alt
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: چرا بحث در مورد معلولیت کم شده؟

1. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#31 1391/10/30, 18:51
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه58 نمایش پست ها
    کاش اولا اینجا یخرده شفاف سازی صورت میگرفت نه اینکه فقط دنبال یه مخاطب خاصی باشیم!اینم از شروع یه بحث که اینجا هر فردی میتونه حرفشو بزنه ولو اینکه برعکس نظر وعقیده ی ما باشه البته با احترام!

مگه نمیگیم همه ی ماها همدردیم؟پس چرا من اینجا این همدردی رو نمیبینم؟؟فقط بلدیم سایه ی همدیگرو با تیر بزنیم...من الان ازکس خاصی انتقاد ویا پشتیبانی نمیکنم ولی کاش بدونیم اینا درد ماها وامثال ماها نیس....
    شفاف حرف بزن . درد رو بیان کن.
    اون چیزی که فکر می کنی درسته.
    بدون توجه به اینکه سری تو سرا داری یا نه.
    این جا تا حرفی میزنی یک عده میگن تو که نمیتونی واسه خودت کار کنی پس حرف هم نزن .
    حالا شما بگو . شروع کن
    9 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, Behzad.n, najmeh69, royaaa, Niloof@r, Tavarish, فاطمه58, kavirdell59
    hasti63 آنلاین نیست.

2. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    20% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,606
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    تشکر شده 22,565 بار در 6,017 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#32 1391/10/30, 19:05
    درد ماها نداشتن اعتماد بنفس..نداشتن امید به اینده...نداشتن یه روزنه امید..نداشتن یه دل سیر بیرون رفتنه..درد تنهایی..درد اینکه اینجا میایم که فقط سرگرم بشیم وقتمونو بگذرونیم..دردمون اینه که سایه ی همو با تیر میزنیم..همدیگرو تحقیر میکنیم..با احساسش بازی میکنیم..دنبال هوسیم تا ...سردرگمیم..بی هدفیم...

فقط چسبیدیم به اسامی افراد قدیمی وهی مینالیم که در میانمون نیستند وبه خاطر یکسری مشکلات نیستشون.. چی عایدمون میشه؟؟پس بقیه چی؟مگه تو این جمع روانشناس یا مددکار اجتماعی نداریم؟مگه افراد تحصیل کرده کم هست؟بزرگترین نیاز این انجمن دادن امیده..بخدا دلم میگیره وقتی با بعضی ازبچه ها حرف میزنم اعتماد بنفس ندارن وکنج خونه نشستن یا کمتر بیرون میرن!چرا فکرمیکنید معلولیتتون عیبه؟نقصه؟مگه خداوند احسن الخالقین نیست؟مگه هممونو اونجوری که دوست داشته خلق نکرده؟؟پس چرا داریم روحمونو عذاب میدیم؟چرا بفکر فرار ازجمع و محیط بیرون واجتماعیم؟؟هی مینالیم از روزگار..

همیشه نباید حرف زد بیاین دردامونو بشناسیم ودربارشون حرف بزنیم فقط بلدیم گل وبلبل بهمدیگه بدیم....

چرا نمیتونیم حرف بزنیم هستی خانم؟؟؟چون جسارتشو نداریم!!چون فکر میکنیم یکی میاد وبه حرفامون میخنده!!!چون یاد نگرفتیم عقیده هر کی برای خودش قابل احترامه!چون اونچیزی نیستیم که داریم نشون میدیم!
    چون یه سری افراد دنبال چیزای دیگه تو سایتند!!!ادر حالیکه فقط دارن خودشونو دور میزنند...اینا رو میگم بازم میان ومیگند حرفات تکراریه...

چه اشکالی داره یکی از بچه ها مسئول اموزش به اعضا بشه؟!مثلا فتوشاپ من یکی بلد نیستم..یه بخش اموزشی بذاریم گام به گام...هم احساس یکنواختی از بین میره وهم یه اموزشی داده میشه!تلنگر اینه نه اینه به چند تا خبربپرداریم که هیچی عایدمون نمیشه!
    9 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, hasti63, najmeh69, royaaa, Niloof@r, Mohammad, کام, kavirdell59
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

3. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#33 1391/10/30, 19:32
    فاطمه جان
    روزای اولی که با این سایت اشنا شدم منم جز همون دسته ای بودم که ازشون نام بردی.
    بدون اعتماد به نفس. بدون هدف. حتی واسه بیرون رفتن از خونه مشکل داشتم. ترس از نگاه مردم از ترحمشون از وای وای گفتنشون و ....
    صدها بار شنیدم وای طفلی دختره اینا ازم داشت یک انسان گوشه گیر می ساخت.
    اما الان نه. اینجا با ادمایی اشنا شدم که اگه حاظر می شدن همون اطلاعاتی که به من دادن عمومی اعلام می کردن ، از گوشه نشینی خیلی ها جلوگیری می کردن.
    به من یاد دادن که از تو بدتر هم هست.
    از تو محتاج تر هم هست.
    به من یاد اور شدن که اون چیزی که می گی نداری به نام اعتماد به نفس . در تو وجود داره فقط نمی بینیش.
    داری که تونستی به اونچه که می خوای تا حالا برسی.
    داشتی که تونستی درستو تو دانشگاه ادامه بدی.
    خلاصه داشته هامو بهم نشون دادن.
    اما این عده فعلیتشون بنا به خیلی دلایل که حتما واسشون محترمه کمه.
    اگه ازشون بپرسی جواب میدن

این افراد با این طرز تفکر بدون توقع باید بیشتر تو سایت باشن که نیستند.
    نمیدونم چرا؟
    8 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, baleparvaz, najmeh69, royaaa, Niloof@r, فاطمه58, kavirdell59
    hasti63 آنلاین نیست.

4. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه ی بهترین اثر به یاد نویدنفر دوم مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    96
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#34 1391/10/30, 20:27
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti63 نمایش پست ها
    فاطمه جان
    روزای اولی که با این سایت اشنا شدم منم جز همون دسته ای بودم که ازشون نام بردی.
    بدون اعتماد به نفس. بدون هدف. حتی واسه بیرون رفتن از خونه مشکل داشتم. ترس از نگاه مردم از ترحمشون از وای وای گفتنشون و ....
    صدها بار شنیدم وای طفلی دختره اینا ازم داشت یک انسان گوشه گیر می ساخت.
    اما الان نه. اینجا با ادمایی اشنا شدم که اگه حاظر می شدن همون اطلاعاتی که به من دادن عمومی اعلام می کردن ، از گوشه نشینی خیلی ها جلوگیری می کردن.
    به من یاد دادن که از تو بدتر هم هست.
    از تو محتاج تر هم هست.
    به من یاد اور شدن که اون چیزی که می گی نداری به نام اعتماد به نفس . در تو وجود داره فقط نمی بینیش.
    داری که تونستی به اونچه که می خوای تا حالا برسی.
    داشتی که تونستی درستو تو دانشگاه ادامه بدی.
    خلاصه داشته هامو بهم نشون دادن.
    اما این عده فعلیتشون بنا به خیلی دلایل که حتما واسشون محترمه کمه.
    اگه ازشون بپرسی جواب میدن

این افراد با این طرز تفکر بدون توقع باید بیشتر تو سایت باشن که نیستند.
    نمیدونم چرا؟
    خوشحالم هستی خانم که این ایمان قوی رو در خودت دیدی که به جایی رسیدی که بخودت میبالی
    من هیچوقت مشکل کوچیکم برام مهم نبوده ونیست چون الحمدالله زندگی عادی خودمو دارم اصلا یادم نمیاد زیاد بهش فکر کرده باشم!کسیم نگاه ترحم بهم نمیکنه! یعنی نمیتونه داشته باشه!چون عین ادمای سالم کارامو انجام میدم خریدمو میرم.. بیشتر وقتمم بیرون میگذره...درسمو میخونم اونم با نمرات عالی.. یه دختر خودساخته بار اومدم ومتکی به کسی نبودم..اینا کم چیزی نیست که من وامثال من دارند وبنانیس اینجا زار بزنیم که فلانم وبهمانم!ماها چیزی کم نداریم کامل کاملیم!
    10 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 1228, 4566, baleparvaz, hasti63, najmeh69, royaaa, Niloof@r, Mohammad, سنگ صبور, kavirdell59
    شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    فاطمه58 آنلاین نیست.

5. 95,444 امتیاز ، سطح 96
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    96
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

4 کاربر مقابل از فاطمه58 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 4566, hasti63, Niloof@r, kavirdell59
    فاطمه58 آنلاین نیست.

6. 15,130 امتیاز ، سطح 37
    35% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 520
    0% فعالیت
    سطح
    37
    تشکر شده 1,358 بار در 366 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#36 1391/11/03, 02:50
    دردا و مشکلات آدمی تمومی نداره . ولی زندگی همینجور ادامه داره

پس زندگی کنیم که تکراری نداره

حتی اگر تنهاترین تنهایان باشم باز خدا با من است . اون جبران تمام نداشته های من است
    5 کاربر مقابل از Behzad.n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. 4566, baleparvaz, hasti63, Niloof@r, سنگ صبور
    Behzad.n آنلاین نیست.

7. 16,120 امتیاز ، سطح 38
    59% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 330
    0% فعالیت
    سطح
    38
    تشکر شده 1,319 بار در 325 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#37 1391/11/07, 23:15
    سلام دوستان
    شاید یکی از دلایلش این باشه که حرفهامون تاثیر نداره
    کاربر مقابل از manoto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Niloof@r
    manoto آنلاین نیست.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)