alt
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: درخواست کمک و راهنمایی

1. 2,197 امتیاز ، سطح 13
    16% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 253
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    First 1000 Experience Points
    سطح
    13
    تشکر شده 5 بار در 1 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

درخواست کمک و راهنمایی

#1 1392/06/04, 18:38
    به نام خدا
    با سلام و ادب خدمت همه دوستان. خواهرزاده من(پسره) موقع تولد دچار تشنج شد و 17 روز بستری بود اکنون که دو سالش نشده دکترا میگن (cp). مدتیه برای کاردرمانی می برندش ولی هنوز پیشرفت زیادی نداشته است. از شما اعضاء محترم و کسایی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند و دکتر خوب معرفی کنند و اینکه چه کاری باید انجام بدهیم . بواقع خیلی غمگین بودم و ناراحت ولی وقتی به انجمن آمدم و دیدم خیلی از شماها موفق هستین و حتی استاد دانشگاه هم داشتین نگرشم عوض شد و خیلی امیدوار شدم. امیدوارم که همیشه شاد باشین.لطفا هر اطلاعاتی که داشتین از این خانواده و مادرش که خیلی نگرانه دریغ نفرمایید.
    با تشکر
    5 کاربر مقابل از aseman92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, eBRAHIMV, mahdisorimoon, MiSsEli, محمد حشمتی فر
    aseman92 آنلاین نیست.

2. 513 امتیاز ، سطح 5
    63% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 37
    0% فعالیت
    سطح
    5
    تشکر شده 18 بار در 6 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#2 1394/12/22, 03:01
    سلام ببخشید بچم پنج سالشه وطبق ام ار ای سی پی خفیف رو سمت راست بدنش داره من نمیدونستم چراهی دستشو جمع و منقبض میکنه پای راستشم یه کم میکشید الان گفتن ببرم کاردرمانی چهارجلسه بردم همه تمریناتو توخونه ام باهاش انجام میدم دکترش گفت پاش خوب شده فقط دستش میمونه کارداره الان پیاده دوی غرنمیزنه ولی هنوز موقعی که کار حساس انجام میده انگشتای پاشو به سمت تو فشار میده ایا پاش خوبه خوب شده یا نه بعد واسه دستش چه کارای دیگه ای باید انجام بدم اخه تودیده همش دست داستشودورترازخودش نگه میداره همش مشته همیشه هس غسه میخورم خوب میشه همه چی ذهنشو اینا خوبه عالیه فقط همین منتظرم
    3 کاربر مقابل از hb313y@gmail.com عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, mahdisorimoon, MiSsEli
    hb313y@gmail.com آنلاین نیست.

3. 13,308 امتیاز ، سطح 34
    94% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 42
    0% فعالیت
    سطح
    34
    تشکر شده 1,067 بار در 294 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#3 1395/01/13, 02:05
    نقل قول نوشته اصلی توسط hb313y@gmail.com نمایش پست ها
    سلام ببخشید بچم پنج سالشه وطبق ام ار ای سی پی خفیف رو سمت راست بدنش داره من نمیدونستم چراهی دستشو جمع و منقبض میکنه پای راستشم یه کم میکشید الان گفتن ببرم کاردرمانی چهارجلسه بردم همه تمریناتو توخونه ام باهاش انجام میدم دکترش گفت پاش خوب شده فقط دستش میمونه کارداره الان پیاده دوی غرنمیزنه ولی هنوز موقعی که کار حساس انجام میده انگشتای پاشو به سمت تو فشار میده ایا پاش خوبه خوب شده یا نه بعد واسه دستش چه کارای دیگه ای باید انجام بدم اخه تودیده همش دست داستشودورترازخودش نگه میداره همش مشته همیشه هس غسه میخورم خوب میشه همه چی ذهنشو اینا خوبه عالیه فقط همین منتظرم
    سلام دوست گرامی... الهام هستم، 22 سالمه، مادرزادی CP دارم...
    اولا که اصلا لازم نیست غصه بخورید... چون با توجه به متنی از شما خوندم، بچه تون وضعیتش خیلی خوبه و اگر همینطور ورزش هاشو ادامه بده خیلی خووووب پیشرفت می کنه.
    خوشبختانه CP یه بیماریه که با گذر زمان و افزایش حرکت ماهیچه ها و تقویت شون بهبود پیدا می کنه.

مشکل من سفت و ضعیف بودن عضلات هر دو پامه. از بچگی موقع راه رفتن پامو میکشیدم روی زمین، که همیشه روی کفشام خیلی سریع خراشیده میشد و از بین می رفت. اما الان این حالت خیلی کمتر شده... وقتی ورزش می کنم خیلی خیلی کمتر میشه!

حتتتتتما ورزش هاشو ادامه بده!!!!!!!!! حتتتتتتتتتتتتما... "چند تا" کلاس ورزشی ثبت نامش کنید.

متاسفانه تاثیر احساسات و وضعیت عصبی همچنان رو بدنم هست... من تا الان به تعداد موهای سرم امتحان دادم، اما هنوزم که هنوزه وقتی دارم امتحان میدم پاهام مثل چوب خشک میشه نمی دونم بهبود این وضعیت چطوریه، اما در کنار همه چیزهایی که بهش یاد می دید؛ همواره بهش گوشزد کنید که آرامش خودش رو حفظ کنه

زیاد حرف زدم، اما امیدوارم کمک تون کنه
    7 کاربر مقابل از MiSsEli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. bahar72, bnm, eBRAHIMV, hb313y@gmail.com, mahdisorimoon, سروش, نارون
    اگر غم لشکر انگیزد؛
    که خون عاشقان ریزد...
    من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم...
    MiSsEli آنلاین نیست.

4. 513 امتیاز ، سطح 5
    0% فعالیت
    سطح
    5
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#4 1395/02/05, 14:39
    نقل قول نوشته اصلی توسط misseli نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی... الهام هستم، 22 سالمه، مادرزادی cp دارم...
    اولا که اصلا لازم نیست غصه بخورید... چون با توجه به متنی از شما خوندم، بچه تون وضعیتش خیلی خوبه و اگر همینطور ورزش هاشو ادامه بده خیلی خووووب پیشرفت می کنه. Tashvigh
    خوشبختانه cp یه بیماریه که با گذر زمان و افزایش حرکت ماهیچه ها و تقویت شون بهبود پیدا می کنه.

مشکل من سفت و ضعیف بودن عضلات هر دو پامه. از بچگی موقع راه رفتن پامو میکشیدم روی زمین، که همیشه روی کفشام خیلی سریع خراشیده میشد و از بین می رفت. اما الان این حالت خیلی کمتر شده... وقتی ورزش می کنم خیلی خیلی کمتر میشه!

حتتتتتما ورزش هاشو ادامه بده!!!!!!!!! حتتتتتتتتتتتتما... "چند تا" کلاس ورزشی ثبت نامش کنید.

متاسفانه تاثیر احساسات و وضعیت عصبی همچنان رو بدنم هست... من تا الان به تعداد موهای سرم امتحان دادم، اما هنوزم که هنوزه وقتی دارم امتحان میدم پاهام مثل چوب خشک میشه نمی دونم بهبود این وضعیت چطوریه، اما در کنار همه چیزهایی که بهش یاد می دید؛ همواره بهش گوشزد کنید که آرامش خودش رو حفظ کنه

زیاد حرف زدم، اما امیدوارم کمک تون کنه
    سلام مرسی خیلی ممنون الان کلاس ژیمناستیک میخوام ببرمش کاردرمانیش تموم شد گفتن کلاس ژیمناستیک ببرمش برا تعادل بیشترش اون سفتی عظله ازبین رفته فقط تون عظلش پایینه ورزش انجام میدم فقط موقع کارای ضریف یا حساس دستشو مشت میکنه که خیلی ناراحتم میکنه الان پاش خوبه خوبه فقط مشت کردن دستش ناراحتم میکنه بازم ممنونم ازتون انشاالله شمام بهبود کامل کامل پیدا کنید
    2 کاربر مقابل از hb313y@gmail.com عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, MiSsEli

5. 13,308 امتیاز ، سطح 34
    94% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 42
    0% فعالیت
    سطح
    34
    تشکر شده 1,067 بار در 294 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#5 1395/02/06, 00:05
    سلام مرسی خیلی ممنون الان کلاس ژیمناستیک میخوام ببرمش کاردرمانیش تموم شد گفتن کلاس ژیمناستیک ببرمش برا تعادل بیشترش اون سفتی عظله ازبین رفته فقط تون عظلش پایینه ورزش انجام میدم فقط موقع کارای ضریف یا حساس دستشو مشت میکنه که خیلی ناراحتم میکنه الان پاش خوبه خوبه فقط مشت کردن دستش ناراحتم میکنه بازم ممنونم ازتون انشاالله شمام بهبود کامل کامل پیدا کنید
    خیلی ممنونم

با کاردرمانهاش در خصوص مشت کردن دستاش مشورت کنید.... که بازم ورزش میدن!
    اما در کل اصلا جای ناراحتی نیست

اگر تونستید با فرزند نازنین تون تو گردهماییا شرکت کنید
    2 کاربر مقابل از MiSsEli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. eBRAHIMV, hb313y@gmail.com
    اگر غم لشکر انگیزد؛
    که خون عاشقان ریزد...
    من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم...
    MiSsEli آنلاین نیست.

6. 513 امتیاز ، سطح 5
    0% فعالیت
    سطح
    5
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#6 1395/02/06, 11:31
    نقل قول نوشته اصلی توسط misseli نمایش پست ها
    خیلی ممنونم

با کاردرمانهاش در خصوص مشت کردن دستاش مشورت کنید.... که بازم ورزش میدن!
    اما در کل اصلا جای ناراحتی نیست

اگر تونستید با فرزند نازنین تون تو گردهماییا شرکت کنید
    سلام اتفاقا صحبت کردم گفت جای نگرانی نیست تو کارای تمرکزی اینجوری میشه گفت فقط باید کار شه باهاش تمین الفبا و نقاشی و نرمش و... ولی منظورتون چه گردهمایی هایی بود؟
    کاربر مقابل از hb313y@gmail.com عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: MiSsEli

7. 40,391 امتیاز ، سطح 62
    4% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,259
    0% فعالیت
    سطح
    62
    تشکر شده 6,795 بار در 1,464 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

#7 1395/02/06, 13:06
    سلام اتفاقا صحبت کردم گفت جای نگرانی نیست تو کارای تمرکزی اینجوری میشه گفت فقط باید کار شه باهاش تمین الفبا و نقاشی و نرمش و... ولی منظورتون چه گردهمایی هایی بود؟
    بچه ها حدودا هر ماه یک بار جمع میشن
    دوست داشتید برید به این جمع
    هم تفریحه هم روحیه بخش
    یه نمونه که چند روز پیش انجام شد
    http://forum.special.ir/showthread.php?t=31629
    3 کاربر مقابل از eBRAHIMV عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hb313y@gmail.com, HoPe, MiSsEli

روزگارا
    تو اگر سخت به من میگیری،
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست؛
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    گرچه فردای غم انگیز، مرا می خواند؛
    لیک باور دارم دلخوشی ها کم نیست.
    eBRAHIMV آنلاین نیست.

8. 3,965 امتیاز ، سطح 18
    29% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 285
    0% فعالیت
    سطح
    18
    تشکر شده 6 بار در 2 ارسال
    دنبال شونده‌ها
    0
    دنبال کننده‌ها
    0

فلج مغزی راهنمایی

#8 1397/10/08, 21:15
    باسلام اگر می خواهید اسپاسم وسفت نشود عضلاتتون باید از نمک دریا وچیزهای سر ویاسردی بپرهیزید مثلا ماست حتما با پونه ویا نعناع بخورید نمک دریا بد لیل داشتن منیزیم وپتاسیم جلوگیری ازصفت شدن عصب می کند عرق بیدمشک برای عصب خوب است حلیم گندم وجو گوشت وشیر باهم خوب است خلاصه دنبال ارام کردن عصب باداروهای گیاهی بگردید و استادتبریزیا ن متخصص,طب اسلامی واستادسیدضیایی انشاله کمک زیادی به شما می کنند
    amir676767@yahoo.com آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)