alt
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: یک سئوال در مورد بیماری دیستروفی عضلانی

1. 14,065 امتیاز ، سطح 36
    2% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 785
    0% فعالیت
    سطح
    36
    تشکر شده 2,156 بار در 579 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#31 1393/07/26, 00:54
    نقل قول نوشته اصلی توسط armeriaa نمایش پست ها
    میتونم درمورد دیستروفی چند تا سوال بپرسم؟
    به مغز اسیب میزنه؟
    ممکنه در حرف زدن هم مشکل ایجاد کنه و یا در غذا خوردن؟

سؤال خوبی پرسیدی ممنون. منم میخواستم همین سؤالو بپرسم که رو حرف زدن تاثیر داره یا نه...
    من گاهی زبونم بهم میپیچه و کلماتو اشتباه تلفظ میکنم گاهی مکث طولانی میکنم تا آروم بگیرم ... راستش چند وقته ذهنمو مشغول کرده و میترسم تکلمم با مشکل برخورد کنه.. از نظر مغزی هوشم خوبه ولی وقتی خسته میشم دیگه نمیکشم.
    از اونجایی که دوستان دیستروفی زیادی رو دیدم مشکل تکلم و مغزی ازشون ندیدم یکیش همین ابراهیم مثل بلبل چهچه میزنه و مخشم مخ کامپیوتره ماشالله

---------- Post added at ۲۳:۴۱ ---------- Previous post was at ۲۳:۳۶ ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    خدایی با عقل جور درمیادا. همونطور که دوستان نابینا دیگر حس هاشون قوی میشه. دیستروفی ها هم مغزشون پیشرفت میکنه
    الان تازه میفهمم دلیل نبوغمو

و حالا جدی در جواب دوستمون
    نمیخوام نگرانتون کنم ولی تا جایی که من میدونم نسبت به نوع دیستروفی هر محدودیت جسمی ای ممکنه
    کلا دیستروفی عضله رو درگیر میکنه و هرجا که عضله داره ممکنه آسیب ببینه ولی معمولا عضلات سیستم حرکتی مثل دست و پاها و سیستم تنفسی و متاسفانه سیستم قلب بیشتر آسیب میبینن

آه خدای من!!! آقا شکیب شما هم دیستروفی هستید؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ...

---------- Post added at ۲۳:۵۴ ---------- Previous post was at ۲۳:۴۱ ----------

خدا رو شکر روحیات دوستان دیستروفی قویه ... با همین اراده میتونیم با بیماریمون مبارزه کنیم
    خیلیا بیماری دیستروفی رو نمیشناسن و گاهی ازمون یه توقعاتی دارن که نمیتونیم انجام بدیم اونوقته که فکر میکنن تنبلی میکنیم. واقعا بیماری عجیبیه همچین عجیبه که گاهی خودمم باورم نمیشه من از پس کارام برنمیام و این منم که رو ویلچرم.
    همینجا واسه پدرو مادرم و مخصوصا خواهرم که بیشترین زحمتمونو میکشه (ما دو خواهر دیستروفی هستیم) از صمیم قلب تشکر کنم و برای سلامتیشون و عاقبت بخیریشون دعا کنم.
    خداوند یار و همراه همراهانمون باشه الهی آمین
    6 کاربر مقابل از maryam.soheyli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. Mojtaba, montazer65, Niloof@r, soheilaa, امیرحسین, شکیب
    maryam.soheyli آنلاین نیست.

2. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#32 1393/07/26, 13:11
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.soheyli نمایش پست ها
    آه خدای من!!! آقا شکیب شما هم دیستروفی هستید؟ نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ...
    آآآآآه خدای من. آری آری من نیز. زیتون بزن
    3 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. maryam.soheyli, soheilaa, امیرحسین
    شکیب آنلاین نیست.

3. 62,906 امتیاز ، سطح 77
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 344
    0% فعالیت
    سطح
    77
    تشکر شده 13,957 بار در 3,200 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#33 1393/07/26, 17:41
    نقل قول نوشته اصلی توسط saleh نمایش پست ها
    سهیلا خانم واقعاً خانمی! قابل تحسین هستید! اینگونه راحت و ریلکس و با شوخ طبعی درباره درد و رنجی که می کشید حرف میزنید! نشان میده که آدم مقاوم و بااراده و پر مغزی هستید، عین خودم .
    سلام
    خانومی از خودتونه عه یعنی ممنون از لطفتون
    بعدش همچینم ریلکس و راحتم نیستاااا ، دیگه چه میشه کرد مجبوریم خودمونو بزنیم به کوچه علی چپ، مجبوریمممممم مجبوووووووووررر، بهتر بگم مجبورممم مجبووور
    3 کاربر مقابل از soheilaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. habibi, saleh, امیرحسین
    dönya güzel olsaydı ,doğarken ağlamazdık
    yaşarken temiz kalsaydık ölünce yıkanmazdık
    soheilaa آنلاین نیست.

4. 5,832 امتیاز ، سطح 22
    57% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 218
    0% فعالیت
    سطح
    22
    تشکر شده 1,392 بار در 319 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#34 1393/07/27, 17:47
    من دیستروفی دارم و گاه لغات رو اشتباه بیان می کنم که به نظرم باید مثل فیلسوفها کمی آرام و سنجیده حرف بزنیم.
    از نظر فکری مشکل ندارم ولی چندساله که بیماری صرع هم با من دوست شده و فکر می کنم حافظه ضعیفم از اونه.
    کاربر مقابل از محمد حشمتی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: soheilaa
    محمد حشمتی فر آنلاین نیست.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)