alt
صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 627

موضوع: »« اردوی کـــاربران اسپشیال »«

1. 29,667 امتیاز ، سطح 52
    93% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 83
    0% فعالیت
    سطح
    52
    تشکر شده 3,476 بار در 729 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#11 1391/10/17, 20:40
    مهین جون نفر بعدی چی شد پس ؟ (به قول خودت) هان هون هین؟
    13 کاربر مقابل از royaaa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 4566, BAAGHE BI BARGI, elahee, F598, mehri61, mohammadgholami, Jahan, r8041, samaneh2, Mohammad, شبنم, کوثر
    با عرض سلام!

به دلیل بی احتیاطی و جعل امضا
    از دادن امضا به هر بنی بشری معذرویم!

بدرود!
    royaaa آنلاین نیست.

2. 58,612 امتیاز ، سطح 75
    5% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,438
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه حضرت علی«ع»
    سطح
    75
    تشکر شده 12,864 بار در 3,733 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#12 1391/10/17, 20:44
    نوشتم کهههههههههههههههه

بیا اینوgol زیر میزی بگیر هیچی نگو
    17 کاربر مقابل از مهین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 4566, elahee, F598, hasti63, hosein.x, marieh, mehri61, mohammadgholami, Jahan, pari, r8041, royaaa, samaneh2, Mohammad, شبنم, کوثر
    مهین آنلاین نیست.

3. 37,607 امتیاز ، سطح 59
    80% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 243
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه داستانک نویسیبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره یکنفر سوم مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم شماره دوبرگزارکننده مسابقه عکس و قلم (بهار94)
    سطح
    59
    تشکر شده 9,350 بار در 2,438 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#13 1391/10/18, 16:42
    مهین جان چرا تو کف عزیزم؟ من که هستم فقط کمی ساکتم ولی هر سوالی داری ازم بپرس خانومی
    13 کاربر مقابل از nazdel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 4566, elahee, F598, hasti63, hosein.x, mehri61, mohammadgholami, Jahan, royaaa, Mohammad, شبنم, کوثر
    سنگ ها را بگو که چه اندیشه میکنند
    حتی بدون بال نیز کبوتر، کبوتر است..
    nazdel آنلاین نیست.

4. 75,827 امتیاز ، سطح 85
    58% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 723
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    قهرمان جام بیلیاردنفر سوم مسابقه تابستانه داستانک نویسینفر اول مسابقه عکاسی با موضوع وسایل کمکیبرگزارکننده مسابقه نقاشی با نرم افزار Paint موضوع «معلولیت »نفر دوم مسابقه بهترین آواتار و امضا
    سطح
    85
    تشکر شده 18,767 بار در 3,954 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#14 1391/10/18, 18:52
    ای داد من،از صندلی داغ فرار کردم گیر صندلی الکتریکی افتادم
    یا خدا

1- اول از همه بگو ببينيم كجا ميخواي ببريمون؟ كمي هم در مورد جايي كه ميبريمون توضيح بده. خب الان که شیراز بارونیه ولی خب میریم همین چمران صفا داره

2- کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست؟خببب ماریه،نکه همیشه پیشمه تو اردو دیگه بره جای
    دیگه بشینه اتفاقا الانم پیشمه

3- چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید؟ و دوست دارين چي بپزه؟
    خب کافه چیمون دیگه جناب ماروووت،بساط کباب رو راه بنداز محمد جان

4- کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند؟
    همونایی که اینجا هم همش انرژی مثبت میدن،ماروت سمیرا و مهین

5- دوست داريد كدوم کاربر رو بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر؟کلا آدمی نیستم که خیلی تو کار
    شناخت این و اون باشم،خودمو بشناسم هنر کردم

6- کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید؟عزیز دل برادر
    جناب شکیب، اینجا که سه سوته مشکلات رو حل میکنه

7- کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و ... آورده است؟از ماریه که مطمئنم تو کیفش همه چی پیدامیشه
    بقیه رو نمیدونم

8- کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد؟چه کسی همه رو دست میندازه نمیدونم والا

9- كدام كاربر طرفدار بيشتري داره؟ و کدام کاربر است که همه باهاش مشکل دارن؟ سید رضا و 1228
    فکر کنم از بقیه پرطرفدارترن، میگن اکثرا با الماس شهر مشکل دارن منکه تاحالا باهاش مشکلی
    نداشتم

10- کدام کاربر است که با کمال احترام حاضرجوابی می کند؟اینم نمیدونم شناخت ندارم

11- کدام کاربر است تا تقی به توقی می خورد رقصش می گیره؟اینو با ماروت موافقم، سمیرا

12- كدام كاربر دوست دارين پيشتون بشينه و کدام کاربر است که دوست دارید هر چه سریعتر محفل رو ترک کنه؟دوست دارم همه دور هم بشینیم،هیشکی محفل رو ترک نکنه

13- کدام کاربران هستن که همش غیبت بقیه را می کنند؟میگن شبنم، منکه ندیدم

14- اگه بخواین والیبال بازی کنین دوست دارین چه کسانی در تیم شما باشند؟بروبچ شیرازی،
    محمد مخفی، علی آقو، رضا و بقیه

15- کدام یک از کاربرا قلیون می چاقن برا عموم مسلمین تا دور هم بگو بخند کنن؟اینم فکر کنم
    رادست علی آقو باشه بی ان ام، لطف کن برامن دوسیب چاق کن

16- کدام کاربران در محل اردو تا دیروقت بیدارن؟شب پره ها، علی آقا و خودم و ماریه و محمد ای بی سی و محسن و 1228

17- کدام کاربران هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشان تماشاییست؟خو این که معلومه، شیرازیای گل گلاب اصن شهرت جهانی دارن تو این مسئله

18- کدام دو کاربر هستن که دائما گیس و گیس کشی می کنند؟اینم میگن عاتکه و سهیلا

19- کدام کابران را فکر می کنید بحث سیاسی راه می اندازند؟بحث سیاسی که ی زمانی پیدای
    پنهان، بعد اونم سمانه2 و نیکو

20- اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتتو رو سر کی خالی کنی؟
    اوفففف ای حال میده دعواهای خواهر برادری

21- کدوم یک از بچه ها غذا از خونه آورده و حاضر نمیشه از دستپخت بقیه بخوره؟نمیدونم اینو

22- کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟اکثرا دخترا عشق پیامک بازین

23- کدوم یک از بچه ها دائم از مسافرتهای گذشته اش تعریف میکنه و کلاس میذاره؟شاید خودم
    چون سفر زیاد رفتم، البته ی مسافر هم داریم که تنهایی میره مسافرت، مسافر تنهایی

24- اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟
    میتونم بگم کیا آخر میشن،شیرازیا، خواب میمونن اصلا به مسابقه نمیرسن

25- اگه به فرض بین راه راهزنان اتوبوس رو گروگان بگیرن و بگن دو نفر همینجا بمونن و بقیه برن چه کسی رو تحویلشون میدین؟ (یه آقا و یه خانوم)آقا و خانوم سندی!!!
    آخه بعضیا میگفتن پسره
    بعضیا میگفتن دختره

26- کدام کاربر کدام نصایح الحُلقوم رو به دست گرفته و دائماً بچه ها را مورد عنایت قرار می دهد؟
    جناب طه

27- اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟خب داداش گلم، امیر مهدی

28- فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟بزار اردو رو بریم
    شایدم اصلا وسط کار در رفتم

29- دوست داری کدوم کاربر حتماً و اجباراً به این اردو بیاد؟دوست دارم همه حتما بیان حتی کاربر 446u543tfgh

30- دوست یا شخص خاصی تو این اردو هست که برای شناخت بیشترش هی زیر نظر بگیریش و بپاییش و به طور مخصوص تحویلش بگیری و هی مواظبش باشی؟ اون دوست یا شخص کیه؟

31- اگه واسه اردو از (مامان باباها يا همسر) بخوایم که رضایت نامه بدن به نظرت کدوم یکی از بچه ها خودش امضای داخل پرانتزيا رو کپی می کنه؟یکی یکی وایسین تو صف خودم برا همتون کپی
    میزنم، زمان طفولیت برا ماریه و داداشم اینکارو خیلی کردم

32- اگه از بچه ها بخوایم دو به دو گروه تشکیل بدن به نظر کدوم دو تا از بچه ها مطمئنا دستای همو می گیرن و با هم هستن؟خببب بزار یه نگاه به نوشته های قبلی بندازم تیناگلی و اسرا

33- به نظرت کدوم یکی از بچه ها اونقدر اذیتمون می کنه که مجبور می شیم وسط راه جاش بذاریم و یواشکی فرار کنیم؟مهین دیگه شما باشی منو دعوت کنی حالا پیاده بیا

34- می خوای پنجره اتوبوس رو ببندی زورت نمی رسه. به کدوم یکی از بچه ها می گی که کمکت کنه؟به رضا همشهری خودم ماشالله هرکولیه برا خودش

35 کدام کاربره که دوس دارین همه جا همراهیتون کنه؟امیر مهدی و بهنام"d@rvish"

36- اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟اینایی که لودر دارن

37- در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟همه دوستان عزیز من هستید
    یعنی تموم شد؟!باور نمیشه وای آخجون

دعوت میکنم از مدیر حیاط خلوت، سمیرا خانم
    22 کاربر مقابل از Mojtaba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, soheilaa, BAAGHE BI BARGI, elahee, F598, hasti63, hosein.x, Maroot, mehri61, mohammadgholami, r8041, royaaa, samaneh2, samira, Niloof@r, Mohammad, شبنم, شکیب, مهین, کام, کوثر
    و عشق را کنار تیرک راه بند, تازیانه می زنند.
    Mojtaba آنلاین نیست.

5. 31,650 امتیاز ، سطح 54
    73% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 300
    0% فعالیت
    سطح
    54
    تشکر شده 5,567 بار در 1,100 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#15 1391/10/18, 19:20
    واااااااااا
    عجبااااااااااا
    انگاري همه باورشون شده من غيبت ميكنم عه عه عه
    ماروت تو اين نونو تو دامن من گذاشتي مگه دستم بهت نرسه همچين لهت كنم كه...
    18 کاربر مقابل از شبنم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, soheilaa, elahee, F598, hasti63, hosein.x, marieh, mehri61, mohammadgholami, najme 64, r8041, royaaa, samaneh2, zohreh, Mohammad, مهین, کوثر
    زندگی حکمت اوست
    زندگی دفتری از خاطره هاست
    چند برگی را تو ورق خواهی زد
    ما بقی را قسمت
    شبنم آنلاین نیست.

6. 39,202 امتیاز ، سطح 61
    12% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,148
    30.0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه علمینفر اول مسابقه آواتار و آمضا
    سطح
    61
    تشکر شده 9,448 بار در 2,642 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#16 1391/10/18, 20:55
    بهههههه سلاااااااام بر و بچ خبببببب همگي آماده هستين كه؟؟؟ برررررريم؟ بزن برررررريم

1- اول از همه بگو ببينيم كجا ميخواي ببريمون؟ كمي هم در مورد جايي كه ميبريمون توضيح بده.
    آي بيا بريم دشت كدوم دشت همون... خب راستش من اصلاااااا اهل شعروآهنگ و رقص اين مسخره بازيا نيستم ولي چون بهم اتهام زده شد منم ميبرمتون ديسكو پارتي...

2- کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست؟
    كلا خععععععلي حال ميده جنس مخالفو ضايع كردن همه به نوبت نينجا-آبتين-ماروت-باغ بي برگي-آريووووووو و چنتا نخطه :D
    3- چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید؟ و دوست دارين چي بپزه؟
    آخه تو ديسكو كه نميشه آبگوشت و خورشت خورد زنگ ميزنيم پيتزا بيارن...
    4- کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند؟
    خب معلومه هركي قشنگتر برقصهمخصوصا دي جي خيلي مهمه كه ازنظرمن همين حسين هستا همينكه رئيسه اون دي جي باشه...اين ماروتم باباكرمش قشنگه
    5- دوست داريد كدوم کاربر رو بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر؟
    واااااي يعني ميگي من فضولم؟اصلاو ابدا ولي بدم نميام سوفيا-طناز-هيتمن-اميرمهدي-شكيب-مهرگان-ماريه-0372 معروووووف و سندي رو بيشششششششتر بشناسم
    6- کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید؟
    اينجا كه ماهستيم ازدست كاربرا كاري ساخته نيست فقط وقتي برادران نيرو انتظامي بيان داش ممد همشهري عزيز شما خودت يكاريش بكن دادا
    7- کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و ... آورده است؟
    اي بابا اينجا ديگه همه مجهز اومدن خو حتي اين موجيروسم ژل زده به موهاش اومده
    8- کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد؟
    احسان69 و حسين66 قرص ايكس باخودشون آوردن ميخوان بچه هارو گول بزنن
    9- كدام كاربر طرفدار بيشتري داره؟ و کدامکاربر است که همه باهاش مشکل دارن؟
    ماشاالله همه خاطرخواه دارن...به من نيگانكن هيشكي دوسم نداره اين افسرده طرفداراش زيادن...من نميدونم همه باكي مشكل دارن ولي من باشكيب مشكل دارم كه با استعفاي من موافقت نميكنهههههههه
    10- کدام کاربر است که با کمال احترام حاضرجوابی می کند؟
    هدي جووووون جواب ميده مثل بلبل
    11- کدام کاربر است تا تقی به توقی می خورد رقصش می گیره؟
    يه نيگا بندازي ميبيني كه همه اون وسط دارن ميرقصن
    12- كدام كاربر دوست دارين پيشتون بشينه و کدام کاربر است که دوست دارید هر چه سریعتر محفل رو ترک کنه؟
    دوس دارم نارون جونم پيشم بشينه و آقامخفي بلندشه بره آخه جوراباش بو ميده
    13- کدام کاربران هستن که همش غیبت بقیه را می کنند؟
    هيشششششششكي...همه فقط بزن و برقص

14- اگه بخواین والیبال بازی کنین دوست دارین چه کسانی در تیم شما باشند؟
    نه واليبال حسش نيس...
    15- کدام یک از کاربرا قلیون می چاقن برا عموم مسلمین تا دور هم بگو بخند کنن؟
    قليون كه خلاف سبكمونه...اينجا گويا همه چي آزاده... از مهسيما بگيريد همه چي داره
    16- کدام کاربران در محل اردو تا دیروقت بیدارن؟
    اردوي ما از10شب شروع ميشه و تازه12شب اوج ميگيره و تاصبح ادامه داره
    17- کدام کاربران هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشان تماشاییست؟
    فكركنم همه...چون تا صبح داشتن ميتركوندن
    18- کدام دو کاربر هستن که دائما گیس و گیس کشی می کنند؟
    من و درويش خخخخخخخ يادش بخير
    19- کدام کابران را فکر می کنید بحث سیاسی راه می اندازند؟
    شكيب با مهدي يار :D
    20- اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتتو رو سر کی خالی کنی؟
    مهين بيا جلو ببينم....بياااااااا...جيغغغغ غغغغغغغ
    21- کدوم یک از بچه ها غذا از خونه آورده و حاضر نمیشه از دستپخت بقیه بخوره؟
    اينقدر اين تي تي كوچولو سوسوله ايششششش:D
    22- کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟
    عاتكه.هليا.ريتا.تي تي.سهيلا.الهه همشهري خودم:x
    23- کدوم یک از بچه ها دائم از مسافرتهای گذشته اش تعریف میکنه و کلاس میذاره؟
    موجيروس كشتي مارو اه :D
    24- اگه برای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانومها و آقایون در هر گروه کی اول میشه؟
    آخه اينم شد سوااااااااال اعصاب ندارمااااااا جيغغغغغغغغغغ
    25- اگه به فرض بین راه راهزنان اتوبوس رو گروگان بگیرن و بگن دو نفر همینجا بمونن و بقیه برنچه کسی رو تحویلشون میدین؟ (یه آقا و یه خانوم)
    خودم ميرم با ماروت ميخوايم دوتايي كلي بخنديم
    26- کدام کاربر کدام نصایح الحُلقوم رو به دست گرفته و دائماً بچه ها را مورد عنایت قرار می دهد؟
    واسه خانوما گلابتون عزيز واسه آقايون اميرمهدي خخخخخخخ
    27- اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟
    دوس ندارم بگم....خخخخخخخ
    28- فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟
    آيدا جووووووووون
    29- دوست داری کدوم کاربر حتماً و اجباراً به این اردو بیاد؟
    برادر طه
    30- دوست یا شخص خاصی تو این اردو هست که برای شناخت بیشترش هی زیر نظر بگیریش و بپاییش و به طور مخصوص تحویلش بگیری و هی مواظبش باشی؟ اون دوست یا شخص کیه؟
    نه بابا معمولا زيرنظرم ميگيرن و دنبالم ميان خخخخخخ
    31- اگه واسه اردو از (مامان باباها يا همسر) بخوایم که رضایت نامه بدن به نظرت کدوم یکی از بچه ها خودش امضای داخل پرانتزيا رو کپی می کنه؟
    اين سوالا رو ازكجات آوردي
    32- اگه از بچه ها بخوایم دو به دو گروه تشکیل بدن به نظر کدوم دو تا از بچه ها مطمئنا دستای همو می گیرن و با هم هستن؟
    شكيب و طه خخخخخ
    33- به نظرت کدوم یکی از بچه ها اونقدر اذیتمون می کنه که مجبور می شیم وسط راه جاش بذاریم و یواشکی فرار کنیم؟
    فكركنم الماس شهر
    34- می خوای پنجره اتوبوس رو ببندی زورت نمی رسه. به کدوم یکی از بچه ها می گی که کمکت کنه؟
    عجب فضوليه هااااااا....اصن به شاگرد ِ راننده ميگم بياد
    35 کدام کاربره که دوس دارین همه جا همراهیتون کنه؟
    سوفيا-سهيلا-مهسيما-مهين-ماريه-شبنم جون-زهراجون...اينا باشن تا هيييييي بخنديم
    36- اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
    اين فرهاد نعمتي و شكيب و مخفي فكركنم پولدارن
    37- در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟
    از هيشكي....از هيچكدومتون خوشم نمياد...فقط بگم دارين ميرين حجابتونو رعايت كنين هركيم پرسيدكجابوديد بگيد موزه حيات وحش

آقا من پارتيم كلفته از2نفر دعوت ميكنم نفربعدي باشن سوفيا و سهيلا
    24 کاربر مقابل از samira عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, soheilaa, elahee, F598, hasti63, hosein.x, marieh, Maroot, mehri61, mohammadgholami, Mojtaba, pari, r8041, royaaa, samaneh2, Niloof@r, zohreh, Mohammad, سیدرضا, شبنم, مهین, کام, کوثر
    samira آنلاین نیست.

7. 39,202 امتیاز ، سطح 61
    12% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,148
    30.0% فعالیت
    جایزه ها:
    برنده ی مسابقه علمینفر اول مسابقه آواتار و آمضا
    سطح
    61
    تشکر شده 9,448 بار در 2,642 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#17 1391/10/18, 21:11
    21- کدوم یک از بچه ها غذا از خونه آورده و حاضر نمیشه از دستپخت بقیه بخوره؟
    اينقدر اين تي تي كوچولو سوسوله ايششششش:D
    22- کدوم یک از بچه ها در طول راه دائم مشغول پیامک بازی است و اصلا به طبیعت نگاه هم نمیکنه؟
    عاتكه.هليا.ريتا.تي تي.سهيلا.الهه همشهري خودم:x
    23- کدوم یک از بچه ها دائم از مسافرتهای گذشته اش تعریف میکنه و کلاس میذاره؟
    موجيروس كشتي مارو اه :D
    آخه اينم شد سوااااااااال اعصاب ندارمااااااا جيغغغغغغغغغغ
    25- اگه به فرض بین راه راهزنان اتوبوس رو گروگان بگیرن و بگن دو نفر همینجا بمونن و بقیه برنچه کسی رو تحویلشون میدین؟ (یه آقا و یه خانوم)
    خودم ميرم با ماروت ميخوايم دوتايي كلي بخنديم
    واسه خانوما گلابتون عزيز واسه آقايون اميرمهدي خخخخخخخ
    27- اگه یهو دلت بگیره و بخوای با یکی تنهایی پیاده روی کنی و درد و دل کنی اون یکی ترجیح میدی کی باشه؟
    دوس ندارم بگم....خخخخخخخ
    28- فکر میکنی تو اردو از کی بیشتر خوشت میاد و عاشق رفتار و حرکتاش میشی؟
    آيدا جووووووووون
    29- دوست داری کدوم کاربر حتماً و اجباراً به این اردو بیاد؟
    برادر طه
    نه بابا معمولا زيرنظرم ميگيرن و دنبالم ميان خخخخخخ
    31- اگه واسه اردو از (مامان باباها يا همسر) بخوایم که رضایت نامه بدن به نظرت کدوم یکی از بچه ها خودش امضای داخل پرانتزيا رو کپی می کنه؟
    اين سوالا رو ازكجات آوردي
    32- اگه از بچه ها بخوایم دو به دو گروه تشکیل بدن به نظر کدوم دو تا از بچه ها مطمئنا دستای همو می گیرن و با هم هستن؟
    شكيب و طه خخخخخ
    33- به نظرت کدوم یکی از بچه ها اونقدر اذیتمون می کنه که مجبور می شیم وسط راه جاش بذاریم و یواشکی فرار کنیم؟
    فكركنم الماس شهر
    34- می خوای پنجره اتوبوس رو ببندی زورت نمی رسه. به کدوم یکی از بچه ها می گی که کمکت کنه؟
    عجب فضوليه هااااااا....اصن به شاگرد ِ راننده ميگم بياد
    35 کدام کاربره که دوس دارین همه جا همراهیتون کنه؟
    سوفيا-سهيلا-مهسيما-مهين-ماريه-شبنم جون-زهراجون...اينا باشن تا هيييييي بخنديم
    36- اگه تو اردو پول کم بیاریم فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
    اين فرهاد نعمتي و شكيب و مخفي فكركنم پولدارن
    37- در آخر دوست دارید در برگشت از چه کسی تشکر کنید و به عنوان دوست دائمی خود انتخاب کنید؟
    از هيشكي....از هيچكدومتون خوشم نمياد...فقط بگم دارين ميرين حجابتونو رعايت كنين هركيم پرسيدكجابوديد بگيد موزه حيات وحش

آقا من پارتيم كلفته از2نفر دعوت ميكنم نفربعدي باشن سوفيا و سهيلا
    23 کاربر مقابل از samira عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, soheilaa, elahee, F598, hasti63, hosein.x, marieh, Maroot, mehri61, mohammadgholami, Mojtaba, pari, r8041, royaaa, samaneh2, Niloof@r, zohreh, سیدرضا, شبنم, هستی, کام, کوثر
    samira آنلاین نیست.

8. 58,612 امتیاز ، سطح 75
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    75
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#18 1391/10/18, 21:22
    -
    به نظرت کدوم یکی از بچه ها اونقدر اذیتمون می کنه که مجبور می شیم وسط راه جاش بذاریم و یواشکی فرار کنیم؟مهین دیگه شما باشی منو دعوت کنی حالا پیاده بیا
    عاااااااااقا مجتبی اصن دلت میاد ؟؟؟ بعدشم بیخیال من تازگیا به پیاده روی نیاز دارم شدیدا

اصن آدم جواب دادن هر کسیو میبینه مطابق با وجناتش هست ملتــــــ چه خوشگل جواب نمودن ولی من ......

اگر تو اردو بنا به هر دلیلی عصبانی بشی دوست داری عصبانیتتو رو سر کی خالی کنی؟
    مهين بيا جلو ببينم....بياااااااا...جيغغغغ
    اوهکـــــــــــــــــــــ ــــــــی !!اینجوریاس سمی ؟؟؟ من اوووووووووووومدم حالا تو بیاااااااااااااااااا
    21 کاربر مقابل از مهین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, 1228, soheilaa, BAAGHE BI BARGI, elahee, F598, hasti63, hosein.x, marieh, mehri61, mohammadgholami, Mojtaba, r8041, royaaa, samaneh2, samira, zohreh, Mohammad, شبنم, هستی, کوثر
    مهین آنلاین نیست.

9. 59,699 امتیاز ، سطح 75
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 351
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    نفر اول مسابقه بهترین تاپیک با موضوع محرم
    سطح
    75
    تشکر شده 10,054 بار در 2,010 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#19 1391/10/19, 01:36
    سهیلا بقیش کو؟
    10 کاربر مقابل از hasti63 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, F598, hosein.x, mehri61, mohammadgholami, r8041, royaaa, samaneh2, شبنم, کوثر
    hasti63 آنلاین نیست.

10. 58,612 امتیاز ، سطح 75
    0% فعالیت
    جایزه ها:
    سطح
    75
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#20 1391/10/19, 03:24
    سهیلا رفته گل بچینه

اووووووووووووووومدی سهیلااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟

نه مث اینکه یکی از ته مجلس میگه سهیلا رفته فیس بوک آپدیت کنه یا فیلتر شکن بنصبه

آخریا دس دس ....آهاهااااااااااااااااااا اا ...مجلسو گرم نگه دارید تا علوس خانوم ..وا ببشید اشتبا شد !..سهیلا خانوم تشریف میارن . عاتکه ورپریده اون وسط با کی لاو میترکونی ؟؟

دستا شله ...دستا شله ....دس ددددددددددددددس ....آآآآآآآ ماشلااااااااااااااااااااا ااااااااا

سهییلا بیا ببین این مرتیکه سیبیلو این وسط کیههههههههههههههه؟؟؟ ادعا میکنه تو رفتی براش گل بچینی رااااااااس میگهههههه؟؟؟؟؟؟
    16 کاربر مقابل از مهین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. ***رضـا***, soheilaa, BAAGHE BI BARGI, F598, hasti63, hosein.x, marieh, mehri61, mohammadgholami, r8041, royaaa, samaneh2, شبنم, هستی, کام, کوثر
    مهین آنلاین نیست.

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)