alt
صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 95

موضوع: معرفی اعضا با بیماری cp فلج مغزی

1. 4,219 امتیاز ، سطح 18
    93% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 31
    0% فعالیت
    سطح
    18
    تشکر شده 40 بار در 8 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

اظهار خوشحالی از عضویت در این سایت

#21 1389/10/01, 16:36
    باسلام به همه دوستان گل
    من مادر رنج کشیده یک دختر 5/5 ساله مبتلا به سی پی هستم که در راه بهبود وضعیت کودکم سختی های فراوانی کشیدم امروز به دنبال اسم دکتر بهنود در گوگل میگشتم که کاملاٌ تصادفی با این سایت جالب آشنا شدم و از همه جالبتر اینکه مطالبی راجع به دوستانی که سی پی هستند خوندم خیلی خوشحال شدم که لطف خدا شامل حالم شد و با گروهی آشنا شدم که همدرد کودک من هستند و میتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم.
    انشاءالله بعداٌ مفصل ماجرای مشکل کودکم رو برای شما توضیح میدهم تا اگر کسی از شما دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارد راهنمایی ام کند. درحال حاضر دخترم پیش دبستانی میرود ولی ماتم گرفته ام که سال دیگر که باید به مدرسه برود چه خاکی بر سرم کنم.

دوستدار همگی شما
    پونه ، عضو جدید سایت
    16 کاربر مقابل از پونه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mahdiehh, mehri61, mfa001, r8041, samaneh2, Shokoofeh, tanha56, حسين, شکیب, محبوب, مسعود, نارون, نازگل
    پونه آنلاین نیست.

2. 69,814 امتیاز ، سطح 82
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,636
    0% فعالیت
    سطح
    82
    تشکر شده 10,690 بار در 2,489 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#22 1389/10/02, 10:51
    نقل قول نوشته اصلی توسط پونه نمایش پست ها
    باسلام به همه دوستان گل
    من مادر رنج کشیده یک دختر 5/5 ساله مبتلا به سی پی هستم که در راه بهبود وضعیت کودکم سختی های فراوانی کشیدم امروز به دنبال اسم دکتر بهنود در گوگل میگشتم که کاملاٌ تصادفی با این سایت جالب آشنا شدم و از همه جالبتر اینکه مطالبی راجع به دوستانی که سی پی هستند خوندم خیلی خوشحال شدم که لطف خدا شامل حالم شد و با گروهی آشنا شدم که همدرد کودک من هستند و میتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم.
    انشاءالله بعداٌ مفصل ماجرای مشکل کودکم رو برای شما توضیح میدهم تا اگر کسی از شما دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارد راهنمایی ام کند. درحال حاضر دخترم پیش دبستانی میرود ولی ماتم گرفته ام که سال دیگر که باید به مدرسه برود چه خاکی بر سرم کنم.

دوستدار همگی شما
    پونه ، عضو جدید سایت
    سلام پونه خانم ، خوش اومدید ... gol
    خدا بزرگه ... دختر شما هم خدای خودشو داره ... مدرسه که سهله ! بچه هایی که سی پی هستن دانشگاهشم رفتن ! ... توکل به خدا کن ...
    13 کاربر مقابل از حسين عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, r8041, Rozita, Shokoofeh, tanha56, QueeN, مسعود, نارون, نازگل, پونه
    از سادگی برخی دختر خانومای سایت خیلی دلخورم .... بیشتر دقت كنید .
    حسين آنلاین نیست.

3. 25,915 امتیاز ، سطح 49
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 635
    0% فعالیت
    سطح
    49
    تشکر شده 4,073 بار در 1,743 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#23 1389/10/02, 19:35
    سلام پونه خانم قبل از هر چیز خیر مقدم بهتون میگم دوما خوشحالم از اینکه مادری بدنبال اینکه همچیز در مورد دخترش کشف کنه سوما اگه می خواهید بچه نازتون موفقیت برسه بهش از الان که بچه هستن باور بدین که هرکاری بخواهد می تواند انجام بده و بهش این انرژی بدین که از بچه های دیگر هیچ چیزی کم نداره تازه بعضی کار های که اونا انجام نمیدهن دختر شما می توان انجام بده نزارید تا سن ما که رسید بگه حتی خانواده من هم منو قبول ندارند
    9 کاربر مقابل از مسعود عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, tanha56, حسين, نارون, نازگل, پونه
    donyaetarfad@
    صفحه اینستاگرام مارا دنبال بفرمایید
    مسعود آنلاین نیست.

4. 30,060 امتیاز ، سطح 53
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 790
    0% فعالیت
    سطح
    53
    تشکر شده 4,143 بار در 1,459 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#24 1389/10/02, 21:33
    پونه خانم من هم خدمتتون خیر مقدم می گم. اصلا نگران جگر گوشه تون نباشید؛ من خودم مبتلا به cp هستم و به دلیل موانع سر راه که آن موقع وجود داشت مدرسه هم نرفتم و دوران مدرسه رو بصورت داوطلب آزاد درس خوندم؛ البته 5 سال اولو مادرم معلمم بود وسالهای بعدشو خودم با علاقه ادامه دادم بدون کمک هیچ معلمی. و بعد از پایان دبیرستان وارد دانشگاه دولتی شدم و تا مقطع دکترا پیش رفتم و الان استاد دانشگاه هستم.
    11 کاربر مقابل از ghasedak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, mehri61, samaneh2, Shokoofeh, tanha56, حسين, شکیب, محبوب, مسعود, نازگل
    golعاشق خالق باش تا معشوق خلق شویgol

برداشت از مطالب اینجانب با ذکر آدرس سایت اسپشیال به عنوان منبع بلامانع است.
    ghasedak آنلاین نیست.

5. 10,310 امتیاز ، سطح 30
    60% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 240
    0% فعالیت
    سطح
    30
    تشکر شده 248 بار در 90 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#25 1389/10/02, 23:55
    سلام پونه جان. به سایت خوش اومدی. من هم سی پی دارم .خدا رو شکر کن که همچین نعمتی به شما داده.شما مادر هستین و این طبیعیه که نگران آینده دخترت باشی. به عنوان یک مادر وظیفه سنگینی در مقابل دخترت داری تا با حمایت شما و همسرتون انشالله به مدارج تحصیلی بالاتری برسه. همیشه به خدا توکل کن و از همین حالا به دخترت امید بده که اگه بخواد می تونه به همه چی برسه . آرزوی روزهای خوش و آینده ای پر از موفقیت برای شما و دخترت دارم. موفق باشی .
    6 کاربر مقابل از tanha56 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, حسين, مسعود
    شما خود معجزه هستيد،معجزات را به سمت خود بخوانيد و شاهد وقوع آن‌ها باشيد.
    tanha56 آنلاین نیست.

6. 4,219 امتیاز ، سطح 18
    0% فعالیت
    سطح
    18
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#26 1389/10/04, 11:17
    با عرض سلام به همه اعضاء محترم سایت
    دختری دارم 5/5 ساله که عده ای از پزشکان معتقدند سی پی می باشد و عده ای معتقدند مشکل کودکم صرفاٌ تاخیر حرکتی می باشد از جمله اینکه کاردمانگری که 4 سال است با وی کار میکند نیز اعتقاد دارد که دخترم مطلقاٌ سی پی نیست اکنون قادر به راه رفتن می باشد ولی تعادل کامل ندارد و از پس کارهای شخصی خودش ( از جمله دستشویی رفتن ، بدون کمک لباس پوشیدن و............... ) برنمیاید درمورد ذهنش هم در یک برزخ دست و پا میزنم جایی میبینم که بی نهایت تیز است از جمله یادگرفتن شعر ، یا هنگامیکه فیلمی می بینید تمام شخصیت های فیلم را به اسم می شناسد و کل ماجرای فیلم یا سریال را میداند ولی هنگامیکه مسئله ای جنبه آموزش برایش پیدا میکند بی نهایت گریزان است مثلاٌ در پیش دبستانی معلمش میگوید مطلقاٌ گوش نمیکند و توجه و تمرکزش پایین است. برای تست هوش به یک متخصص مراجعه کردم ایشان گفتند که کودکم هوش نرمالی دارد ولی مثل یک ماشین پیکان می ماند که موتورش کمی مشکل دارد و میبایست با دخترم کار شود اگر این اتفاق بیافتد کاملا ٌنرمال است ولی اگر رها شود مثل یک موتور ژیان می شود.
    سوال و درخواست کمک من از شما عزیزان این است که :
    آیا در ایران مدارس خاص اینگونه کودکان وجود دارد ؟
    کودکانی که مشکل ذهنی ندارند ولی به لحاظ ضعف جسمانی از دیگر کودکان عقب تر هستند آیا مدارس ویژه ای وجود دارد ؟
    7 کاربر مقابل از پونه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, tanha56, حسين, مسعود
    پونه آنلاین نیست.

7. 4,219 امتیاز ، سطح 18
    0% فعالیت
    سطح
    18
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#27 1389/10/04, 11:51
    من مطالب محبت آمیز و دلگرم کننده شما اعضاء عزیز را امروز خوندم باورتون نمیشه از خوندشون چه حس و حالی بهم دست داد اشک در چشمانم حلقه زد از جملات محبت آمیز و دلگرم کننده شما و از شنیدن اینکه شما عزیزان تا چه حد می توانید موفق باشید . واقعاٌ از صمیم قلب دوستتان دارم و خوشحالم که در این مسیر پر از فراز و نیشیب تنها نیستم.
    واقعا دوستتون دارم.
    8 کاربر مقابل از پونه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, tanha56, شکیب, محبوب, مسعود
    پونه آنلاین نیست.

8. 43,036 امتیاز ، سطح 64
    7% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,214
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر دوم مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »ایجاد کننده بهترین تاپیک به انتخاب دور اول شورا
    سطح
    64
    تشکر شده 11,578 بار در 2,418 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#28 1389/10/04, 12:06
    خانم پونه سلام
    خوشحالم که در جمع دوستانه ما هستید و دلواپسی و اهمیت دادن به آینده دخترتون رو تحسین میکنم

در مورد سوالتون هم باید عرض کنم، بله چنین مدارسی وجود داره. اگر در تهران تشریف دارید، مجتمع آموزشی توانخواه در سعادت آباد مخصوص این بچه هاست. در ابتدا دو شیفت بود. دختراان صبح و پسران بعد از ظهر که دو سال پیش تفکیک شدن و پسرا رفتن پاسداران مجتمع سروش. تا جایی که اطلاع دارم توانخواه دختران هنوز در سعادت آباد مسقر هست و مطمئنا مدارس دیگری هم هستند در دیگر نقاط

امیدوارم آینده ی روشنی در انتظار دختر عزیزتون باشه
    10 کاربر مقابل از شکیب عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. celebra la vida, F598, ghasedak, mehri61, omid92, Shokoofeh, tanha56, مسعود, نازگل, پونه
    شکیب آنلاین نیست.

9. 25,915 امتیاز ، سطح 49
    37% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 635
    0% فعالیت
    سطح
    49
    تشکر شده 4,073 بار در 1,743 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#29 1389/10/06, 19:00
    پونه خانم اولا اینا که در مورد دختر گفتین جایی امیدواری داره در مورد ذهنش بگم تا جایی که من میدونم باید بگم ذاتا بچه اینه من یه برادر زاده دارم که مثل دختر شما یاد گیریش در چیزایی دیگر خیلی خوبه اما موقع درس خواندن آدم کلافه میکنه اولا ما زیاد باهاش کار کنیم نمره هاش میاد بالا دوما اینکه حس رقابت داره با یکی از دوستاش که خیلی بهش نزدیکه این کودکان نیاز بیشتری به توجه و مراقبت دارن اما در مورد سوالات باید بگم من چیز خواستی نمیدانم اما به نظر من با صلاح دید دکتر ها ایشون در مدرسه عادی ثبت نام کنی براش بهتر البته بشرطی خودتون کمک زیادی بهش بکنید یکیش اعتماد به نفس داد دو مقاوم کردن روحیش با برخورد با بچه دیگه که خدای نکرد مسخره اش کردن تو روحیش تاثیر نگذارد اگه در درسا کم آورد سرزنش زیاد نشود و حتی با کسی مقایسه آنچنانی نشود و مهمترین چیز اجتماعی کردنش و کمی تعریف کردن ازش در جمع های خانوادگی من این چیزهای که بهت میگم بخاطر اینکه خود من در مدرسه های عادی درس خوندم و حتی دانشگاه رفتم
    5 کاربر مقابل از مسعود عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. F598, mehri61, Shokoofeh, tanha56, شکیب
    donyaetarfad@
    صفحه اینستاگرام مارا دنبال بفرمایید
    مسعود آنلاین نیست.

10. 25,348 امتیاز ، سطح 48
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 202
    0% فعالیت
    سطح
    48
    تشکر شده 4,195 بار در 1,165 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#30 1389/12/04, 21:43
    سلام پونه خانم
    خیالتون راحت باشه
    باور کنید دختر گلتون می تونه مثل هر فرد دیگری تو جامعه رشد کنه و موفق بشه
    موفقیت دوستان گواه این واقعیته
    4 کاربر مقابل از samaneh2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. F598, mehri61, tanha56, مسعود
    samaneh2 آنلاین نیست.

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)