alt
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 78 از 78

موضوع: تجربه عمل - دکتر اسماعیل اف

1. 30,628 امتیاز ، سطح 53
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 222
    0% فعالیت
    سطح
    53
    تشکر شده 3,897 بار در 993 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#71 1392/05/02, 16:56
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabere63 نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم بخاطر همین شاید جوابم دیر دستت رسیده باشه من یکی از زخم خورده های جراحی های اسماعلیل افم راستش از سال 82 درگیر کارهای درمانیم توسط این به اصطلاح دکتر بی مسولیت بودم و نه تنها نتیجه نگرفتم بلکه اوضام بدترم شد روش الیزاروف برای برخی معلولیت ها نتیجه بخش هست اما حداقل در مورد من وبسیاری از بیماران این چنین نبود توصیه من به شما مشاوره گرفتن از دکتر پورآزادی میباشد ایشون پزشک قابلی هستن و کمک خوبی به شما میکنن راستش کلی از خرابکاریای اسماعیل افو ایشون برام رفع کرده و هنوزم تحت نظر ایشون دارم مداوا میشم و تا الان خیلی از کارشون راضیم من تواین 10سال تجربه زیاد و مفیدی از چنین روش درمانی کسب کردم هر سوالی داشتین بپرسین به جرات میگم که میتونم اندازه یه ارتوپد(الیزاروف) به دوستان مشاوره بدم دوست دارم به هر کس که تواین زمینه سوالی داره کمک کنم تا مثل من 10سال از بهترین سالهای زندگیشو از دست نده
    خدا صبرتون بده
    من که یه هفت هشت سالی گرفتار اسماعیل اف بودم . من همون به به دکتر لنکرانی ( وزیر بهداشت سابق ) هم گفتم که مریضای اسماعیل اف تو اون بخش 4 به بخش روانی هم نیاز دارند اسماعیل اف همه را روانی کرد
    الان شما 10 ساله که زیر نظر دکتر پور آزادی هستید .امیدوارم هر چه زودتر سلامتی را بدست بیارید
    کاربر مقابل از 4566 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: T.M
    بیایید ، باور کنیـــم
    دلیـــل پــرواز " پـــر " نیست !!!
    پریــدن ، باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد . . .
    4566 آنلاین نیست.

2. 2,587 امتیاز ، سطح 14
    46% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 163
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Got three FriendsFirst 1000 Experience Points
    سطح
    14
    تشکر شده 57 بار در 26 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

ا

#72 1392/05/02, 23:05
    سلام مهناز خانم واقعا همین طور هست که میفرمایید بنده خیلی ناامید شده بودم" امده بودم بهتر بشم اما متاسفانه بدترم شدم از همه بدتر با روحیه تخریب شدم نمیدونستم چیکار کنم بهر شکل با کلی ناامیدی به مطب دکتر پورآزادی رفتم راستش آقای حسن زاده با آقای دکتر همکاری میکنن از عملی که دکتر رو پام انجام داده 9ماه میگذره تازه 20روزی هست از خونه بیرون امدم اما خیلی از نتیجه عملم راضیم ایمیل من tak_wood@yahoo.com هستش مایل بودین ایمیل بدین بیشتر توضیح میدم خوشحال میشم کمکتون کنم
    کاربر مقابل از sabere63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: azam.1233
    sabere63 آنلاین نیست.

3. 4,729 امتیاز ، سطح 20
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 321
    8.0% فعالیت
    سطح
    20
    تشکر شده 254 بار در 76 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#73 1392/05/07, 16:17
    نقل قول نوشته اصلی توسط 4566 نمایش پست ها
    خدا صبرتون بده
    من که یه هفت هشت سالی گرفتار اسماعیل اف بودم . من همون به به دکتر لنکرانی ( وزیر بهداشت سابق ) هم گفتم که مریضای اسماعیل اف تو اون بخش 4 به بخش روانی هم نیاز دارند اسماعیل اف همه را روانی کرد
    الان شما 10 ساله که زیر نظر دکتر پور آزادی هستید .امیدوارم هر چه زودتر سلامتی را بدست بیارید
    جسارت نباشه میتونم بپرسم این دکتر چ مشکی برای شما ب وجود آورده ک انقدر ازش شاکی هستی
    ashki آنلاین نیست.

4. 2,226 امتیاز ، سطح 13
    26% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 224
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    13
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#74 1392/05/19, 01:34
    سلام به همگی.
    من خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم.ولی خیلی خوشحالم که همچین جایی هست که میشه همچین حرفهایی رو با کسانی مثل شما در میون گذاشت.من این حرفا رو نمیتونستم به راحتی به کسی بگم.اما وقتی اینجا و حال و هواشو دیدم خیلی روم تاثیر گذاشت.
    مشکل من مثلshima_memar69هست.منم انگشت چهارم پام رشد نکرده.یعنی از یه زمانی به بعد رشدش متوقف شده.و فقط به 1 سانت رشد نیاز داره تاعادی بشه.پیش 3متخصص رفتم که حرف کلی شون این بود که "عمل نکن چون به عوارضش نمی ارزه"آخریش که علاوه بر جسم به فکر روحم هم بود گفت"من که توصیه به عمل نمیکنم ولی اول اینکه این عمل کار من نیست دوم اینکه اگه از نظر روحی اذیتت میکنه برو سراغ عمل.و باید بری پیش فوق تخصص"و دکتر موحدی یگانه رو به من معرفی کردن.از کسایی که تجربه ی اینجور عمل رو دارن و همچنین کسایی که کلا تجربه ی عمل دارن خواهش میکنم کمکم کنید.نکته ی دیگه اینکه این عمل رو بیمه قبول نمیکنه اگه کسی این عمل رو انجام داده یا میدونه خرجش حدودی چقدر میشه لطفا بهم بگه.ببخشید که پر حرفی کردم.باور کنید از نظر روحی خیلی تو عذابم.
    sokot آنلاین نیست.

5. 29,228 امتیاز ، سطح 52
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 522
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر سوم مسابقه داستانک نویسی
    سطح
    52
    تشکر شده 5,078 بار در 1,200 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#75 1392/05/20, 03:32
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم.ولی خیلی خوشحالم که همچین جایی هست که میشه همچین حرفهایی رو با کسانی مثل شما در میون گذاشت.من این حرفا رو نمیتونستم به راحتی به کسی بگم.اما وقتی اینجا و حال و هواشو دیدم خیلی روم تاثیر گذاشت.
    مشکل من مثلshima_memar69هست.منم انگشت چهارم پام رشد نکرده.یعنی از یه زمانی به بعد رشدش متوقف شده.و فقط به 1 سانت رشد نیاز داره تاعادی بشه.پیش 3متخصص رفتم که حرف کلی شون این بود که "عمل نکن چون به عوارضش نمی ارزه"آخریش که علاوه بر جسم به فکر روحم هم بود گفت"من که توصیه به عمل نمیکنم ولی اول اینکه این عمل کار من نیست دوم اینکه اگه از نظر روحی اذیتت میکنه برو سراغ عمل.و باید بری پیش فوق تخصص"و دکتر موحدی یگانه رو به من معرفی کردن.از کسایی که تجربه ی اینجور عمل رو دارن و همچنین کسایی که کلا تجربه ی عمل دارن خواهش میکنم کمکم کنید.نکته ی دیگه اینکه این عمل رو بیمه قبول نمیکنه اگه کسی این عمل رو انجام داده یا میدونه خرجش حدودی چقدر میشه لطفا بهم بگه.ببخشید که پر حرفی کردم.باور کنید از نظر روحی خیلی تو عذابم.
    سلام، من مشکل شما رو ندارم.

اما چرا از پروتزهایی که مخصوص این مشکل هست استفاده نمیکنید؟

من خودم دیدم خیلی هم طبیعی به نظر میرسند و برای کوتاهی انگشتان پا و دست

مناسب هستند و خیلی به نظر من بهتر از عمل کردن هست چون عمل هم معلوم نیست صد

درصد و قطعی جواب بده/

سلامت باشید.
    gol
    کاربر مقابل از azam.1233 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: sokot
    azam.1233 آنلاین نیست.

6. 41,972 امتیاز ، سطح 63
    25% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 978
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه هنری مذهبی رمضان 92نفر اول مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر دوم مسابقه عکاسی زمستان 92نفر دوم مسابقه داستانک نویسینفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    63
    تشکر شده 9,558 بار در 2,137 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#76 1392/05/20, 14:30
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    سلام
    جای خوبی عضو شدی
    یه مدت که اینجا باشی متوجه میشی که چیزی که شما اسمشو گذاشتی مشکل، اصلا مشکل نیست
    انکشت پا انقدر برات مهمه.؟
    منم به عنوان کسی که تجربه ی عمل رو دارم بهت توصیه میکنم بخاطر این مورد خیلی کوچیک جراحی نکنی و سعی کنی همینجوری بپذیریش
    کاربر مقابل از Niloof@r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: sokot
    Niloof@r آنلاین نیست.

7. 2,226 امتیاز ، سطح 13
    26% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 224
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    13
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#77 1392/05/21, 01:32
    سلام.
    ببخشید...باید میگفتم مسأله نه مشکل.چون چیزیه که راه حل داره.
    انگشت پا برای من اونقدرها هم مهم نیست.من مشکلم اینه که شاید واسه کس دیگه ای مهم باشه.....
    چون من با همین وضعیتم هر کاری که یه آدم عادی انجام داده رو انجام دادم.یعنی بهتره اینطور بگم که محدودیتی برای انجام کارا ندارم.
    توی نظرات که میگشتم به یه نظر با نامrasool27 برخوردم که ایشون قرار بود بره عمل کنه.ایشون دیگه عضو نیستن اینجا؟آیا کسی خبر داره ازشون؟
    sokot آنلاین نیست.

8. 1,984 امتیاز ، سطح 12
    45% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 166
    0% فعالیت
    سطح
    12
    تشکر شده 172 بار در 55 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#78 1393/11/19, 21:44
    سلام،من تاندون آشيل(تاندون پشت پام) پاى چپم كوتاست،تابه حال صدهاباردكتررفتم كه حدود٩٠درصدشون گفتن باعمل جراحى بهترميشه،ولى بقيه بهم گفتن باعمل بدترميشه،وچون دودل بودم عملى انجام ندادم وهميشه اين بلاتكليفى عذابم ميده،ازتون خواهش ميكنم كه اگرتجربه ى عمل كوتاهى آشيل داشتيد،ياكسى روميشناسيدكه چنين عملى داشته لطف كنيد بامن هم اطلاع بديد،خواهش ميكنم,راستى اينم ايميلم alirezaghanbari7266@gmail.com,
    Alireza72 آنلاین نیست.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)