alt
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

موضوع: معرفی خودم و اینکه من باید با یک خانم ازدواج کنم !!!!

1. 2,375 امتیاز ، سطح 13
    75% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 75
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    13
    تشکر شده 12 بار در 7 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

معرفی خودم و اینکه من باید با یک خانم ازدواج کنم !!!!

#1 1392/03/28, 14:28
    سلام به همه اعضا . من بهزاد 19 ساله هستم . صادقانه اول کار همه چی رو بگم . من واقعا درگیر مسئله نظام وظیفه هستم یعنی من الان کلی کار نیمه تموم دارم که اگر اونها رو ول کنم برم سربازی کل اینده تحصیلی وشغلیم به فنا میره و دیگه امیدی برای زندگی ندارم ! چون من تا یک سال دیگه باید کار های زیادی رو انجام بدم خواهش من اینه :
    یک خانم که دارای علت جسمی - حرکتی هست هر سنی هیچ فرقی نمیکنه فقط به خاطر کمک به من و رضای خدا بیاد با من عقد کنه هر شرطی هم بزاره قبول میکنم این هم به نفع منه هم به نفع روحیه اون خانم ... خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه .
    اگر هر کسی کسی رو هم میشاسه که میتونه به من کمک کنه بگه اخه تو کل دنیا سربازی ورداشته شده نمیدونم چرا تو این ممکلت هست چی بگم اخه !! آیندم داغون میشه دوسال برم سربازی چون همه چیم به هم میریزه .

در کل میدونم خیلی بی چشم رو هستم اگر کسی هم از حرفام ناراحت شد منو ببخشه بدونه که میتونه به من کمک کنه و هم قول میدم به نفع اون خانم باشه ... فعلا .
    کاربر مقابل از behzadnobody عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: f7970
    behzadnobody آنلاین نیست.

2. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1392/03/28, 14:40
    معافیت سربازان متاهل دارای همسر معلول

مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام شرایط استفاده از معافیت سربازان متاهل دارای همسر معلول، در عین حال اظهار کرد: معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی گیرد.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره معافیت سربازان متاهل که دارای همسر معلول هستند، اظهار کرد: افرادی که پس از ازدواج همسرشان دچار معلولیت شده باشد، از خدمت سربازی معاف می‌شوند، اما این معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی گیرد، چون ممکن است افرادی از این طریق سوء استفاده کنند.

وی افزود: در خانواده‌ای که پدر یا مادر معلول وجود داشته باشد، یکی از فرزندانشان معاف می‌شود.

به گفته مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اگر در خانواده‌ای دو فرزند (خواهر یا برادر ) معلول باشند، یکی از پسران خانواده‌ از خدمت سربازی معاف می‌شود .

سردار کمالی در خاتمه تصریح کرد: هر نوع معلولیتی برای استفاده از معافیت مد نظر نیست، بلکه میزان معلولیت در یک دستورالعمل به سازمان بهزیستی اعلام شده است و وضعیت افراد با توجه به این دستورالعمل تطبیق داده می‌شود.

با این اوصاف شما فقط یك راه حل داری . با خانم سالم ازداج كنی . بعد با ماشین از روش رد شی ، بعد خانومت دچار ضایعه نخاعی شه ، بعد معاف شی
    از سادگی برخی دختر خانومای سایت خیلی دلخورم .... بیشتر دقت كنید .
    حسين آنلاین نیست.

3. 108,905 امتیاز ، سطح 100
    0% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    100
    تشکر شده 11,129 بار در 2,777 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1392/03/28, 14:56
    دوست عزیز بنظرت این حرکت شما رو نمیشه خودخواهی و فرصت طلبی از این قشر معصوم تلقی کرد؟
    فکر کنم که نه،یقینن اشتباه اومدی!!!
    10 کاربر مقابل از ***رضـا*** عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 24143, artina, hasti63, mehdi asadi, Jahan, Tavarish, حمیده, سنگ صبور, طه
    ***رضـا*** آنلاین نیست.

4. 3,939 امتیاز ، سطح 18
    23% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 311
    0% فعالیت
    سطح
    18
    تشکر شده 529 بار در 213 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1392/03/28, 15:01
    توجه توجه

کسانی از سربازی معاف میشوند که بعد از ازدواج همسرشون معلول بشه

بنابراین خانم های دارای معلولیت هیچ ترسی و استرسی نسبت به این قضیه نداشته باشن که پسری برای

معافیت با اونها ازدواج کنه

همچین معافیتی سالهاست که منقضی شده

---------- Post added at ۱۴:۰۱ ---------- Previous post was at ۱۳:۵۶ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط حسين نمایش پست ها
    معافیت سربازان متاهل دارای همسر معلول

مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام شرایط استفاده از معافیت سربازان متاهل دارای همسر معلول، در عین حال اظهار کرد: معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی گیرد.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره معافیت سربازان متاهل که دارای همسر معلول هستند، اظهار کرد: افرادی که پس از ازدواج همسرشان دچار معلولیت شده باشد، از خدمت سربازی معاف می‌شوند، اما این معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی گیرد، چون ممکن است افرادی از این طریق سوء استفاده کنند.

وی افزود: در خانواده‌ای که پدر یا مادر معلول وجود داشته باشد، یکی از فرزندانشان معاف می‌شود.

به گفته مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اگر در خانواده‌ای دو فرزند (خواهر یا برادر ) معلول باشند، یکی از پسران خانواده‌ از خدمت سربازی معاف می‌شود .

سردار کمالی در خاتمه تصریح کرد: هر نوع معلولیتی برای استفاده از معافیت مد نظر نیست، بلکه میزان معلولیت در یک دستورالعمل به سازمان بهزیستی اعلام شده است و وضعیت افراد با توجه به این دستورالعمل تطبیق داده می‌شود.

با این اوصاف شما فقط یك راه حل داری . با خانم سالم ازداج كنی . بعد با ماشین از روش رد شی ، بعد خانومت دچار ضایعه نخاعی شه ، بعد معاف شی

حسین جان این جمله ی آخر رو که گفتی خیلی بامزه بود
    10 کاربر مقابل از mohammad.motafavet عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. *hadis*57*, 1228, artina, hasan_1390, hasti63, maryam.soheyli, Reihane, samaneh2, سنگ صبور, طه
    mohammad.motafavet آنلاین نیست.

5. 20,482 امتیاز ، سطح 43
    71% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 268
    0% فعالیت
    سطح
    43
    تشکر شده 2,413 بار در 758 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1392/03/28, 15:05
    خیلی این تاپیک منو ناراحت کرد ........
    فقط میتونم بگم ..متاسفم .....

چه طرز تفکری دارن آخه این جون های ما ..
    تو این سن و سال ...
    تازه از قانون هم آگاهی کامل ندارن ...... فقط ...
    .................................................. ............
    13 کاربر مقابل از pari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, 24143, artina, BAAGHE BI BARGI, hasti63, Jahan, mohammad.motafavet, samaneh2, Tavarish, حمیده, سنگ صبور, طه
    اگر قرار است زندگی خود را برای چیزی خرج کنیم،
    بهتر است که آن را خرج لطافت یک لبــــخند و یا نوازشی عاشقانه کنیم
    pari آنلاین نیست.

6. 3,939 امتیاز ، سطح 18
    0% فعالیت
    سطح
    18
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1392/03/28, 15:17
    توجه توجه توجه توجه

همه ی پسرا اینطوری نیستن

این نباید دلیل شه که نسبت به همه ی پسرا بدبین باشید
    7 کاربر مقابل از mohammad.motafavet عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, artina, BAAGHE BI BARGI, Jahan, Reihane, طه

7. 62,906 امتیاز ، سطح 77
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 344
    0% فعالیت
    سطح
    77
    تشکر شده 13,957 بار در 3,200 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1392/03/28, 15:27
    با اجازه همه

اول اینکه عاقای پسر خان خواستت خیلی وقیحانه بود...اینکه ی پسری بخاطر منافع خودش بخواد با دختر معلولی ازدواج کنه به دور از انسانیت...انسان ها هر جور و در هر شرایطی از معلولیت هم که باشن باز هم ارزش خاص خودشون رو دارن و غرور دارن و هیچ وقت هم حاضر نیستن با این کارا غرور خودشونو له کنن و ارزششون رو بیارن پایین...

اخه شما همش 19سالته همچی میگی اگه برم سربازی زندگیم نابود میشه که هر کی ندونه فک میکنه یا شما خیلی سنت بالاس یعنی حدودا برو بالای 60،70سال،یا اینکه قراره تو سربازی تِرور مِرورت کنن که اینجوری میگی...بعدشم کی گفته 2سال سربازی؟؟الان سربازیا که مثل قدیم نیس که ی چی بگو که ندونیم، والا بقرعان...
    اگه واقعا خیلی اصرار داری به سربازی نرفتن از خواهر خودت مایه بذار برو با ماشین از روش رد شو بهت معافیت بدن...ببین الان که این حرفو زدم چه حالی شدی هووم؟؟؟پ قبل اینکه بخوایی کاری کنی اول یوخده فک کن راه دوری نمیره
    19 کاربر مقابل از soheilaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, *hadis*57*, 1228, 24143, Anousheh, artina, hasti63, maryam.soheyli, Jahan, mohammad.motafavet, pari, Reihane, samaneh2, Tavarish, حمیده, سنگ صبور, طه, پرستو, کام
    dönya güzel olsaydı ,doğarken ağlamazdık
    yaşarken temiz kalsaydık ölünce yıkanmazdık
    soheilaa آنلاین نیست.

8. 17,932 امتیاز ، سطح 40
    86% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 118
    0% فعالیت
    سطح
    40
    تشکر شده 3,350 بار در 961 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#8 1392/03/28, 15:33
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين نمایش پست ها
    معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی گیرد.
    پس با این حساب ایشون باید به دنبال یک فرد سالم و خیرخواه باشن... البته یه کار دیگه هم میشه کرد... یکیو گیر بیاره که حسابی دل و دماغ داشته باشه و یه بلایی سر خودش بیاره... تو این مورد بنده میتونم کمکشون کنم! قول میدم کاری کنم که حتمـــــــــــــا معاف شه!!!
    12 کاربر مقابل از Reihane عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, *hadis*57*, 1228, artina, eBRAHIMV, hasti63, maryam.soheyli, Jahan, soheilaa, سنگ صبور, طه, کام
    کاش می شد بتونیم به همه ی آدما با هر عقیده ی سیاسی، دینی، فرهنگی و... احترام بذاریم! نه مسخره کنیم، نه توهین....
    Reihane آنلاین نیست.

9. 3,939 امتیاز ، سطح 18
    0% فعالیت
    سطح
    18
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#9 1392/03/28, 15:34
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheilaa نمایش پست ها
    با اجازه همه

اول اینکه عاقای پسر خان خواستت خیلی وقیحانه بود...اینکه ی پسری بخاطر منافع خودش بخواد با دختر معلولی ازدواج کنه به دور از انسانیت...انسان ها هر جور و در هر شرایطی از معلولیت هم که باشن باز هم ارزش خاص خودشون رو دارن و غرور دارن و هیچ وقت هم حاضر نیستن با این کارا غرور خودشونو له کنن و ارزششون رو بیارن پایین...

اخه شما همش 19سالته همچی میگی اگه برم سربازی زندگیم نابود میشه که هر کی ندونه فک میکنه یا شما خیلی سنت بالاس یعنی حدودا برو بالای 60،70سال،یا اینکه قراره تو سربازی تِرور مِرورت کنن که اینجوری میگی...بعدشم کی گفته 2سال سربازی؟؟الان سربازیا که مثل قدیم نیس که ی چی بگو که ندونیم، والا بقرعان...
    اگه واقعا خیلی اصرار داری به سربازی نرفتن از خواهر خودت مایه بذار برو با ماشین از روش رد شو بهت معافیت بدن...ببین الان که این حرفو زدم چه حالی شدی هووم؟؟؟پ قبل اینکه بخوایی کاری کنی اول یوخده فک کن راه دوری نمیره
    کاملا موافقم
    4 کاربر مقابل از mohammad.motafavet عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, artina, samaneh2, soheilaa

10. 62,906 امتیاز ، سطح 77
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 344
    0% فعالیت
    سطح
    77
    تشکر شده 13,957 بار در 3,200 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#10 1392/03/28, 15:38
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reihane نمایش پست ها
    پس با این حساب ایشون باید به دنبال یک فرد سالم و خیرخواه باشن... البته یه کار دیگه هم میشه کرد... یکیو گیر بیاره که حسابی دل و دماغ داشته باشه و یه بلایی سر خودش بیاره... تو این مورد بنده میتونم کمکشون کنم! قول میدم کاری کنم که حتمـــــــــــــا معاف شه!!!

دقیقا ریحانه جان باهات موافقمعاقا چرا اصلن باید همسرشون معلول باشه ؟الان کسایی رو که دارای معلولیت هستند رو هم از خدمت مقدس سربازی معاف میکنن...

اما ی چیز این عاقای 19ساله رو تحسین میکنم و اون هم صداقتشون هستش چون از همون اول نیّتشون رو که اصلن خوب نبود رو روو کردن از ازدواج کردنشون
    13 کاربر مقابل از soheilaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, *hadis*57*, 1228, Anousheh, artina, hasti63, maryam.soheyli, Jahan, Reihane, samaneh2, سنگ صبور, طه, نیلوفر آبی
    dönya güzel olsaydı ,doğarken ağlamazdık
    yaşarken temiz kalsaydık ölünce yıkanmazdık
    soheilaa آنلاین نیست.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)