alt

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا کسی مخالف نظر ما حرف داشت باید حذف بشه؟؟؟؟؟

رأی دهندگان
33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

1 3.03%
  • خیر

32 96.97%
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 71 از 71

موضوع: ابزاری به نام بن کردن!

1. 58,510 امتیاز ، سطح 74
    98% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 40
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نایب قهرمان جام بیلیاردنفر اول مسابقه اسنوکرایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    74
    تشکر شده 6,333 بار در 1,107 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#71 1391/11/21, 19:11
    با سلام خدمت همه دوستان.

اول از همه از تک تک اعضای گل این سایت پوزش میخوام به خاطر بحثی که ایجاد شد. فضای اینجا و بچه های گلش اینقدر پاک هستند که اینجور بحث ها واقعا جایی نداره.

توی این چند روز هم خیلی از دوستان پیام دادند و پیام دادم، خیلی صحبت ها شد. لذا قصد ندارم مجدد سر این زخم رو باز کنم و حرفی بزنم که باعث تنش بشه.

اما چند نکته رو لازم میدونم پاسخ بدم چون ازم سئوال شد و اینجا برای روشن شدن بچه ها میگم. و در آخر کسی که بر همه چیز آگاه است خداست. و الله اعلم

اون روز من جواب از نقل قولی رو دادم. زیاده روی کردم درست. اما حرفی رو زدم که همونجا خوندم.
    همه دلخوری من از همون تاپیک عفاف و حجاب بود که کماکان به حرفی که زدم یقین دارم و خدا رو هم برش گواه میگیرم. و از حرف و یقینی که دارم هم کوتاه نمیام. اما گفتنش و پی قضیه رو گرفتن اصلا درست نیست. چون ادامه بحث این میشه که از ایشون اصرار از من انکار و بالعکس از من اصرار از ایشون انکار. لذا واگذار به حق میکنم. و دیگه بحثی راجع به این موضوع اینجا نخواهم داشت. تمام.

نکته بعد پیامی بود که از من به صورت خصوصی دست ایشون بود و اینجا شو شد. خدا رو شکر ما هر پیامی دستمون میرسه پاک میکنیم . نکنه خدایی نکرده یه روزی ما هم از کوره در بریم و بخوایم جایی عنوانش کنیم.

اولش خوب ناراحت شدم در غیاب من اینکار صورت گرفت. اما دوستان گفتند که اجازه صحبت کردن و دفاع رو بعد دارم. دفاعی ندارم. میخوام حرف حقی رو بزنم. اولا من همچین نیتی رو قلبا نداشتم. این نامه میشه گفت واسه دو ماه قبل یا بیشتر باشه. یادم نیست دقیق همون حوالی که این بنده خدا اخراج شد. اگر من همچین نیتی رو داشتم بعد از اون جواب که از ایشون گرفتم این کار رو میکردم با اینکه لله توانش رو هم داشتم. یا حداقل مطلب این بود که این همه وقت مجدد فعالیت نمیکردم اینجا. میشه کسی نیت اتش زدن جایی رو داشته باشه اما خودش اونجا رو خونه خودش بدونه و روی اون خونه بخواد بناهای قلبیش رو بسازه؟؟؟؟
    هنوزم میگم. سایتی که توش به امام زمان ( عج ) گفته بشه خورزوخان الایاض بالله وجود خارجی نداشته باشه بهتره. بشینیم اینجا صرف علایق قلبی که داریم و اگر کسی به مقدساتمون توهین کرد بی تفاوت باشیم. کاری که من کردم یه بلوف بود که همونطور که شاهد هستید تیرمون به سنگ خورد و بلوف اصلا تاثیر نداشت. چرا که اونقدر بی تفاوت بودند که نخوان مستقیما و سریع اقدام کنند.
    شکیب عزیز؛ برخی از موارد نیاز به تذکر قبلی نداره. توی قوانین هر انجمنی یه سری موارد ذکر میشه از جمله همین توهین به مقدسات دیگران هست. گرچه موقع ثبت نام توی این سایت مجموعه قوانین 15 بند بیشتر نیست و این مورد داخلش نیست و کسی نمیتونه مدعی هم باشه.

حالا ایشون با کسانی که فرمودند در جریان امور هستند از نیت قلبی ادم ها آگاهند. خوب مسئولیت سنگینی رو به دوش گرفتند . شناخت ادم ها . که اگر خدایی نکرده اشتباه کنند فردای قیامت پاسخگو خواهند بود.

در مورد باقی حرفها هم که دیگه قصد ندارم صحبتی کنم که مجموعشون زیاد هست و نقل قول نمیکنم. صرفا بهتان دیدم. حالا ایشون یقین به حرفهایی که زدند دارند. باز هم واگذار به حق میکنم. که بهترین داورهاست.

تمام مدتی که اینجا بودم تنها نیتم فعالیت مفید بود که فکر میکنم تمام پست هایی که دادم اکثرا خالی از هرگونه اسپم و مطالب هجو باشه. حالا متهم هستم به برهم زدن جو و اوضاع سایت.

زین پس هم هر کمکی از دستم بر بیاد برای دوستان اینجا دریغ نخواهم کرد کما اینکه قبل از این مشتاق به این امر بودم و اگر تونستم از کسی دریغ نکردم. اما دیگه واقعا از فعالیت در اینجا دلسرد شدم و مثل خیلی از دوستان که صرفا حضور فیزیکی دارند و فقط برای مطالعه تشریف میارند، بنده هم میام و فقط نظاره گر خواهم بود.

باز هم از محضر تک تک دوستان گل سایت عذر میخوام. انشاالله که همیشه و در همه حال موفق و در پناه حق باشید.

یا حقgol
    14 کاربر مقابل از Mohammad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. $Nafa, almasshahr, DJMOJO, ehsan69, elahee, l0ov3, marieh, royaaa, samaneh2, اهورامزدا, طه, مریم بانو, هستی, کوثر
    .

ما گذشتیم و گذشت . . .

این نیز بگذرد . . .

Mohammad آنلاین نیست.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)