alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: تذکر

1. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    70% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 247
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 2,045 بار در 544 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

تذکر

#1 1392/10/03, 17:17
    با سلام خدمت مدیران و همه کاربران
    مدتیه چند کاربر سایت معلولین و با گالری و اخبار بازیگران و عکسها و مناطق توریستی و اتاق و خانه های لوکس و رویائی اشتباه گرفتن و تمام موضعات جدید شامل این مسائل شده
    نمیدونم تذکرم بجا باشه یا نه ولی تا جائی میدونم سایت اسپیشیال رسالت اصلیش در مورد موضوعات و ابعاد مختلف زندگی معلولین هستش و عکسها و مطالب متفرقه جایگاه دومو در اسپیشیال داره حالا فکر میکنم سایت داره به گالری بازیگران و عکسهای خبری تبدیل میشه
    نظرم اشتباهه یا درسته از شماها هم میخوام نظرتونو بگید
    19 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, *SABA*, 1228, artina, BAAGHE BI BARGI, FireBoy, hasti63, marieh, Maroot, masaeli66, Mojtaba, montazer65, Niloof@r, papulah, pooya, امیرمهدی, شکیب, فاطمه58, نارون
    سپیدار999 آنلاین نیست.

2. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1392/10/04, 12:09
    قطعا حرف شما درسته و من کاملا باهاش موافقم، منتها تغییر وضع موجود یک اراده جمعی رو میطلبه
    اگر بخش گالری هست پس عکسم هست و بقیه بخش ها هم به همین شکل، این دیگه خواست کاربران
    هست که چجور مطالبی رو ارسال کنن.
    7 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. artina, Maroot, Niloof@r, سپیدار999, شکیب, فاطمه58, نارون
    Mojtaba آنلاین نیست.

3. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,606
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    تشکر شده 22,565 بار در 6,017 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1392/10/04, 12:13
    تا حدودی حق با سپیدار عزیزه

ولی واسه تنوع و یکنواخت شدن سایت هم میشه از این عکسا استفاده کرد ولی زیادیشو من یکی نمیپسندم!

ولی یخرده خود کاربرا هم رعایت کنند بد نیست قرار نیست هر اتفاقی از بازیگران یا خواننده ها رخ بده اینجا بذارنش حجمش داره بالا میره
    6 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. artina, Niloof@r, pooya, سپیدار999, شکیب, نارون
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

4. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1392/10/04, 14:34
    سلام
    واقعیت اینه تو بعضی موارد باید دقت بیشتری کنیم و زودتر به فکر راه چاره باشیم بهتر از دست دست کردن باشه
    بعنوان مثال
    چند مدت پیش تایپیک همسریابی با سرعت پیشرفت میکرد همزمان در کنارش تایپیکهای با عنوان سفره عقد غنچه عروس همریه وووو تا جائی رسید که تایپیک با نام اتاق خواب هم داشتیم و نتیجه ش اون شد که هر پسری از مادرش قهر مکرد میومد اینجا عضو میشد و اولین تایپیکش این بود که من زن میخوام ببخشید حذر میخوام ولی سایت تبدیل به بنگاه ازدواج شده بود و مجبور به اصلاحات و حذف تایپیک شدیم
    وقتی ما این تجربه ها رو داریم باید یه مقدار بیشتر دقت کنیم و هر تغییر و موج جدیدی رو تو سایت راحت از کنارش نگذریم
    بنظرم لازم بود این مسائل رو تذکر و یاداوری بدم بهر حال ببخشید ثصدم بهبود وضع فروم بود
    امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشید
    7 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. artina, BAAGHE BI BARGI, eBRAHIMV, hasti63, montazer65, Niloof@r, نارون
    سپیدار999 آنلاین نیست.

5. 10,994 امتیاز ، سطح 31
    64% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 256
    11.0% فعالیت
    سطح
    31
    تشکر شده 2,103 بار در 401 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1392/10/07, 10:14
    به نظرم نکته مهمي رو مطرح کرديد و باهاتون موافقم. نبايد از هدف فروم دور شد.
    2 کاربر مقابل از artina عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Niloof@r, سپیدار999
    خدا گويد:
    تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم،
    تو اي والاترين مهمان دنيايم،
    بدان آغوش من باز است،
    شروع يک قدم با تو،
    تمام گامهاي مانده‌اش با من!
    التماس دعا.
    artina آنلاین نیست.

6. 118,412 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    Posting Award
    سطح
    100
    تشکر شده 26,524 بار در 6,989 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1392/10/07, 11:54
    کاملا مخااااالفم
    پس اگر با این نظرات موافق هستید لطفا گالری عکس روحذف کنید بنویسید فقطگالری عکس معلولین ، بخش اخبار رو کلا حذف کنید بنویسید فقط اخبار ویژه معلولین ، مطالب جالب و خواندی رو حذف کنید بنویسید فقط مطالب جالب و خواندنی معلولین ، بخش حند کده رو حذف کنید بنویسید سوتی های معلولین و .............. الی اخر
    بنظر من هرچیزی جای خودشو داره اخبار معلولین به وقت و زمانش ، مطالب در مورد معلولین هم در زمان و به وقتش
    چرا همیشه از اینکه اسم سایت هست انجمن معلولین اسپیشال برداشت دیگریدارید ؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی دیگه نباید کاربر عادی عضو باشه ، یعنی نباید مطالب به غیر از معلولیت باشه ، و.............
    بابا تشکر نمی کنید حداقل دیگه بی انصافی نکنید
    8 کاربر مقابل از سیدرضا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. $Nafa, 1228, eleven, f7970, Niloof@r, Tavarish, سپیدار999, فاطمه58
    سیدرضا آنلاین نیست.

7. 6,237 امتیاز ، سطح 23
    38% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 313
    0% فعالیت
    سطح
    23
    تشکر شده 601 بار در 134 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1392/10/07, 13:55
    کاملا مواااافقم منتهاش با نظر سید رضا.....
    قرار نیس که منع کنیم که فلان عکسو نذارید. خب اگه شما عکس تو زمینه معلولین دارین بذارید این عکسا که مانع گذاشتن عکسای مربوط به معلولین نیس...
    تازه به نظر من هر چقدر فضای سایت از معلولیت جسمی خارج بشه بهتره. این سایت همین که کسایی رو دور هم جمع کرده که مشکلات و افکار تقریبا مشابهی دارن کافیه. در واقع به نظر من این سایت برای این زده شده که کسایی که دچار مشکلات یکسان هستن و محدودیت های خاصی دارن با هم همفکری کنن تا به شعار بالای سایت برسن نه اینکه مشکلات و محدودیت های خودشونو بیش از اندازه واکاوی کنند بلکه باید کاری کنن که این مشکلات رو فراموش کنن.
    بررسی کردن مشکلات همدیگه خوبه ولی نه اینکه بحث اصلی سایت شه. بنظرم هر چقدر کمرنگ تر باشه بهتره.
    که اتفاقا این تیپ عکس ها خیلی هم می تونه موثر باشه برای اینکه مشکلات و محدودیت های خودشون رو بیشتر فراموش کنن...

و باید بیشتر نگران کم بودن تاپیک هایی مث "شرکت کامپیوتری اسپشیال" بود که واقعا برای امثال ماها مفیده تا کم بودن عکس های مربوط به معلولین....
    7 کاربر مقابل از eleven عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, Maroot, Niloof@r, Tavarish, سپیدار999, سیدرضا, فاطمه58
    وقتی حواست نیست زیباترینی
    وقتی حواست هست فقط زیبایی
    حالا حواست هست؟!
    eleven آنلاین نیست.

8. 17,803 امتیاز ، سطح 40
    0% فعالیت
    سطح
    40
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1392/10/07, 14:47
    سلام
    شاید منظورمو نتونستم واضح بگم
    عکس لازمه اخبار لازمه وووو مطالب دیگه منظورم این بود وقتی موضوعاتی هماهنگ با هم دارن تو سایت سرعت میگرن شاید لازم باشه یه مقدار دقت بیشتری بشه و دورنمائی از این حالت داشته باشیم که ایا بصورت موج دراومده و اخرش تا کجا میره ایا بنع سایت هست یا ممکنه سایتو دچار تغییری کنه در جهت کاستن از رسالت سایت
    2 کاربر مقابل از سپیدار999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. $Nafa, Niloof@r
    سپیدار999 آنلاین نیست.

9. 58,565 امتیاز ، سطح 75
    1% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,485
    0% فعالیت
    سطح
    75
    تشکر شده 17,504 بار در 5,769 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1392/10/07, 15:14
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپیدار999 نمایش پست ها
    سلام
    شاید منظورمو نتونستم واضح بگم
    عکس لازمه اخبار لازمه وووو مطالب دیگه منظورم این بود وقتی موضوعاتی هماهنگ با هم دارن تو سایت سرعت میگرن شاید لازم باشه یه مقدار دقت بیشتری بشه و دورنمائی از این حالت داشته باشیم که ایا بصورت موج دراومده و اخرش تا کجا میره ایا بنع سایت هست یا ممکنه سایتو دچار تغییری کنه در جهت کاستن از رسالت سایت
    برادر سپیدار اون رسالتی که شماازش میگیدتا موضوع معلولین تواون قسمتها جلوه کنه

بستگی بنوع فعالیت من وخودشماداره یعنی اگرمن وشمادلمون میسوزه بایدجای این بحث ها

عمل کنیم وبریم مطالب نو درموردمعلولین پیداکنیم واونجابزاریم من منتظرشماباشم وشما

منتظرمن که نمیشه اونها که درموارددیگرغیرازموضوع معلول فعالیت میکننددرموردعلایقشون

کارشون باعث شده به چشم بیان

واگه من وشماهم کارخودمونو بکنیم موضوعات معلولین هم جلوه گرترمیشندوهیچ موضوعی

سدراه موضوع دیگرنمیشه

........................

درمورد تاپیک ازدواج واطاق خواب وفکر و... حق باشماست اما مدیر یت تازه عوض شده وازموقع

تحویل سایت بدست سرپرست جدیدخوشبختانه شاهد این قضایانبودیم
    7 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, f7970, Niloof@r, pooya, Tavarish, سپیدار999, فاطمه58
    فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ
    امیرمهدی آنلاین نیست.

10. 41,972 امتیاز ، سطح 63
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 978
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر اول مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر دوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه داستانک نویسینفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    63
    تشکر شده 9,558 بار در 2,137 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1392/10/07, 15:50
    سلام
    من با تمام نظرات موافقم چون میدونم اقای اعتمادی بخاطر دلسوزی که نسبت به فروم دارند این تذکر رو میدند با دوستان دیگه هم موافقم چون نباید سایت تو لاک معلولیت خودش باقی بمونه..فقط مطلب راجع به معلولیت گذاشتن دردی از ما دوا نمیکنه..باید توانایی ها شناخته بشند و رشد داده بشند..همچنین گاهیم طنز و سرگرمی باشه ..

در مورد عکس و طنز هم هر چیزی جای خودش..سرگرمی و عکس و اخبار هم باید باشه تا سایت تنوع داشته باشه.. یه وقتایی بیشتر از حد میشند که اونم اگر دقت کرده باشید بیشتر از جانب دوستانی هست که تازه به جمعمون اضافه میشند هر روز تعدادی عضو میشند پس طبیعیه که گاهی این اتفاقا هم بیفته و شاید بهتره باشه از طرف مدیران بهشون تذکر داده بشه البته اگه واقعا شورشو در آورده بودندو باعث بهم ریختگی مطالب شده باشند..

من تو کمتر فرومی دیدم که چند روز یه بار کاربران سر یه موضوع تاپیک تذکر یا جنجالی بزنند به یه چیز ایراد بگیرند یه سریا ایرادو بندازند گردن مدیران یه سریا بندازن گردن تازه واردا یا ... به نظرم ما انقدر تو اسپشل صمیمی هستیم و مدیران انقدر سعه صدر دارند که این اتفاق میفته..نمیگم بد ِ یا اصلا منظورم به اقای اعتمادی یا شخص خاصی نیست..اما دوستان ِ عزیز ما همه کنارِ همیم نه مقابل ِ هم.. این موضوع فکر کنم چند ماه پیش هم به نظرسنجی گذاشته شد که اخبار با عکس وحشتناک باشه یا نباشه ..اگر خاطرتون باشه نتیجه ای نداشت غیر از اینکه یه مدت تاپیکش شده بود نقل مجلس برای بگو مگو...

بهر حال نظر من هم اینه که وجود سرگرمی و عکس و طنز هم برای روحیه کاربران لازمه و در صورتی که مشکل ساز بشه میتونیم خودمون دوستانه بهشون تذکر بدیم یا مدیران این کار رو بکنند

خلاصه
    دست به دست هم دهیم به مهر..اسپشل خود رو کنیم آباد
    4 کاربر مقابل از Niloof@r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, Tavarish, سپیدار999, فاطمه58
    Niloof@r آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)