك و جميع خلقك و سمائك و ارضك و انبيائك و رسلك على محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    4 کاربر مقابل از Tavarish عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. abdollahmoalemi, Mohammad, montazer65, یاحسین
    Tavarish آنلاین نیست.

9. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1393/11/04, 19:15
    به نظر من خوب زندگی کردن و انسان بودن و اخلاق نیکو و محمدی داشتن مهم ترین چیز هست برا کسیکه خودشو پیرو
    رسول لله میدونه
    اگر اینگونه نباشیم اعلان انزجار و اینجور کارا بی فایده ست.
    مدتی پیش عکسی بود که یکی از دوستان گزاشته بودن از معلولی که به نشانه اعتراض به توهین به پیامبر نقاشی
    از حضرت مریم کشیده بودن، واقعا لذت بردم ازون کارش، اجازه بدین ارسالو پیدا کنم نقل قول بزنم.

نقل قول شده از تاپیک بدون شرح و با اجازه ارسال کننده کاربر یاحسین :

---------- Post added at ۱۸:۱۵ ---------- Previous post was at ۱۸:۱۳ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط یاحسین نمایش پست ها
    این عکس با اجازتون نیاز به شرح داره...!!!
    تفاوت را مقایسه کنید
    داستان کاریکاتور روزنامه دانمارکی علیه پیامبر اکرم (ص) را که فراموش نکرده اید،
    همه مسلمانان ایزانی وخارجی ناراحت شدند وفریاد زدند ومحکوم کردند اما یک معلول
    در تهران کاری کرد باید تمام قد ایستاد در مقابل این همه شعور وشرف وانسانیت...
    این معلول در تهران رفت روبه روی سفارت دانمارک یک سکو گذاشت بعد رفت بالای آن،
    او هنر نقاشی ورنگ وبومش را هم با خود برده بود .
    او میتوانست پرچم آتش گرفته ی دانمارک را نقاشی کند یا هر نقاشی لبریز از خشم ونفرت را!!!
    اما او همه هنرش را ریخت روی بوم وزیباترین تصویر را از حضرت مریم (س) ترسیم کرد.
    او با مهربانی تمام ،ظرفیت یک ایرانی را به رخ همه کشید اوثابت کرد خلق یک زیبایی هم میتواند نماد یک اعتراض باشد.

زیبا ترین روش اعتراض و معتقدم موثرترین هرچند که الان دیگه اکثرا غربیها ماتریالیست هستن ولی باز تاثیرش از
    شعار دادن بهتره و بیشتر به نظر من
    6 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. a.aliyari, abdollahmoalemi, Mohammad, montazer65, Tavarish, یاحسین
    Mojtaba آنلاین نیست.

10. 35,895 امتیاز ، سطح 58
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 755
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکینفر دوم مسابقه شعر و گرافیبرگزیده مسابقه کتابخوانی آذر 94
    سطح
    58
    تشکر شده 7,798 بار در 1,595 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1393/11/05, 11:19
    سلام
    دنبال یه متن کامل بودم دنبال یه عکس خاص برای اینکه وظیفه ام در قبال پیامبر مهربانی ؛پیامبر صلح و عدالت ...ادعا کنم
    دل همه ما به درد اومده
    اما یه لحظه با خودم فکر کردم دوباره اهانت آشکار به پیامبر عزیزمون شده یادمون افتاده وظیفه ای داریم...
    از خود من گرفته
    به این فکر کردم بارها بارها شده متاسفانه با قبول فرهنگ ضد اسلامی ضد سیره رسول الله ناخواسته بدون توجه ودقت؛ خودمون راه رو برای چنین جسارتهای باز کردیم
    بارها شده با شناخت ناقص از اسلام بدعت های وارد دین ناب محمدی کردیم
    بارها شده من نوعی برای خواسته های دل خودم از دستورات ناب محمدی دور شدم
    بارها شده ....
    بااینکه چنین حرکت زشت و توهین آمیز همه ما رو ناراحت و احساسات مون رو جریحدار کرده
    اماااا
    تلنگری شد برای دلهایی که بخواب رفته اند
    دلهایی که به خیال خود دم از اسلام و دین محمدی میزنند اما شاید درست نقطه مقابل اسلامند
    وظیفه من اینکه همیشه و خالصانه در میدان باشم
    به امید روزی کهحضرت مهدی (عج) با ظهورشون ریشه ظلم و ظالم را از زمین بر چینند

4 کاربر مقابل از montazer65 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. abdollahmoalemi, Mohammad, Tavarish, یاحسین
    ""الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم""

ای پادشــه خــوبــان داد از غــم تنــهایی
    دل بی تو به جان آمد وقتست که باز آیی
    montazer65 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)